dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Białołęka

108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

108 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

35 zł/m²2 026 m² 70 910 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w nowym biurowcu. Budynek oferuje powierzchnie w wysokim standardzie na 3 kondygnacjach. Moduł składa się z 10 pokoi, serwerowni, pomieszczenia socjalnego oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

54,68 zł/m²250 m² 13 669 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Powierzchnia 250 m2 netto w open space w budynku z 2015 roku do dowolnej aranżacji. Budynek kl. B+ oferuje nowoczesne powierzchni. Do dyspozycji najemców będzie kantyna. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

55 zł/m²78 m² 4 290 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 78m2 + taras 41m2 usytuowany na trzecim piętrze (winda) nowoczesnego budynku usługowo-biurowego "piano". Budynek zlokalizowany w rejonie prężnie rozwijającej się Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

34,48 zł/m²87 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy przy ul głównej asfaltowej przy szkole składa się z 3 pokoi i wc, aneksu kuchennego i magazynku. Lokal wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

25 zł/m²500 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia pomieszczenia magazynowo - biurowe w budynku wolnostojącym na działce o pow.3000m,parking dla tirów. Wybudowany w nowej energooszczędnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

50 zł/m²270 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

101,50 zł/m²100 m² 10 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal w pełni dostosowany do świadczenia usług medycznych (obecny najemca uzyskał wszystkie potrzebne zezwolenia i dopuszczenia) - stan bardzo dobry, prace wykończeniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Annopol

Annopol,Warszawa

56,81 zł/m²1 341 m² 76 159 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:-

Annopol Business Park zlokalizowany jest w północnej części Warszawy, przy ulicy Annopol. Dojazd do nieruchmości: trasą Toruńską oraz ul. Marywilską, odlewniczą, rembielińską i Annopol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

lokal 110 m2 na pierwszym piętrze przy ul. Odkryta róg Ordonówny. Lokal po remoncie posiada dwie łazienki , pomieszczenie socjalne, dwie sale. Centralne ogrzewanie, woda- liczniki. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Modlińska

Tarchomin,Warszawa

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Gotowy do wynajmu bardzo ładny i funkcjonalny lokal użytkowy z witrynami 50 m2 w doskonałej lokalizacji na Tarchominie, blisko ul. Modlińskiej i ul. Kowalczyka. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

24,29 zł/m²700 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Bez prowizji! Oferujemy do wynajęcia powierzchnię 700m2, dwie kondygnacje , działka pow.1821m2 parter wys.460 pow. 410 m2 piętro wys.300. pow.280 m2 Rok budowy 2003. Budynek murowany z cegły max.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

55,02 zł/m²250 m² 13 755 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

29,69 zł/m²554 m² 16 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Przy umowie na 3-5 lat - rabat w wysokości połowy czynszu na 4-8 miesięcy. Obiekt biurowo-magazynowy usytuowany bezpośrednio przy ul. Modlińskiej w pobliżu Kauflandu. Idealna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Annopol

Annopol,Warszawa

56,63 zł/m²1 341 m² 75 916 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Odlewnicza

Białołęka,Warszawa

36 zł/m²900 m² 32 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Kompleks magazynowo-biurowy zlokalizowany w dzielnicy Targowek w rejonie ulicy Odlewniczej. Teren jest ogrodzony i chroniony całodobowo. Powierzchnia od 230 do 900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

100 zł/m²35 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia lokal na Białołęce, usytuowany w ciągu handlowo-usługowym. Lokal może być przeznaczony na każdą działalność. Obecnie w lokalu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

34,87 zł/m²717 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 19012. Nieruchomość jest zlokalizowana w dzielnicy Białołęka w pobliżu Trasy Toruńskiej. W pobliżu nieruchomości znajduje się Factory Annopol , liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kasztanowa

Białołęka,Warszawa

194 000 zł194 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do nabycia lokal niemieszkalny o powierzchni 194 m2. Lokal znajduje się na parterze w nowym bloku. Front bezpośrednio od dwóch ulic. Wymaga adaptacji- dotychczasowa garażowa- przekształcenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

127,78 zł/m²18 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 18 m2 przy ul.Światowida. Duża witryna. Duży ruch pieszy i samochodowy. Przy przystanku przesiadkowym autobusowym i tramwajowym. Centralne miejsce Tarchomina. Wkoło nowe, duże osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

54,65 zł/m²250 m² 13 661 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kasztanowa

Białołęka,Warszawa

258 000 zł208 m² 1 240,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do nabycia lokal niemieszkalny o powierzchni 208 m2. Lokal znajduje się na parterze w nowym bloku. Front bezpośrednio od dwóch ulic. Wymaga adaptacji- dotychczasowa garażowa- przekształcenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Annopol

Annopol,Warszawa

56,01 zł/m²1 341 m² 75 087 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Annopol

Annopol,Warszawa

55,50 zł/m²1 341 m² 74 407 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

53,55 zł/m²250 m² 13 388 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

54,48 zł/m²250 m² 13 619 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

49,20 zł/m²297 m² 14 607 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Annopol

Annopol,Warszawa

56,57 zł/m²1 341 m² 75 842 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

20 zł/m²250 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lakiernię - blacharnię w pełni wyposażoną. Dobra lokalizacja, w centrum osiedla, w pobliżu nie ma tego typu warsztatu. Powierzchnia 250m2. kontakt :, licencja 2969. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

20 zł/m²250 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Świderska

Tarchomin,Warszawa

72,50 zł/m²80 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Gotowy do wynajmu od zaraz bardzo ładny 80 m lokal użytkowy z dużymi witrynami od ulicy zlokalizowany na parterze apartamentowca z 2009 roku przy ul. Świderskiej na Tarchominie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

70 zł/m²143 m² 10 010 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal sklepowy (143m2), jeden z dwudziestukilku butików w dzielnicowej galerii handlowej, położonej pośród dużych osiedli mieszkaniowych Tarchomina. Dobry dojazd od ul. Modlińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Warsztat przy ruchliwej ulicy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

4 zł/m²250 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lakiernię - blacharnię w pełni wyposażoną. Dobra lokalizacja, w centrum osiedla, w pobliżu nie ma tego typu warsztatu. Powierzchnia 250m2. Okazja!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

280 000 zł46 m² 6 073,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o pow 46,1 m2, przystosowany pod salon fryzjerski, kosmetyczny, sklep z odzieżą, biuro i inne usługi. Lokal w bardzo dobrym stanie, umiejscowiony przy ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

405 000 zł45 m² 9 080,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal na Białołęce o pow. 44,6 m2. Składa się z sali głównej, kuchni, toalety i szatni. W każdym z pomieszczeń na podłodze jest terakota. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

80 zł/m²25 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 25 m2 w bardzo dobrym stanie, gotowy do własnej aranżacji. Przeznaczenie lokalu handlowo-usługowe. Cena najmu 2500 zł, najem min. na 1,5 roku. Pod budynkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

27,57 zł/m²181 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal, składający się w 2 pomieszczeń typu open space, na parterze i I piętrze (wejście na piętro wewnętrznymi schodami). Powierzchnia na dole: 66m kw, na górze: 68 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

50 zł/m²110 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal na Białołęce o pow. 110 m2 umiejscowiony na parterze budnku mieszkalnego w bardzo dobrej lokalizacji. Składa się z przestronnej sali z możliwością podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

386 000 zł60 m² 6 487,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Świetnie zlokalizowany lokal w centrum Tarchomina. Duża powierzchnia witryny. Możliwość powieszenia baneru na zewnątrz. Wokół pełna infrastruktura, banki, sklepy, duży ruch pieszy.! zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

570 000 zł84 m² 6 787,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 83,98 m2 z dużymi witrynami, mieszczący się na parterze bloku wybudowanym w 2012 roku na bliskiej Białołęce, przy ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

80 zł/m²75 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 75 m2 zlokalizowany na Białołęce w bloku mieszkalnym z 2014 roku. Pomieszczenie (65 m2) i zaplecze socjalne (10 m2). Do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

2 000 000 zł326 m² 6 134,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania budynek usługowo-mieszkalny, składający się z mieszkania z tarasem oraz lokali usługowych. Mieszkanie o pow. 87 m (salon 42m, 2 sypialnie, łazienki 12m.