Lokal handlowy Warszawa

Targówek, Warszawa, mazowieckie

  • 1 000 000 zł
  • 80,30 m²
  • 12 453,30 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Popła...

Skontaktuj się

Lokal handlowy Warszawa

Targówek, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 000 000 zł

80,30 m²

12 453,30 zł/m²

Lokal handlowy Warszawa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 000 000 zł 80,30 m² 12 453,30 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 000 000 zł (12 453,30 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Źródło: biuro nieruchomości: KUBIAK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 225/1989/OLS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Lokal usługowo-handlowy 80,3 m² MintCity, Targówek, Warszawa

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 80,3 m², zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu MintCity na warszawskim Targówek.

Lokal znajduje się od północnej strony osiedla i jest w stanie częściowego wykończenia (wykonana posadzka oraz WC), co daje dużą swobodę aranżacji pod dowolną działalność. (...)

Agent

Małgorzata Popławska

883 703...

883 703 602

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Popławska

883 703...

883 703 602

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej