Lokal handlowy, ul. Poleczki

Poleczki, Ursynów, Warszawa, mazowieckie

  • 36,78 zł/m²
  • 401,71 m²
  • 14 774 zł

Zdjęcie

Hubert Sabała

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Poleczki

Poleczki, Ursynów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
7 maja 2026

36,78 zł/m²

401,71 m²

14 774 zł

Lokal handlowy, ul. Poleczki

Zaktualizowane: 7 maja 2026

36,78 zł/m² 401,71 m² 14 774 zł

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
8

Pomieszczenia:

8

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

biurowiec

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 14 774 zł (36,78 zł/m²)
  • Dostępny: kwiecień 2026
  • Charakterystyka lokalu: 401,71 m², 8 pomieszczeń; stan: dobry
  •   wejście z ulicy
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/3
  • Budynek: biurowiec; rok budowy: 2000
  • Media: klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: ochrona
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (3 miejsca parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia przestronny, niezależny moduł biurowo-usługowo-magazynowy o łącznej powierzchni 401 m², usytuowany w kameralnym, nowoczesnym budynku na Ursynowie.
Nieruchomość łączy w sobie funkcjonalność i wygodę idealna dla firm poszukujących kompleksowego rozwiązania łączącego biuro z magazynem. Lokalizacja zapewnia świetny dostęp do najważniejszych punktów komunikacyjnych oraz biznesowych w Warszawie.
Obiekt położony jest zaledwie 1 km od terminal Cargo na lotnisku. (...)

Agent

Hubert Sabała

602 392...

602 392 444

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

602 392...

602 392 444

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości