Biuro, ul. Ludna
Ludna, Powiśle, Warszawa, mazowieckie
- 64,97 zł/m²
- 71,14 m²
- 4 622 zł
Maria Bohunova
Skontaktuj się
Biuro, ul. Ludna
Ludna, Powiśle, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Biuro, ul. Ludna
Zaktualizowane: 18 maja 2026
64,97 zł/m² 71,14 m² 4 622 zł
biurowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 4 622 zł (64,97 zł/m²)
- Dostępny: maj 2026
- Charakterystyka lokalu: 71,14 m²
- winda
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 5/8
- Budynek: biurowiec; rok budowy: 1998
- Media: klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: ochrona
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Kwiatkowski Warsaw Estate, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 83/17767/OLW
Opis nieruchomości
Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na warszawskim Powiślu. Budynek ma 8 kondygnacji i został całkowicie zrewitalizowany oferuje wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalny układ przestrzeni.
UKŁAD:
- aneks kuchenny
- łazienki
- sala konferencyjna
- Reprezentacyjne lobby z recepcją
UDOGODNIENIA:
- Kompletnie odnowiony, gotowy do wprowadzenia
- Nowoczesne wykończenia wnętrz
(...)
577 727...
577 727 657