dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

87,03 zł/m²550 m² 47 866 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

550 m2/ 4 piętro / w inteligentnym biurowcu klasy "A"/ Śródmieście _______(tutaj energię elektryczna odzyskuje się z pracy wind)________ -oferta bez prowizji od najemcy! Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

71,06 zł/m²252 m² 17 939 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia w popularnym biurowcu, znajdującym się w Centralnym Obszarze Biznesu. Doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje, metro, stacja pkp). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

51,28 zł/m²156 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Dostępne od zaraz bardzo eleganckie i niezwykle funkcjonalne, obszerne klimatyzowane 156 metrowe biuro w luksusowej dwupoziomowej nadbudowie na odnowionej przedwojennej kamienicy na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mochnackiego

Ochota,Warszawa

27,50 zł/m²240 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Gotowe do wynajęcia piękne, bardzo obszerne i funkcjonalne 5-pokojowe (240 m) mieszkanie w bardzo ładnej i zadbanej kamienicy przy ul. Mochnackiego na Starej Ochocie w tzw. Kolonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

33,44 zł/m²250 m² 8 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy klasy B usytuowany w dzielnicy Włochy nieopodal skrzyżowania Al. Jerozolimskich z ul. Popularną. Kameralny pięcio kondygnacyjny budynek o powierzchni całkowitej 3.200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

33,44 zł/m²249 m² 8 326 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

56,67 zł/m²300 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Gotowe do wynajmu od zaraz bardzo obszerne klimatyzowane 300-metrowe biuro w prestiżowej lokalizacji, na I piętrze Osiedla Prezydenckiego w sercu śródmiejskiego Muranowa w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

45 zł/m²1 000 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia w kameralnym budynku biurowym zlokalizowanym przy głównej arterii wylotowej na Poznań. Położenie bezpośrednio przy linii tramwajowej zapewnia również sprawny dojazd komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

70,31 zł/m²64 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Gotowy do wynajmu bardzo ładny i funkcjonalny 64 m klimatyzowany lokal użytkowy z dużymi witrynami w kultowym osiedlu eko park przy Polach Mokotowskich. Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

45,59 zł/m²34 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonała lokalizacja na Starym Żoliborzu. Dobry punkt komunikacyjny. Lokal 34m2 położony na parterze z oknami na Pl.Grunwaldzki. Dwa pomieszczenia: większy - 19m2, mniejszy - 6m2 (kuchnia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

lokal biurowy 60 m2/3 piętro/centrum/blisko Kruczej -oferta bez prowizji od Najemcy Samodzielny lokal biurowy w budynku biurowym z lat 60-tych, klasy B+, klimatyzowany. Na Najemców czekają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

90,91 zł/m²99 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal znajduje się w Miasteczku Wilanów , w ciągu handlowym. Wejście bezpośrednio z ulicy , duża witryna. Doskonały na Handel , usługi , gabinet lub aptekę. Wynajmę bezpośrednio tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

51,93 zł/m²232 m² 12 047 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Projekt ekologicznego i nowoczesnego budynku biurowego. Obiekt składa się z dwóch skrzydeł i udostępnia na siedmiu kondygnacjach 10 850 m kw. wysokiej klasy powierzchni biurowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

57 zł/m²1 000 m² 57 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wysokiej klasy powierzchnia biurowa na Mokotowskim Czerniakowie, świetnie skomunikowana z mostem Siekierkowskim a tym samym warszawską Pragą. Powierzchnia w pełni przystosowana do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Polnej Róży

Ursynów,Warszawa

540 000 zł78 m² 6 931,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy z witrynami idealny pod gabinet kosmetyczny, medyczny itp., posiada wszystkie wymagane zgody Sanepidu. Lokal o powierzchni 77,9 m2 usytuowany na parterze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny 5-kondygnacyjny budynek biurowy zlokalizowanym w Wilanowie, który posiada ponad 2 000 m kw. powierzchni biurowej. Obiekt zapewnia do dyspozycji najemców 60 naziemnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

33,25 zł/m²490 m² 16 291 zł

 

 

 

Praga-Południe,Warszawa

22 zł/m²80 m² 1 760 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa na warszawskiej Pradze Południe. Powierzchnia o układzie mieszanym ( częściowo gabinety, częściowo open space). Istnieje możliwość własnej aranżacji pod potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

50,16 zł/m²120 m² 6 019 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal idealny pod kantynę, działalność gastronomiczną w budynku biurowym na Ursynowie usytuowany w atrakcyjnej lokalizacji pomiędzy stacjami Metra Imielin i Natolin. Wy. Dodatkowe usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mochnackiego

Stara Ochota,Warszawa

27,50 zł/m²240 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

87,21 zł/m²550 m² 47 965 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

550 m2/ 6 piętro / w inteligentnym biurowcu klasy "A"/ Śródmieście -oferta bez prowizji od najemcy! Biurowiec klasy A zlokalizowany w samym centrum Warszawy,między Nowym Światem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

66,67 zł/m²105 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wolny od zaraz bardzo ładny i funkcjonalny klimatyzowany 3-pokojowy (105 m) lokal biurowy w świetnej lokalizacji w ścisłym centrum miasta przy ul. Nowogrodzkiej. Lokal na 4-piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

36 zł/m²100 m² 3 600 zł

 

 

 

Wola,Warszawa

49,48 zł/m²80 m² 3 933 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa 79,5 mkw na warszawskiej Woli, dwa gabinety na parterze budynku biurowego. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałą częścią miasta zapewniają liczne autobusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

52,25 zł/m²73 m² 3 814 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy na Ursynowei usytowany w atrakcyjnej lokalizacji pomiędzy stacjami Metra Imielin i Natolin. Wysoki standard wykończenia powierzchni, klimatyzacja, wentylacja, okablowanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

88,20 zł/m²550 m² 48 509 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

pow. biurowa klasy A/ 550 m2 / 1 piętro/centrum -oferta bez prowizji od najemcy! Biurowiec klasy A zlokalizowany w samym centrum Warszawy,między Nowym Światem a ul.Marszałkowską.Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²103 m² 4 635 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

lokal biurowy 103 m2/7 piętro/centrum/blisko Kruczej -oferta bez prowizji od Najemcy Samodzielny lokal biurowy w budynku biurowym z lat 60-tych, klasy B+, klimatyzowany. Na Najemców czekają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

690 000 zł64 m² 10 781,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Gotowy do sprzedaży bardzo ładny i funkcjonalny 64 m klimatyzowany lokal użytkowy z dużymi witrynami w kultowym osiedlu eko park przy Polach Mokotowskich. Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

52,25 zł/m²185 m² 9 666 zł

 

 

 

Ursynów,Warszawa

52,25 zł/m²343 m² 17 926 zł

 

 

 

Praga-Południe,Warszawa

22 zł/m²600 m² 13 200 zł

 

 

 

Praga-Południe,Warszawa

50,16 zł/m²778 m² 39 004 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek tuż przy Rondzie Waszyngtona - dawna siedziba ncs. Obiekt ma powierzchnię 777,6 mkw rozlokowaną na 2-ch kondygnacjach. Układ mieszany. Zarówno kilka dużych openspace'ów jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

145,05 zł/m²160 m² 23 208 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

160 m2/ parter / w inteligentnym biurowcu klasy "A"/ Śródmieście _______(tutaj energię elektryczna odzyskuje się z pracy wind)________ -oferta bez prowizji od najemcy! Biurowiec klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

52,25 zł/m²203 m² 10 606 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

86,60 zł/m²500 m² 43 299 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

500 m2/ 17 piętro / w inteligentnym biurowcu klasy "A"/ Śródmieście _______(tutaj energię elektryczna odzyskuje się z pracy wind)________ -oferta bez prowizji od najemcy! Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

31,14 zł/m²167 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Gotowe do wynajmu od zaraz bardzo obszerne funkcjonalne i ustawne klimatyzowane 167m biuro w kamienicy z 2000 roku na Starym Mokotowie przy ul. Madalińskiego. Budynek całodobowo ochraniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

36 zł/m²120 m² 4 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sternicza

Jelonki,Warszawa

23,60 zł/m²250 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wolna od zaraz połówka ładnego i przestronnego "Bliźniaka" w bardzo dobrej lokalizacji na Jelonkach w okolicach ul. Sterniczej, blisko ul. Powstańców Śląskich. Dom 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Nowy Świat

Warszawa,mazowieckie

114,17 zł/m²60 m² 6 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-