dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Bemowo

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

920 000 zł105 m² 8 761,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal pod inwestycję stopa zwrotu 9.5% wynajęty do maja 2021 r. Lokal handlowo-użytkowy na Bemowie: witryny, wejście z ulicy. Możliwość rozmowy o cenie. Kontakt: oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

205 000 zł35 m² 5 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowo-biurowy zlokalizowany na terenie osiedla, częściowo w przyziemiu. Kontakt; oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

91 zł/m²138 m² 12 558 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy 138m2 , położony na nowo powstałym osiedlu przy ulicy Szeligowskiej, przy planowanej stacji Metro Chrzanów Stan deweloperski,duże przeszklone witryny,dostępność miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Jelonki,Warszawa

40 zł/m²125 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy składający się z pięciu pokojów i kuchni (125 m2) i z pomieszczeń pomocniczych/garażu (razem ok 200 m2). Do lokalu należą również taras i ogródek (100m2). Biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bemowo

Bemowo,Warszawa

239 772 zł28 m² 8 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy raczej z przeznaczeniem na biuro lub działalność usługową niewymagającą klienta z ulicy Kontakt: oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

435 000 zł75 m² 5 800 zł/m²

 

 

 

Górce,Warszawa

220 000 zł46 m² 4 793,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal biurowo - usługowy, 45,9 m2 na Bemowie na Osiedlu Górce, wejście bezpośrednio z ulicy, lokal w przyziemiu, wysokość 235 cm, dużo wolnych miejsc parkingowych wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

549 000 zł72 m² 7 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal jest położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego. Lokal pełni funkcję usługową i składa się z przedsionka, pomieszczenia usługowego, pomieszczenia gospodarczego, toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

37,50 zł/m²2 000 m² 75 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Budynek z działką po salonie samochodowym, idealny na market, sklep meblowy, market budowlany, klub fitness. Powierzchnia ok.1900m2. Parter ok. 1300m2. Stoi na działce 6700m2. Bardzo dobrze widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

57,50 zł/m²400 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowy budynek o przeznaczeniu użytkowym do wynajęcia w całości lub oddzielnie parter i/lub piętro. Idealny na handel, usługi, biuro, siedzibę firmy, przedszkole i t.p. powierzchnia około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

220 000 zł62 m² 3 548 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do zakupienia od instytucji ok. Morcinka, lokal użytkowy o pow. 61,5 mkw., składa się z pomieszczenia usługowego, korytarza oraz wc, stan - dostateczny, są witryny, wejście z chodnika, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

31,07 zł/m²103 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu z przeznaczeniem na biuro, położonym w kamienicy przy samej ulicy Powstańców Śląskich. Lokal znajduje się na parterze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Park Leśny Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 250 000 zł165 m² 7 575,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do sprzedania lokal użytkowy bezczynszowy w rejonie ul. Radiowej. Powierzchnia całkowita 165m2, powierzchnia w podstawie 76,96m2. Stan prawany - pełna własność. Podatek roczny 1800zł. Pawilon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

67 zł/m²46 m² 3 101 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Najmujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia lokal znakomicie nadający się wszelkiego rodzaju usługi lub placówki handlowe. Lokal jest zlokalizowany w nowej inwestycji na Bemowie. W bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

900 000 zł150 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy ok. 150 m2 warszawa - bemowo, okolice ul. Powstańców śląskich lokal W pasażu handlowym O dużym natężeniu ruchu, gdzie prowadzona jest różnorodna działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Lustrzana

Jelonki,Warszawa

34 zł/m²70 m² 2 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w domu jednorodzinnym z oddzielnym wejściem do powierzchni. Lokal jest bardzo przestronny i funkcjonalny, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Połczyńska

Bemowo,Warszawa

27,69 zł/m²65 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 65 mkw. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc i prysznicem, hol. W pokojach na podłodze wykładzina. W łazience glazura i terakota. Miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Bemowo

Bemowo,Warszawa

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal o pow. 40 m2 na Bemowie w okolicy hali Człuchowskiej. Budynek parterowy wolnostojący pomieszczenia. Ogrzewanie elektryczne. Ocieplony. Sieć komputerowa. W dwoch pomieszczeniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

 

 

Jelonki,Warszawa

290 000 zł28 m² 10 357,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy z 2009 roku zlokalizowany na Jelonkach blisko trasy S-8 na nowym osiedlu. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego w sąsiedztwie innych lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

100 zł/m²140 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy, wynajem - bemowo okolice ul. Powstanćów śląskich Do wynajęcia oferujemy Państwu atrakcyjny lokal handlowo-usługowy. Lokal położony jest w ciągu handlowym usytuowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

