dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Bemowo

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

680 000 zł80 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy w b. dobrym stanie, nadający się na działalnośc usługową bądź handlową, możliwe również prowadzenie biura. W pobliżu siedziby oddziałów bankowych, apteki, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piastów Śląskich

Bemowo,Warszawa

24,67 zł/m²608 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

-> Do wynajęcia segment z przeznaczeniem biurowym lub biurowo-mieszkalnym, znajdujący się na Bemowie przy ul. Piastów Śląskich. -> Nieruchomość składa się z 4 kondygnacyjnego budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

17,05 zł/m²44 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witam wynajmę część lub cały lokal handlowo usługowy powieżchnia max 44m2 w aglomeracji osiedla małe natęzenie ruchu pieszego po więcej informacji zapraszam na telefon  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

52 zł/m²50 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajecia parter w domu wolnostojącym 50 m2 podzielony n 4 pokoje: 10m2, 14m2, 16m2, 9m2, korytarz, wc, db lokalizacja, miejsce postojowe, 2 oddzielne wejścia, chętnie na kancelarię, biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Kryształowa

Jelonki,Warszawa

19,29 zł/m²140 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio! Do wynajęcia całe piętro w domu przy ul. Kryształowej. Przeznaczenie: dowolna nieuciążliwa działalność. Stan budynku i pomieszczeń bardzo dobry, możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

76,67 zł/m²30 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w niewielkiej galerii handlowej naprzeciwko Hali Wola. Punkt handlowy- dużo sklepów : sam spożywczy Stokrotka, biura podróży, apteka, banki,drogeria, salony urody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

80 zł/m²115 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy z dużymi witrynami frontowymi. Usytuowany w pasażu handlowym w nowym kompleksie mieszkalnym (1400 mieszkań). Do lokalu przynależne są dwa podziemne stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 45m2 (parter - wys. 3.1 m) z przeznaczeniem na działalność usługową , handlową lub biurową. Budynek znajduje się w zespole pawilonów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Bemowo

Bemowo,Warszawa

62,50 zł/m²32 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz lokal składający się z dwóch pomieszczeń, jedno pomieszczenie z klimatyzacją, łazienka i korytarzem do współużytkowania z innym najemcą, ściany murowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

66 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy o metrażu 60m, z witrynami w bloku nowszym z lat 90.Składa się ze sklepu z o metrażu 35m, zaplecze:łazienka, magazyn, biuro -w jednym pomieszczeniu.W tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Hery

Bemowo,Warszawa

40 zł/m²42 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Dwupokojowy lokal na Bemowie idealny dla firmy. Jeden pokój umeblowany meblami biurowymi, drugi wolny. Bardzo dobre warunki socjalne dla pracowników. W pełni umeblowane kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

55 zł/m²200 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Wynajem budynku biurowo-usługowego, warszawa Bemowo, 180m2 Nowy budynek, w tym roku oddany do użytku. Posiada dwa wejścia. Składa się z dwóch dużych powierzchni przedzielonych ścianami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Karabeli

Jelonki,Warszawa

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę pomieszczenia w pawilonie handlowo usługowym o powierzchni 70 m2. Lokal jest świeżo wyremontowany i odnowiony. Lokal jest w pełni wyposażony, na jego powierzchnię składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

28,43 zł/m²204 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

segment 204 m2, 7 pokoi + 3 łazienki, na mieszkanie lub biuro, taras, ogród, garaż, bardzo dobrze skomunikowany, 5800 zł /m-c do negocjacji, dostępne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Fortuny

Bemowo,Warszawa

32,61 zł/m²46 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyremontowany i wykończony lokal użytkowy na warszawskich Jelonkach - dzielnica Bemowo. Niecały kilometr od skrzyżowania ul. Dźwigowej i Połczyńskiej - bardzo dobrze skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Fortuny

Bemowo,Warszawa

32,05 zł/m²78 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwupoziomowy lokal użytkowy w nowym budynku na warszawskich Jelonkach - południowa część dzielnicy Bemowo. Lokal jest po generalnym remoncie (remont zakończył się w 2011 roku, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętochowskiego

Jelonki,Warszawa

62,50 zł/m²64 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajme lokal uzytkowy Warszawa, ul.Swietochowskiego 2, ok. Gorczewska, lazurow. 64 m2.w kompleksie lokali handlowo uslugowych na parterze. Otoczony osiedlami mieszkalnymi i blokami.Poprzednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piastów Śląskich

Bemowo,Warszawa

24,67 zł/m²608 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia segment z przeznaczeniem biurowym lub biurowo-mieszkalnym, znajdujący się na Bemowie przy ul. Piastów Śląskich. Nieruchomość składa się z 4 kondygnacyjnego budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

50 zł/m²90 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przy ul. Wyki w Warszawie lokal użytkowy o powierzchni 90 mkw w pasażu 6 pawilonów. 3 poziomy po 30 mkw. 2 łazienki z wc (łazienka na poddaszu z prysznicem). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

0,01 zł/m²145 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na parterze budynku mieszkalnego, cztery duże witryny, do wykończenia. Obok mcdonald's. Róg powstańców śląskich I wrocławskiej. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kazubów

Górce,Warszawa

70 000 zł30 m² 2 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pawilon handlowy do sprzedania, parter, witryna,niezależne wejście Z ulicy. Lokal położony W ciągu handlowo-usługowym, w miejscu O sporym natężeniu ruchu, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Radiowa

Bemowo,Warszawa

50 zł/m²22 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal użytkowy ,bardzo dobry stan , do wynajęcia od zaraz 1100zł + opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okrętowa

Jelonki,Warszawa

35,14 zł/m²185 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Wynajmę świeżo wyremontowane biuro posiadajace własne wejście od ulicy. Budynek parterowy wykonany w dobrym standardzie, front - cegła klinkierowa, okna aluminiowe z roletami automatycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bemowo

Bemowo,Warszawa

10 zł/m²6 700 m² 67 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia budynek 2000m2, działka 6700m2. Możliwość rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

80,49 zł/m²410 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę Lokal o powierzchni 410 m2 na parterze 35 m witryn wystawowych od narożnika ulic. 20 miejsc parkingowych przed budynkiem Warszawa Bemowo Powstańców Śląskich róg Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze sporego budynku mieszkalnego położonego na nowym, strzeżonym osiedlu (2005r.) Osiedle jest bardzo rozległe, a budynki wysokie co wiąże się z potencjalnie dużą liczbą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy państwu do wynajęcia lokal handlowo - usługowo - biurowy W nowym budownictwie, w budynku znajdującym się W W dzielnicy bemowo Nieruchomość znajduje się na terenie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

3 000 000 zł363 m² 8 264,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przedstawiam informację dotyczącą zakupu ewentualnie najmu lokalu usługowego położonego na parterze budynku pod adresem : ul. Gimnazjalna 1 ( róg ul. Człuchowskiej ) : - powierzchnia : 363,3 mkw; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

0,87 zł/m²75 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witam. Odstapie delikatesy w pelni wyposazone, dobrze prosperujace. W cene odstepnego wliczone jest dotowarowanie sklepu, adaptacja ze stanu deweloperskiego, kaucja uiszczona u wlasciciela,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

86,67 zł/m²75 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Witam. Odstapie fajnie prosperujace delikatesy. W pelni wyposazone zarowno w towar jak i meble, lady chlodnicze. Powod-wyjazd z kraju. Cena odstepnego do negocjacji. Delikatesy caly czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

59,26 zł/m²270 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę Lokal o powierzchni 270 m2 ( w tym 170 m2 na parterze ), plac 150 m2 12 m witryn wystawowych od ulicy. 20 miejsc parkingowych przed budynkiem Warszawa Bemowo Róg Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

67,16 zł/m²670 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę Lokal o powierzchni całkowitej 670 m2 (w tym 570 m2 na parterze), działka 760m2 40 m witryn wystawowych od ulic. 20 miejsc parkingowych przed budynkiem Warszawa Bemowo Róg Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 500 000 zł255 m² 13 725 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam działającą od 10 lat restaurację w pasażu handlowym niedaleko kościoła. Spzrdaż dotyczy lokalu z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

85,71 zł/m²7 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie dla manicure-pedicure o powierzchni 7m2 zamykane i wyposażone w salonie fryzjersko-kosmetycznym na Bemowie. Do wynajęcia pomieszczenie na manicure-pedicure.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

60 zł/m²10 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie dla kosmetyczki o powierzchni 10m2 zamykane i wyposażone w salonie fryzjersko-kosmetycznym na Bemowie. Do wynajęcia pomieszczenie dla kosmetyczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

62 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Rejon ulicy Powstańców Śląskich! Rodzaj lokalu: usługowy, biurowy, handlowy Media: prąd, siła, gaz, woda, telefon Ogrzewanie: gazowe własne Wysokość lokalu: 3,5 metrów Stan lokalu: do wejścia Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

61 zł/m²67 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Rejon ulicy Powstańców Śląskich! Rodzaj lokalu: usługowy, biurowy, handlowy Media: prąd, siła, gaz, woda, telefon Ogrzewanie: gazowe własne Wysokość lokalu: 2,35 metrów Stan lokalu: do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

68 zł/m²50 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Rejon ulicy powstańców śląskich! Rodzaj lokalu: usługowy, biurowy, handlowy Media: prąd, woda, telefon, internet Ogrzewanie: elektryczne Wysokość lokalu: 2,5 metrów Zabezpieczenia: ogrodzenie Stan.