Biuro, ul. Poleczki

Poleczki, Ursynów, Warszawa, mazowieckie

  • 52,50 zł/m²
  • 60 m²
  • 3 150 zł

Zdjęcie

Kamil Burkowski

Skontaktuj się

Biuro, ul. Poleczki

Poleczki, Ursynów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

52,50 zł/m²

60 m²

3 150 zł

Biuro, ul. Poleczki

Zaktualizowane: 19 maja 2026

52,50 zł/m² 60 m² 3 150 zł

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
2

Pomieszczenia:

2

Parking:

-

Rodzaj wejścia:

-

Rodzaj budynku:

obiekt biurowo-handlowo-usługowy

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 150 zł (52,50 zł/m²)
  • Dostępny: maj 2026
  • Charakterystyka lokalu: 60 m², 2 pomieszczenia
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: suterena/1
  • Budynek: obiekt biurowo-handlowo-usługowy; rok budowy: 1999
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 836/19413/OLW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 60 m², znajdujący się na poziomie -1 budynku zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie, przy ul. Poleczki.

Kluczowe atuty:
Lokalizacja: 1 km do ulicy Puławskiej oraz jedynie 200 metrów od przystanku autobusowego - bardzo dobra dostępność komunikacyjna.
Powierzchnia: 60 m² - w tym jedno duże pomieszczenie o powierzchni ok. 50 m² oraz dodatkowe pomieszczenie magazynowe (10 m²). (...)

Agent

Kamil Burkowski

574 188...

574 188 955

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Burkowski

574 188...

574 188 955

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Burkowski

Zostaw telefon, oddzwonimy