dowolna

Nowe mieszkania i domy Włochy, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Włochy

130 ogłoszeń

130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

1 013 000 zł70 m² 14 434,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja licząca 85 mieszkań, powstanie w dzielnicy Włochy. Jej zaletą jest przede wszystkim lokalizacja. Powstanie w pobliżu głównej arterii Warszawy Alejach Jerozolimskich, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Włochy,Warszawa

530 500 zł28 m² 18 659,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: kawalerki z możliwością wydzielenia 2 pokoi; zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

916 000 zł64 m² 14 413 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rêve [описание квартиры на русском языке можете прочитать ниже] Cena: 680 900 zł - 1 100 000 zł Cena za m2: 14 413 zł - 18 093 zł Liczba dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

680 900 zł38 m² 17 731 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

2 579 000 zł139 m² 18 503,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania apartament 4 pokojowy w budynku 6 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Włochy w pobliżu Parku Szczęśliwieckiego. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

653 000 zł40 m² 16 272 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocyjna cena- ograniczona ilość mieszkań! Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc gwarancja ceny - podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. > w sprzedaży mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

698 400 zł39 m² 18 093,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w budynku 6 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Włochy w pobliżu centrum handlowego Blue City. Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Włochy,Warszawa

956 000 zł66 m² 14 436 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Hit! nowa inwestycja - włochy! - bez prwoziji - bezpośrednio od developera! projekt salonu + W cenie mieszkania! 0% kosztów obsługi, pełne wsparcie merytoryczne w kwestii wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Włochy,Warszawa

760 000 zł50 m² 15 338 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: 2 pokoje - 49,55! możliwość wydzielenia 3 - go pokoju!zyskaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

917 000 zł57 m² 16 031 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: 3 pokoje - 57,20 M2 Zadzwoń i umów się na spotkanie -!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

676 000 zł40 m² 16 707 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! bez podatku pcc 2%! zakup od Dewelopera! < gotowe do odbioru z końcem grudnia 2026 roku > mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,46 m składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fajansowa

Włochy,Warszawa

756 100 zł37 m² 17 075 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**bez prowizji!** **bez podatku pcc 2%!** **zakup bezpośrednio od dewelopera!** 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Rakowie - **ponadstandardowa wysokość pomieszczeń** - **zielone patio z terenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Fajansowa

Włochy,Warszawa

506 800 zł27 m² 18 652 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

**bez prowizji!** **bez podatku pcc 2%!** **zakup bezpośrednio od dewelopera!** 1-pokojowe mieszkanie na warszawskim Rakowie - **ponadstandardowa wysokość pomieszczeń** - **zielone patio z terenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Włochy,Warszawa

316 260 zł22 m² 14 427,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 21,92 m2 w budynku wolnostojącym - idealny jako inwestycja, dla singla, na biuro, na wynajem. Remont budynku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Włochy,Warszawa

896 000 zł58 m² 15 472 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: 3 pokoje - 57,91 M2! skorzystaj Z oferty przed planowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Warszawa

Włochy,Warszawa

12 000 000 zł1 300 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, nowy i nowoczesny budynek biurowy odpowiadający współczesnym oczekiwaniom pracowników i użytkowników, wybudowany z zastosowaniem nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

352 350 zł22 m² 16 074 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

386 400 zł24 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 24,15 m2 w budynku wolnostojącym - idealny jako inwestycja, dla singla, na biuro, na wynajem. Remont budynku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

791 000 zł54 m² 14 719 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

676 000 zł40 m² 16 707,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Minimalistyczny budynek z 86 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu od 26 aż do 139 mkw. i rozkładach od 1 do 5 pokoi. Inwestycję wyróżniają tarasy, które będą przynależały do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

333 750 zł22 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 22,25 m2 w budynku wolnostojącym - idealny jako inwestycja, dla singla, na biuro, na wynajem. Remont budynku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

907 000 zł57 m² 15 856,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

1 200 000 zł63 m² 19 053,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc I prowizji Sprzedam 3-pokojowy apartament o pow. 62,98 m2 z 2 tarasami, w tym 1 na dachu (ponad 30 m2) i bardzo komfortowym układem, zlokalizowane na 6. piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

776 700 zł45 m² 17 267,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

1 062 000 zł68 m² 15 705,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

1 013 000 zł70 m² 14 434,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

916 000 zł64 m² 14 413,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

674 900 zł36 m² 18 747,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam nowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim gotowe do odbioru w nowoczesnej inwestycji Miasteczko Jutrzenki na Warszawskich Włochach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

760 000 zł50 m² 15 338 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc I prowizji Sprzedam mieszkanie o pow. 49,55 m2, zlokalizowane na parterze nowego 6-piętrowego budynku, powstającego na warszawskich Włochach na granicy z Ochotą w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Włochy,Warszawa

680 900 zł39 m² 17 731 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz nowego mieszkania jako inwestycję z dobrym dojazdem do centrum, z bliskością biur ? Zapoznaj się z ofertą nowej inwestycji położonej w biurowej dzielnicy Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

681 000 zł44 m² 15 310 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! bez podatku pcc 2%! zakup od Dewelopera! < gotowe do odbioru z końcem grudnia 2026 roku > mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,48 m składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

680 900 zł38 m² 17 731,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,40 mkw. z balkonem w stanie deweloperskim. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Paluch,Warszawa

889 000 zł109 m² 8 141,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronny, energooszczędny apartament. Idealny dla osób często podróżujących pomięczy Warszawą i Łodzią. Położony na wzniesieniu górującym nad Nowosolną w Łodzi przy węźle A1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

1 090 000 zł68 m² 15 982,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego, dwustronnego mieszkania z 2 balkonami w nowoczesnym apartamentowcu w IV etapie osiedla Aurora powstającym na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

680 900 zł38 m² 17 731,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie W dobrej cenie I lokalizacji na Warszawskich Włochach z świetnym dojazdem do centrum! Mieszkanie dwu pokojowe - inwestycyjnie, dla pary lub singla. Mieszkanie ma funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

706 000 zł44 m² 15 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Włochy - 2 pokoje na 4 pięrze tylko 15,8tys. zł/m2. Zadzwoń po więcej szczegółów - biuro sprzedaży dewelopera: posiadamy w sprzedaży jeszcze 10 mieszkań o podobnym metrażu w naszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

698 000 zł39 m² 18 082,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje Włochy, świetny dojazd do Centrum! Zadzwoń Darek: piotr: posiadamy jeszcze 10 mieszkań dwupokojowych i kawalerek. - 2 pokoje, 39m2 - strona zachodnia, słoneczna - 6 piętro, piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

527 000 zł26 m² 20 091,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Włochy - kawalerka na 4 pięrze tylko 527tys. zł. Zadzwoń - biuro sprzedaży dewelopera: posiadamy w sprzedaży jeszcze 10 mieszkań o podobnym metrażu w naszych inwestycjach - zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

676 000 zł40 m² 16 707,90 zł/m²

 

Piętro:1/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Warszawskich Włochach Mieszkanie zlokalizowane jest na nowo budowanym osiedlu na Warszawskich Włochach. Mieszkanie jest dwupokojowe i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

716 000 zł41 m² 17 315,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wspaniałe 2-pokojowe mieszkanie na 2 pięrze O metrażu 41,35M2, funkcjonalny układ pomieszczeń, włochy zadzwoń po więcej szczegółów - biuro sprzedaży dewelopera: posiadamy w sprzedaży.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij