dowolna

Nowe mieszkania i domy Włochy, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Włochy

130 ogłoszeń

130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

586 560 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania piękne mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, lokale usługowe, tereny zielone, plac zabaw, boisko, placówki medyczne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

533 157 zł41 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 41,33m2 w nowopowstałej inwestycji z ogródkiem 13 m2 od strony południowej. Zielone Aleje to kameralna 3 piętrowy budynek liczący 96 lokali mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

377 294 zł30 m² 12 589,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie inwestycyjne z 23% Vatem. PCC - 0 pln, bezprowizyjna obsługa, preferencyjne stawki notariusza bezpieczeństwo: monitoring, teren ogrodzony, klimatyzacja, inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

443 610 zł33 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 32,86m2 w nowopowstałej inwestycji na Warszawskich Włochach. Zielone Aleje to kameralna 3 piętrowy budynek liczący 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

586 560 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie w doskonałej lokalizacji. Prowizja 0% pcc 0% Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym - pokój - łazienka - loggia.