36 zł/m²125 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia 125 m2 powierzchni biurowej położonej w bardzo dobrym punkcie na Bemowie. Lokal składa się z pięciu pomieszczeń biurowych, zaplecza socjalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

800 000 zł140 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

600 000 zł97 m² 6 185,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal o powierzchni 97,15m.kw. w atrakcyjnej lokalizacji na Bemowie - ok. Powstańców Śląskich i Górczewskiej. Lokal bez-czynszowy, piętrowy, podpiwniczony, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

100 zł/m²140 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji! Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Lokal handlowo-usługowy znajdujący się w ciągu handlowym usytuowanym na parterze kompleksu mieszkaniowego. Budynek kaskadowy od 3 do 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

390 000 zł58 m² 6 770,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na ruchliwym osiedlu Bemowa, w ciągu komunikacyjnym, na terenie nowego osiedla. Obok lokalu znajduja się usługi fryzjerskie, sprzedaż. Osiedle strzeżone. Dwie duże witryny widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

74,65 zł/m²71 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal położony w bardzo ruchliwej okolicy, blisko węzła komunikacyjnego. Miejsce łatwo rozpoznawalne. Przystosowany do różnorakiej działalności, także gastronomii. Odnowiony po poprzednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia wolne od 1 Marca lokal handlowo - usługowy ok. 110 m2 parter z witryną + 1 piętro Cena: 5.000 zł netto DO NEGOCJACJI ADRES: WARSZAWA - BEMOWO, UL. Morcinka bezpośredni wjazd z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowizja tylko od Właściciela! Lokal dwukondygnacyjny w pasażu handlowym. Ulica Morcinka, przy ul. Powstańcó Śląskich. Wśród czterdziestu takich samych obiektów, w których prowadzona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bemowo

Bemowo,Warszawa

17,19 zł/m²320 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na cele mieszkalne lub biurowe lub inne komercyjne funkcje. Dom w okolicach Jelonek, bezpieczna, spokojna okolica. Typ zabudowy - polowa blizniaka. Poziom -1: garaż, toaleta z kabina prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

38,89 zł/m²180 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 180 m2 położony w prężnie rozwijającej się okolicy na Bemowie, blisko ul. Powstańców Śląskich. Lokal świetnie nadaje się do działalności związanej z gastronomią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

895 000 zł150 m² 5 966,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 150 m2 / 50m2 podpiwniczenia bez okien / 3 poziomy po 50m2 Pod działalność usługową, biurową. Może również służyć jako obiekt handlowy.Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szwankowskiego

Bemowo,Warszawa

280 000 zł34 m² 8 235,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy, który znajduje się w bloku mieszkalnym na parterze w ciągu handlowym. Lokal nadaje się na każdą działalność. Lokal jest lokalem spółdzielczo własnościowym. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

52,50 zł/m²400 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal 400 m2 na Bemowie do wynajęcia do własnej aranżacji. Lokal składa się z parteru (nadaje się na sklep - duża prszestrzeń), 1 piętro (nadaje się na biuro - gabinety i łazienki). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

905 000 zł90 m² 10 055,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Kameralny lokal na usługi medyczne - gabinety na bemowie na ulicy osmańczyka Lokal mieszkalny przekształcony na lokal użytkowy, na gabinet lekarski. Lokal o powierzchni 90 m2 znajduje się na VII -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Bemowo

Bemowo,Warszawa

20 zł/m²800 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia hala o pow. 800 m2 i biuro o pow. 170 m2. Hala wysokości 6 m, z dwiema bramami z poziomu 0, posadzka niepylna, możliwość wydzielenia z hali zaplecza socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Bemowo

Bemowo,Warszawa

13,50 zł/m²710 m² 9 585 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie magazynowo-produkcyjne z suwnicami. Światło dzienne, wysokość pomieszczeń 8,5 m, obciążenie posadzki: 5 t.m2, posadzka niepyląca, bramy 0. Biura dostępne w sąsiednim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

84,82 zł/m²56 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 56 m2 znajdujący się w Warszawie, w dzielnicy Bemowo. Lokal usytuowany jest na parterze apartamentowca w ciągu lokali handlowo-usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

43,33 zł/m²90 m² 3 900 zł

 

 

 

Bemowo,Warszawa

75,89 zł/m²112 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 112 m2 znajdujący się w Warszawie, w dzielnicy Bemowo. Lokal usytuowany jest na parterze apartamentowca w ciągu lokali handlowo-usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Lustrzana

Jelonki,Warszawa

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia na biuro pierwsze piętro i poddasze użytkowe w budynku jednorodzinnym na warszawskich Jelonkach. Na pierwszym piętrze są trzy pokoje oraz dwie łazienki, na poddaszu użytkowym dwa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij