dowolna

Nowe mieszkania i domy Włochy, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Włochy

129 ogłoszeń

129 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleje Jerozolimskie

Salomea,Warszawa

249 000 zł23 m² 10 826 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! okazja, promocyjna cena, odlicz 23% vat, podana cena netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Salomea,Warszawa

593 000 zł56 m² 10 589 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Salomea,Warszawa

316 000 zł30 m² 10 533 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleje Jerozolimskie

Salomea,Warszawa

249 000 zł23 m² 10 826 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Salomea,Warszawa

593 000 zł56 m² 10 589 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Salomea,Warszawa

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Salomea,Warszawa

316 000 zł30 m² 10 533 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

457 000 zł43 m² 10 588,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oraz podatku pcc! Do zaoferowania dla Państwa mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 43.16m2, w skład którego wchodzą: * pokój dzienny * pokój sypialny * oddzielna kuchnia * łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

585 000 zł61 m² 9 590,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oraz podatku pcc! Do zaoferowania dla Państwa mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni 61m2, w skład którego wchodzą: * pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym * dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

426 000 zł40 m² 10 608 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Udogodnienia: bliskość terenów zielonych, zagospodarowany dziedziniec. Przynależności: wszystkie mieszkania posiadają ogród lub balkon. Deweloper przewidział również komórki lokatorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

573 000 zł61 m² 9 393,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Włochy,Warszawa

400 000 zł40 m² 9 960,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inwestycja enklawa, oferująca wysoką jakość życia i prywatność, przy zachowaniu pełnego dostępu do infrastruktury miasta i doskonałej komunikacji ze śródmieściem stolicy. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Włochy,Warszawa

545 000 zł61 m² 8 912,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skromna

Włochy,Warszawa

1 460 000 zł168 m² 8 690,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera: zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją: port Skromna to kameralne osiedle zlokalizowane przy ul. Skromnej w Warszawie (dzielnica Włochy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

575 000 zł61 m² 9 403,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skromna

Włochy,Warszawa

1 460 000 zł166 m² 8 795,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją: port Skromna to kameralne osiedle zlokalizowane przy ul. Skromnej w Warszawie (dzielnica Włochy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

426 000 zł40 m² 10 608 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

400 000 zł40 m² 9 960,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

729 000 zł65 m² 11 215 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kupujący nie płaci podatku 2% - oszczędność 14 000zł Na sprzedaż: nowoczesny apartament w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Włochy

Włochy,Warszawa

601 000 zł61 m² 9 852,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Włochy

Włochy,Warszawa

545 000 zł61 m² 8 912,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oraz podatku pcc! Do zaoferowania dla Państwa mieszkanie na parterze o powierzchni 61.15m2, w skład którego wchodzą: * pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym * dwa pokoje sypialne *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Włochy

Włochy,Warszawa

457 000 zł43 m² 10 588,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przerwana

Włochy,Warszawa

759 000 zł69 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowoczesny apartament w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy na pięknie zagospodarowanym i strzeżonym osiedlu, na Warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

799 000 zł65 m² 12 292 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Na sprzedaż: nowoczesny apartament w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy na pięknie zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Stare Włochy

Stare Włochy,Warszawa

573 344 zł51 m² 11 322 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnych okolicach a jednocześnie są doskonale skomunikowane z Centrum Warszawy. Pomimo niewielkiej ilości kondygnacji w budynkach znajdują się windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Włochy

Stare Włochy,Warszawa

636 110 zł65 m² 9 831,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Raków

Raków,Warszawa

338 424 zł29 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Mozliwość podpisania umowy na majla! Gotowe na już! Nowe Apartamenty to pięć ośmiokondygnacyjnych budynków. To szeroki wybór Dzięki temu masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Raków

Raków,Warszawa

411 240 zł36 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Mieszkanie wykonczone do zamieszkania na juz Mozliwość podpisania umowy na majla! Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Borsucza

Włochy,Warszawa

322 420 zł34 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 2-pokojowe, z przed podwyżki cen! Do sprzedaży mieszkanie (dwa pokoje) z balkonem (5,95 m2), wychodzące na zachód, z widokiem ponad dachami okolicznych budynków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Borsucza

Włochy,Warszawa

2 350 000 zł225 m² 10 465,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy (224,54 m2) spełniający wszystkie wymogi formalne niezbędne do prowadzenia przedszkola lub żłobka. Lokal spełnia również wymogi do prowadzenia innego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem Warszawa

Włochy,Warszawa

324 555 zł20 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zainwestuj w znaną markę hotelową. Kup apartament hotelowy ze standardem 4 gwiazdek! Apartament w obiekcie, który ma: - standard 4* hotelu - Włoski design - jest Hotelem typu "all Inclusive" -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borsucza

Włochy,Warszawa

355 116 zł36 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe Apartamenty to pięć ośmiokondygnacyjnych budynków. To szeroki wybór apartamentów (od 1- do 4-pokojowych) oraz równie duży wybór metrażu (od 28 do 85 m2). Dzięki temu masz gwarancję, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Borsucza

Włochy,Warszawa

2 500 000 zł225 m² 11 134 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy (224,54 m2) spełniający wszystkie wymogi formalne niezbędne do prowadzenia przedszkola lub żłobka. Budynek powstaje na pograniczu Włoch i Ochoty. W momencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borsucza

Włochy,Warszawa

423 930 zł43 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Włochy

Włochy,Warszawa

380 000 zł44 m² 8 676 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania dla Młodych lub na Inwestycje / Wynajem: salon + aneks kuchenny 16,36 m2 pokój 9 m2 kuchnia (można przerobić na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Włochy

Włochy,Warszawa

439 000 zł64 m² 6 859 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania dla Rodziny Mieszkanie 3 lub nawet 4 pokoje z Balkonem Widną kuchnię można zaaranżować na mały pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Włochy

Włochy,Warszawa

450 000 zł58 m² 7 759 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-