Lokal handlowy, ul. Korkowa

Korkowa, Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • 66,28 zł/m²
  • 73,93 m²
  • 4 900 zł

Zdjęcie

Patryk Wietrak

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Korkowa

Korkowa, Wawer, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
9 maja 2026

66,28 zł/m²

73,93 m²

4 900 zł

Lokal handlowy, ul. Korkowa

Zaktualizowane: 9 maja 2026

66,28 zł/m² 73,93 m² 4 900 zł

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
1

Pomieszczenia:

1

Parking:

parking publiczny / na ulicy

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

blok mieszkalny

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 900 zł (66,28 zł/m²)
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 73,93 m², 1 pomieszczenie, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   wejście z ulicy, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   instalacje: stan dobry
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Opłaty uzupełniające: 925 zł, kaucja: do uzgodnienia
  • Media: prąd, siła
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Lokal usługowy na wynajem Warszawa, ul. Korkowa 29 | 73,93 m²
Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 73,93 m², zlokalizowany w Warszawie przy ul. Korkowej 29. Lokal idealnie sprawdzi się pod działalność usługową, handlową, biurową lub medyczną.

Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej i rozwijającej się okolicy, w otoczeniu zabudowy mieszkalnej oraz licznych punktów usługowych i handlowych, co zapewnia stały przepływ potencjalnych klientów. (...)

Agent

Patryk Wietrak

508 183...

508 183 914

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

508 183...

508 183 914

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.