dowolna

Biura Warszawa - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

2 552 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 552 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

2 250 000 zł253 m² 8 893,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Bezpośrednio. Lokal biurowy w biurowcu edbud u zbiegu ulic ken/wąwozowa - stacja metra kabaty. Podana cena jest ceną netto. Możliwość zakupu 4 miejsc postojowych w garażu podziemnym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

18 €/m²246 m² 4 428 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta wynajmu biura W centrum warszawy Fundacja Edukacji Ekonomicznej dysponuje profesjonalnie urządzoną, odremontowaną powierzchnią biurową o powierzchni 246 m2 w samym centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

31,60 zł/m²200 m² 6 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadam do wynajęcie powierzchnie biurową W budynku wolnostojącym I i II piętro osobne niezależne wejście w czynszu : co, woda, ochrona, wywóz śmieci. I piętro 72,5 m2 II piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²21 m² 1 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale biurowe 41, 21 i 24m. Świetna lokalizacja - Śródmieście, ul. Długa 23/25, bardzo dobra komunikacja - metro, sąsiedztwo budynków biurowych, lokali gastronomicznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²24 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowe 21 i 24m. Świetna lokalizacja - Śródmieście, ul. Długa 23/25, bardzo dobra komunikacja - metro, sąsiedztwo budynków biurowych, lokali gastronomicznych, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

27,03 zł/m²74 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek biurowo mieszkalny wybudowany pomiędzy kamienicami w ciągu ulicy Grochowskiej; adres Grochowska 217 w pobliżu ronda wiatraczna (druga kamienica). Doskonały dojazd do centrum i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Rechniewskiego

Gocław,Warszawa

60 zł/m²250 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okolice pomieszczenia oblegane przez ludzi pomieszczenie nie używane od początku budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²41 m² 3 075 zł

 

 

 

Mokotów,Warszawa

60 zł/m²300 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

budynek zabytkowy przystosowany wyłącznie na biuro, 300m w całosci lub do podziału na mniejsze biura

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa - 200 m2. Samodzielny lokal zajmujący 2-gie piętro w budynku 4 piętrowym. Dostęp do części wspólnej ok. 50-56m2 (korytarz, recepcja, 2 wc, kuchnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

55 zł/m²30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyremontowane biuro typu loft. Całkowicie odnowione,V piętro, budynek z portiernią.Klatki schodowei łazienki w stylu retro. Kamienica na Pradze przy ulicy Białostockiej w dogodnym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

47,62 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Doskonała lokalizacja na Ursynowie, w rejonie ulicy Puszczyka i Surowieckiego. Cicho, spokojnie i bezpiecznie. Bardzo dobre miejsce pod względem komunikacyjnym. Bliskie położenie względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy składa się z trzech pomieszczeń, klimatyzowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

800 m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny budynek.powierzchnia biurowa od 40m do 800m.Pokoje od 16m do 50m.Budynek po renowacji zewnatrz i wewnatrz.Budynek przenaczony jest miedzyinnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kryształowa

Bemowo,Warszawa

14,83 zł/m²300 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Bezpośrednio! Dom na Jelonkach, przy ul. Kryształowej. Wynajem całego domu lub części. Przeznaczenie: dowolna, nieuciążliwa dla okolicy działalność. Stan budynku i pomieszczeń bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Nowosielecka

Mokotów,Warszawa

54,65 zł/m²43 m² 2 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy w bardzo dobrej lokalizacji. Przestronny pokój, osobna kuchnia, duża łazienka, korytarz, balkon. Lokal cichy, funkcjonalny, bardzo zadbany. Widny, ustawny pokój wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Bemowo

Bemowo,Warszawa

56,67 zł/m²30 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Centrum Bemowa. Wejście do lokaluw pasażu handlowo-usługowym lokal bez zadłużeń do wynajęcia od zaraz preferuję na biuro

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bodycha

Ursus,Warszawa

26,74 zł/m²187 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia 187 m II piętro duży hol , 5 pokoi biurowych , toalety pomieszczenie socjalne oraz pomieszczenie bez okien do adaptacji na mały magazyn lub sekcję księgowo informatyczną ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

36,67 zł/m²90 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro niepowtarzalne, parter, 63 położone obok Mostu Poniatowskiego, na Powiślu, al. 3 maja 2, w kamienicy z tradycjami, gdzie mieszczą się kancelarie adwokackie, biura reklamowe, architekci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

65 zł/m²40 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na biuro lub usługi,witryna 4,4m,ochrona 24h,znajduje się w kompleksie usługowym,w lokalu siła,oddzielna łazienka i wc, lokal z 2004 r,na podłodze gres,ściany do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

52,94 zł/m²68 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mieszkanie idealne na biuro. Spokojna okolica. Przy Urzędzie Dzielnicy i Sądach. Budynek strzeżony przez ochronę oraz monitoring. Nowe budownictwo, blok zadbany. W lokalu znajdują się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

40,82 zł/m²98 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal na biuro Mieszkanie na 2 piętrze domu jednorodzinnego, na Żoliborzu. Między placem Wilsona, a Inwalidów. Przy ulicy Mickiewicza w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Filtrowa

Śródmieście,Warszawa

63,44 zł/m²93 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bardzo atrakcyjna oferta wynajmu. Lokal jest zlokalizowany w pięknie odrestaurowanej przedwojennej kamienicy, stojącej przy spokojnej, jednokierunkowej willowej ulicy, (kolonia Staszica, filtrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

41,10 zł/m²73 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do ceny należy doliczyć 22% vat Lokal z przeznaczeniem na biuro/biura Znajduje się na 3 p. w 4-piętrowym budynku Dwie windy Stanowisko ochrony przy drzwiach wejściowych do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Fosa

Ursynów,Warszawa

41,33 zł/m²75 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o pow. 75m/2, usytuowany na 1 piętrze małego budynku biurowego. Obiekt znajduje się przy wężle komunikacyjnym ulic Nowoursynowska i Dolina Służewiecka, odległość od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

72 zł/m²57 m² 4 104 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w kamienicy na parterze z osobnym wejściem z bramy. Składa się z przestrzeni otwartej o pow. 33m2 z aneksem kuchennym o pow. 4m2, gabinetu o pow. 18m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Podwale

Stare Miasto,Warszawa

45 zł/m²266 m² 11 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

cena podana netto. Parking na dziedzińcu budynku strzeżony (miejsca do wynajęcia) budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych z platformą na zewnątrz ,oraz łazienką i windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

80 zł/m²25 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wynajmę lokal biurowy w nowym budynku. Świetna lokalizacja. Lokal z samodzielnym balkonem. Powierzchnia wspólna zawiera salę konferencyjną, kuchnię i toaletę. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

39,90 zł/m²100 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio. Okazja. Lokal 100m2, ładnie wykończony, bardzo cichy, 4 pokoje, 2 łazienki + składzik. Wysoki parter. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Cały budynek w tym roku ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 516 433 zł231 m² 10 893,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal biurowy o pow. 230,9 m2 usytuowany w Warszawie w dzielnicy Ursynów przy al.KEN 18. Oferowany lokal znajduje się w nowo wybudowanym obiekcie "edbud plaza". Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal może służyć do celów biurowych jak i usługowo -handlowych.W lokalu jest duża witryna 4,4 m;wc i łazienka;na podłodze gres w b.dobrym stanie ,ochrona 24 h przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Usypiskowa

Szczęśliwice,Warszawa

35,71 zł/m²350 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia budynek o przeznaczeniu biurowym. 2 piętrowy (3 kondygnacje + piwnica), powierzchnia 350m2. Duża dowolność w aranżacji wnętrza. Duża kuchnia, 4 wc, salka konferencyjna, 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

80 zł/m²424 m² 26 304 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia. Całe piętro w biurowcu ( III p. w VI kondygnacyjnym budynku ) - centrum warszawy przy ulicy Koszykowej 6. ( od strony Placu na Rozdrożu ) Budynek przedwojenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

72,50 zł/m²100 m² 7 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro ok. 100 m2 w Al. Jerozolimskich (ok. 300 m do Hotelu Sobieski), ciche, 1 pietro, wysoki standard, trzy pokoje (22,8 m2, 19,3 m2, 18,7 m2), recepcja z ladą recepcyjną (20,4 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Leszno

Wola,Warszawa

15 €/m²45 m² 675 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie na pierwszym piętrze w nowym budynku. Lokal jest częścią większej powierzchni biurowej (obecnie wykorzystywanej przez 5 firm) z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Atlasowa

Włochy,Warszawa

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Posiadamy do wynajęcia pomieszczenia biurowe - atrakcyjne warunki najmu! Dostępne od zaraz. W domu (segment), o powierzchni całkowitej 350 m2, posiadamy wiele pomieszczeń do podnajęcia jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Pięciolinii

Ursynów,Warszawa

48 zł/m²25 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 25 m2. Czysty, przytulny po generalnym remoncie z podstawowym wyposażeniem (stół, krzesła, regał). Tylko i wyłącznie na ciche biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

15 €/m²74 m² 1 110 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy nr 12 o powierzchni 74,02 m2, na poddaszu przy ulicy Nowy Świat 5 w Warszawie. cena za m2 - 15 euro tel kontaktowy: