Biuro, ul. Karkonoszy

Karkonoszy, Targówek, Warszawa, mazowieckie

  • 96,33 zł/m²
  • 109 m²
  • 10 500 zł

Zdjęcie

Gabriela Dobrzyn...

Skontaktuj się

Biuro, ul. Karkonoszy

Karkonoszy, Targówek, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

96,33 zł/m²

109 m²

10 500 zł

Biuro, ul. Karkonoszy

Zaktualizowane: 19 maja 2026

96,33 zł/m² 109 m² 10 500 zł

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
5

Pomieszczenia:

5

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

-

Rodzaj budynku:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 10 500 zł (96,33 zł/m²)
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 109 m², 5 pomieszczeń; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Budynek: rok budowy: 2019
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Dobre.Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 132306

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Lokal biurowo-usługowy 109 m² z ogrodem | Targówek

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal zajmujący cały parter wolnostojącego budynku usługowego przy ul. Karkonoszy na warszawskim Targówku. To idealna przestrzeń pod biuro, gabinety lub działalność usługową, łącząca komfort pracy z doskonałym punktem komunikacyjnym. (...)

Agent

Gabriela Dobrzynska

734 433...

734 433 667

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Gabriela Dobrzynska

734 433...

734 433 667

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.