dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Bemowo

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Połczyńska

Bemowo,Warszawa

54,01 zł/m²500 m² 27 004 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Powierzchni w nowoczesnym biurowcu (oddanie do użytkowania iiq 2015). Biurowiec będzie oferował powierzchnie biurowe w bardzo wysokim standardzie na 5 kondygnacjach. Zlokalizowany jest 1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Połczyńska

Bemowo,Warszawa

52 zł/m²370 m² 19 240 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Moduł o powierzchni 370m2 netto na na I piętrze w odnowionym budynku biurowym stanowiącym część kompleksu usługowo-biurowego przy ul. Połczyńskiej. Powierzchnia podzielona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

44,12 zł/m²1 700 m² 75 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Budynek z działką po salonie samochodowym, idealny na market, sklep meblowy, market budowlany, klub fitness. Powierzchnia ok.1900m2. Parter ok. 1300m2. Stoi na działce 6700m2. Bardzo dobrze widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

65,33 zł/m²75 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Jeżeli ta oferta nie spełnia Państwa oczekiwań zachęcamy do skorzystania z naszej strony , bądź skontaktowania się z naszym agentem, który zaoferuje inne nieruchomości spełniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

61,54 zł/m²65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy po sklepie o powierzchni 65 m2 w parterowym budynku Pasażu Handlowego. Lokalizacja obok działającego bazaru i przy głównej arterii komunikacyjnej Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

53,57 zł/m²28 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajme lokal handlowo uslugowy 28m2 przy ulicy Osmanczyka 20. Lokal sklada sie z sali handlowej, 2 lazienek oraz zaplecza socjalnego. Do lokalu prowadza schody jak rowniez podjazd dla niepelnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tkaczy

Jelonki,Warszawa

34,67 zł/m²150 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaże w bryle budynku

Nietuzinkowy segment z 2000 roku o powierzchni 221 m2 na Jelonkach. Posiada 8 pokoi, kilka łazienek. Na całej powierzchni jest podpiwniczony. Jest własne gazowe ogrzewanie. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

20 zł/m²240 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

1/2 bliźniaka (240m2) położonego przy cichej, willowej uliczce, około 300m od ulic Połczyńskiej i Lazurowej. Do wynajęcia na cele biurowo-użytkowe (klasyczne biuro, klub malucha itp.). Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

24 zł/m²50 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal o pow. 26m2 na Bemowie w okolicy hali Człuchowskiej. Budynek parterowy wolnostojący 4 pomieszczenia. Na tę chwilę wolne 2 pomieszczenia /9 i 17 m2/. Ogrzewanie elektryczne. Ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

640 000 zł79 m² 8 109,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Bemowie o pow. 78,92 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym na zamkniętym osiedlu z podjazdem dla niepełnosprawnych. Składa się z trzech oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Połczyńska

Bemowo,Warszawa

6 800 000 zł520 m² 13 076,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Świetnie zlokalizowany budynek biurowy posadowiony na działce o powierzchni 599 m2. Budynek w idealnym stanie. po remoncie. Budynek z trzech stron otoczony ulicami, kilkanaście metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

45,83 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny i zadbany lokal o powierzchni 120 m2, składający się z 6 pokoi, holu, kuchni, łazienki, 2 ubikacji. Lokal do wynajęcia pod biuro od lipca. Lokal ładnie wykończony, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

83,71 zł/m²27 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 26,88 m2. Nieruchomość położona jest przy ul. Osmańczyka - dzielnica Bemowo, w ciągu lokali usługowych, na parterze budynku mieszkalnego. Witryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

289 000 zł78 m² 3 700,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal niemieszkalny na poziomie -1 w budynku mieszkalnym 6 piętrowym. Budynek z 2000 r z ogrodzonym własnym podwórkiem oraz miejscami postojowymi. Lokal składa się z dwóch częsci 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

50,68 zł/m²79 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na Bemowie o pow. 78,92 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym z windą oraz podjazdem dla niepełnosprawnych. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

23,16 zł/m²95 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na biuro lub inną działalność gospodarczą w dobrej spokojnej lokalizacji. Pomieszczenie jest jasne czterostronne. Pomieszczenie składa się z trzech pokoi i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

45,83 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal typowo biurowo 120 m do wynajęcia od zaraz Kaucja 1 miesiąc 6 pomieszczeń 2 łazienki aneks kuchenny hol recepcja miejsca parkingowe linie telefoniczne (internet, alarm, teren zamknięty) Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

15,96 zł/m²940 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hala wysokiego składowania 7 m wysokości, wymiary ok 50m x 18m. Bez filarów i słupów. Na terenie nowoczesne wc. Możliwość wynajęcia biura 32 m 2. Dobry punkt komunikacyjny 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy - 30 m2, obecnie wynajmowany .Lokal znajduje się w niewielkiej galerii handlowej w/za w Hali Wola .Jest to blok mieszkalny 130 mieszkań z pasażem handlowym na parterze. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z najemcą sieci spożywczej Żabka od 12 lat obowiązująca umowa 10 letnia podpisana 4 lata temu.Powierzchnia całkowita 100 m z czego 60 m parter,40 m piwnica przystosowana jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

120 m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Budynek znajduje się w centrum Bemowa, w pobliżu skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich i ul. Wrocławskiej. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Lotnisko

Lotnisko,Warszawa

307 500 zł66 m² 4 659,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Dwupoziomowy pawilon handlowo-usługowy położony na osiedlu Bemowo-Lotnisko. Na parterze sala sprzedaży o pow. ok. 30mkw. i zaplecze z toaletą łącznie ok. 6mkw., w piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rostworowskiego

Bemowo,Warszawa

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze z oddzielnym wejściem jako lokal usługowy. Pow. 35 m2 - 2 pomieszczenia + wc ,socjalne. Najchętniej na gabinet stomatologiczny, ale może być inna działalność, biuro. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

17,94 zł/m²836 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Nieruchomość użytkowa (budynek biurowo - magazynowo- produkcyjny) o łącznej powierzchni 836 m2. Powierzchnia gruntu 990 m2. Idealnie skomunikowana, w pobliżu autostrada A2, droga ekspresowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

12 €/m²30 m² 360 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bemowo - lokale handlowo-usługowe! Lokale handlowo-usługowe z witrinami od 9m2 do 150 m2 (lub w przypadku konieczności wieksze). Możliwe różne konfigurarcji. Też lokal szykowany dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

12 €/m²150 m² 1 800 €

 

 

 

Bemowo,Warszawa

12 €/m²100 m² 1 200 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Archimedesa

Bemowo,Warszawa

4,19 zł/m²31 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

lokal użytkowy na parterze witryny wys ponad 3m wszystkie media parking w ulicyna każdą działalność /handel usługi biuro itp

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

12 €/m²50 m² 600 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal zlokalizowany w Pasażu handlowym. Wśród wielu takich samych obiektów, w których prowadzona jest różnorodna działalność (m.in. banki, apteki, ubezpieczalnie, szkoły językowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

500 000 zł150 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

40,91 zł/m²110 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

63,64 zł/m²55 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

42,50 zł/m²40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

43,33 zł/m²150 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia ogrzewana hala o pow. 150 m2, wysokości 3,2 m i 3 pokoje biurowe. 2 bramy 0, osobne wejście dla klientów. Budynek w dobrym standardzie technicznym, bardzo dobrze widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

100 zł/m²140 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy w ciągu handlowym usytuowanym na parterze kompleksu mieszkaniowego przy ulicy Kawy. Lokal z witrynami antywłamaniowymi o powierzchni 140 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

200 zł/m²40 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowo-biurowy W pasażu handlowym. Pasaż przystosowany jest dla osób na wózkach inwalidzkich ( są podjazdy umożliwiające wjazd do pawilonu oraz przemieszczanie się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy W pasażu handlowym. Dwie kondygnacje (+ 12 m2 pomieszczenie maga.-biurowe z oknem na poz. -1). Parter 56 m2 (50 m2 pomieszczenie handlowe z witryną.