dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

90 zł/m²125 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferta wynajmu lokalu urzytkowego Lokali o powierzchni 126 m2 /i lokalu sąsiedniego 68 m2 z możliwością połączenia/ znajdują się w kompleksie mieszkalno-usługowym przy ul.LANCIEGO 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

90,03 zł/m²72 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowy lokal użytkowy o powierzchni 72,20. Przed lokalem miejsca parkingowe. Na rogu Al. Rzeczpospolitej i Branickiego, na przeciwko szpitala Medicover i biurowców. Wielkie witryny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kacza

Śródmieście,Warszawa

67,38 zł/m²131 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy z witryną 130,6 m2 na parterze budynku. Wejście od ulicy oraz z hali garażowej. W hali garażowej duże miejsce parkingowe (na 2 mniejsze samochody) przy wejściu do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

43,42 zł/m²76 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Drodzy Państwo, superrr lokalizacja, tylko 500m od Złotych Tarasów! Na ul. Chmielnej 73b. Okna wychodzą na podwórze Chmielna i część okien na ulicę Żelazną, tuż przy przystanku autobusowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

38,35 zł/m²103 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Przestronny lokal biurowy w reprezentacyjnym budynku mieszkalnym z 2012 roku. Budynek o bardzo wysokim standardzie wykończenia części wspólnych - klatki schodowe i halle wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

779 000 zł82 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal usługowo- handlowy o powierzchni 82m2 przy ul. Roentgena na Ursynowie. Lokal posiada duże witryny widoczne z ulicy. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Broniwoja

Wierzbno,Warszawa

57,73 zł/m²22 m² 1 270 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witam, mam do wynajęcia kawalerkę. Komunikacja: mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacyjnym. W okolicy jest metro (wierzbno) tramwaj i autobus, nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

50 zł/m²188 m² 9 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia od zaraz lokal handlowo-usługowy o pow. 188 mkw w jednym poziomie, z trzema niezależnymi wejściami, dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym, u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

50 zł/m²360 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek o pow. 360 m2. Idealny na przedszkole, żłobek, sale zabaw, restauracje, gabinet stomatologiczny itp. Istnieje możliwość podzielenia powierzchni tzn. parter 185 m2 (osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Marsa

Wawer,Warszawa

13,04 zł/m²230 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Opis: cena wynajmu: 3000 zł Do wynajęcia: biuro/magazyn/ Produkcja, ul.Marsa Warszawa ul.Marsa budynek z przeznaczeniem na biuro, magazyn lub produkcję z dwoma osobnymi wejściami do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

72,22 zł/m²18 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na parterze w prześwicie bramowym w zabytkowej kamienicy, w której właśnie przeprowadzono generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lucerny

Wawer,Warszawa

31,67 zł/m²60 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na pierwszym piętrze, osobne wejście, wysoki standard, klimatyzacja, na parterze pizzernia i Poczta Polska

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

68,97 zł/m²87 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Rewelacyjny lokal na ul. Grzybowskiej. Rewelacyjny lokal użytkowy w budynku typu apartamentowiec 87 m2 usytuowany w prestiżowej lokalizacji. Wejście bezpośrednio z ulicy Grzybowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

89,72 zł/m²61 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy w nowym kompleksie budynków mieszkalnych z ochroną i monitoringiem. Zlokalizowany w ciągu handlowym z dużymi witrynami od ruchliwej ulicy. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

66,67 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy 60m2 na parterze w dzielnicy Ursus przy ul. Dzieci Warszawy na sklep sieciowy, małą gastronomię, gabinet lekarski lub placówkę finansową. Duża witryna, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

49 zł/m²410 m² 20 406 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 410 m2 na IV ostatnim piętrze (możliwość podziału na mniejsze powierzchnie). Piętro czwarte posiada dwa tarasy, ale to nie wszystko widok rozciągający się z okien jest naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Targówek Fabryczny

Targówek Fabryczny,Warszawa

45 zł/m²76 m² 3 420 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 76m w stanie developerskim do wykończenia przez najemcę. Lokal usytuowany jest na parterze budynku mieszkalnego na nowo budowanym osiedlu wilno , na którym ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

80 zł/m²15 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Pawilon murowany, wolno stojący, toaleta,wejście od ulicy, parking. Obok osiedle, szkoła, małe centrum usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

40 zł/m²80 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 80 m2 przy ul. Marszałkowskiej. Super okazja. Atrakcyjna cena. Zapraszam do obejrzenia lokalu o powierzchni 80 m2 na I piętrze w biurowcu w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

35 zł/m²400 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek usługowy 352.5m2, Warszawa, Wola, Wynajmę bezpośrednio od zaraz lokal magazynowo - warsztatowo - biurowy Ogrzewany, woda, gaz, siła. Bardzo dobra lokalizacja Wola. Z możliwością podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

56,82 zł/m²220 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wysoki standard - od zaraz! Apartament w prestiżowej lokalizacji ścisłe centrum. Wykończony w bardzo wysokim standardzie z zachowaniem elementów sztukatorskich.Nowa stolarka okienna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

48 zł/m²50 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia od zaraz lokal 50 m2 z przeznaczeniem na działalność handlowo-usługową. Lokal składa się z czterech oddzielnych pomieszczeń oddzielonych korytarzem. Dwa oddzielne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

57,14 zł/m²105 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam do wynajęcia lokal usługowy (105,55 m2), położony przy ulicy Sokołowskiej, na osiedlu Kaskada na Woli. Ponieważ lokal można wykończyć według własnych potrzeb, pierwsze trzy miesiące są wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Przecławska

Targówek Fabryczny,Warszawa

28,87 zł/m²97 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Odnowione biuro o powierzchni całkowitej 97 m2 w tym dwoma pomieszczeniami magazynowymi o łącznej pow. 26 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

75,34 zł/m²73 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parter witryna od zaraz Zapraszam do wynajmu lokalu handlowo/usługowego położonego na Pradze Północ zaraz przy ul.Jagiellońskiej pod każdą działalność. Nieruchomość o powierzchni 73m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

400 zł/m²17 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 17 m2 na działalność handlową lub usługową bez gastronomii. Witryny i wejście od ul. Chmielnej, bez odstępnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Gościeradowska

Targówek,Warszawa

60,61 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy do wynajęcia - 33 M2 warszawa - targówek ul. Gościeradowska róg kołowej parter - niezależne wejście lokal funkcjonował przez 15 lat jako gabinet kosmetyczny. W budynku działają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

89,01 zł/m²72 m² 6 400 zł

 

 

 

Ochota,Warszawa

90,43 zł/m²188 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy parter witryna - super punkt! Zapraszam do wynajmu lokalu handlowo-usługowo-biurowego przy ulicy Racławickiej, cała powierzchnia w parterze z możliwością najmu mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

92,31 zł/m²130 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy W ciągu lokali W budynku mieszkalnym Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy. Całkowita powierzchnia handlowa 80m.kw. Dodatkowo zaplecze ok. 50 m2 z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

80,85 zł/m²47 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

3800 - cena brutto! Lokal na al. Ken na warszawskim Ursynowie, blisko Urzędu Dzielnicy, multikina, metra, bazarku, pętli autobusowej. Usytuowany obok restauracji, pizzerii i innych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

46,71 zł/m²69 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia trzypokojowe, nowe mieszkanie w poblizu Ronda Wiatraczna. Przytulne, rozkladowe 68m.kw ( dwa pokoje +pokój dzienny+kuchnia+łazienka+WC+ hall), balkon oraz loggia. Idealne pod biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Warszawa

Warszawa,mazowieckie

20 zł/m²263 m² 5 260 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Spółka Capital Investment znajdująca się na Al. Krakowskiej 285 wynajmie pomieszczenia biurowe, magazynowe oraz plac. - pomieszczenia biurowe 30zł/m (od 10 do 23m2) - Pomieszczenia magazynowe 20zł/m (od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

50 zł/m²95 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia piętro małego budynku biurowego open space 95m2 lub mniejsze powierzchnie 25-40 m2 do wydzielenia na piętrach. Do ceny należy dodać opłaty licznikowe. Faktura vat od firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

55,56 zł/m²63 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy w pobliżu Pl.Szembeka, w budynku jednorodzinnym na Grochowie. Powierzchnia: 63m.kw. mieści się na parterze. Składa się z trzech pokoi; większy ok.27m.kw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Muranów

Muranów,Warszawa

60,61 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 27 b, 33 metry, poziom minus jeden, al. Jana Pawła II nr 43a pasaż Muranów, dwa pomieszczenia plus pomieszczenie na zaplecze z wc Wykończony w dobrym standardzie. Opłata 2000 plus vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

575 000 zł63 m² 9 126,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania bardzo ładny lokal w kamienicy przy Placu Narutowicza na Starej Ochocie. Lokal elegancki, klimatyczny ,wysoki ( 2,95 cm), w zadbanej kamienicy przedwojennej, po kapitalnym remoncie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

66,67 zł/m²450 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Świetna lokalizacja, ścisłe Centrum, na każdą działalność! Możliwość prowadzenia działalności przez 24 godziny. Lokal do wynajęcia w Śródmieściu, blisko ulic: chmielna, nowy Świat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

113,64 zł/m²44 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal na parterze z dużą witryną w bardzo dobrej lokalizacji, wejście od al. Jana Pawła II. Ciąg pawilonów handlowych, nowoczesna architektura! Lokal użytkowy w centrum warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Duchnicka

Żoliborz,Warszawa

97,87 zł/m²47 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal o przeznaczeniu biurowym/handlowo-usługowym w budynku "defabryka" do wynajęcia od zaraz. *Atrakcyjna lokalizacja-blisko centrum, w pobliżu centrum handlowego Arkadia *w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

44,74 zł/m²38 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2