dowolna

Nowe mieszkania i domy Ursus, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Ursus

93 ogłoszenia

93 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

230 000 zł31 m² 7 416 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez kosztów dodatkowych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

288 000 zł48 m² 5 961 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Marzena Łasek Metraże 28m2 -66m2 Ponad 50% mieszkan z jasną kuchnią Kolorowe place zabaw Ławki multimedialne z darmowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

327 999 zł46 m² 7 169,38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez kosztów dodatkowych, 0% prowizji i bez podatku Odbiór techniczny mieszkania gratis!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ochocka

Ursus,Warszawa

443 262 zł65 m² 6 793,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta Bez prowizji i 2 % pcc, zakup po cenie bezpośrednio od dewelopera okazja Cena miejsca parkingowego w garażu podziemnym ustalana indywidualnie. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ochocka

Ursus,Warszawa

433 262 zł65 m² 6 640,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta bez prowizji i bez 2 % pcc, zakup po cenie bezpośrednio od dewelopera. Okazja Cena miejsca parkingowego w garażu podziemnym ustalana indywidualnie. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ochocka

Ursus,Warszawa

413 009 zł60 m² 6 861,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Okazja Oferta 0 % prowizji i bez 2 % pcc, zakup po cenie bezpośrednio od dewelopera, wygodne 60 m2, 3 pok., balkon. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,19 m2, 2. piętro (z 3) w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

237 256 zł42 m² 5 633 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania od Dewelopera 30 minut od Centrum Warszawy, atrakcyjne ceny, oferta bezpośrednia bez podatku pcc. Zapraszamy do zakupu mieszkania w podwarszawskiej miejscowości Milanówek, potocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

395 563 zł60 m² 6 559,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Inwestycja to kameralny 5-kondygnacyjny budynek, znajdujący się w centralnej części dzielnicy Ursus, w otoczeniu niskiej zabudowy jedno i wielorodzinnej. Nowoczesna, nietypowa architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

368 668 zł56 m² 6 559,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

394 907 zł60 m² 6 559,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

280 765 zł43 m² 6 559,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

280 000 zł43 m² 6 460,54 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ładne, dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu! Sprzedaż od Dewelopera! 0% prowizji! 0% pcc! Sprawdź ofertę dostępnych mieszkań! Napisz, jakie mieszkanie Cię interesuje! Powstająca w Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

386 000 zł63 m² 6 122,13 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie w nowopowstającej inwestycji w Ursusie! 0% prowizji! 0% pcc! Sprawdź ofertę dostępnych mieszkań! Napisz, jakie mieszkanie Cię interesuje! Powstająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

313 564 zł48 m² 6 559,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

296 000 zł48 m² 6 152,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Ursusie! Nowa inwestycja! Sprzedaż od Dewelopera! 0% prowizji! 0% pcc! Sprawdź ofertę dostępnych mieszkań! Napisz, jakie mieszkanie Cię interesuje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ochocka

Ursus,Warszawa

415 508 zł60 m² 6 939,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Okazja Oferta 0 % prowizji i bez 2 % pcc, zakup po cenie bezpośrednio od dewelopera, funkcjonalne 60 m2, 3 pok., balkon. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59,88 m2, 3. piętro (z 3).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

312 908 zł48 m² 6 559,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

278 797 zł42 m² 6 559,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

413 000 zł68 m² 6 081,58 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wygodne, trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w Ursusie! 0% prowizji! 0% pcc! Sprawdź ofertę dostępnych mieszkań! Napisz, jakie mieszkanie Cię interesuje! Powstająca w Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

301 756 zł46 m² 6 559,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ochocka

Ursus,Warszawa

362 612 zł52 m² 6 941,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta Bez prowizji i bez 2 % pcc, zakup po cenie bezpośrednio od dewelopera, okazja Cena miejsca parkingowego w garażu podziemnym ustalana indywidualnie. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ochocka

Ursus,Warszawa

413 009 zł60 m² 6 862,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta Bez prowizji i 2 % pcc, zakup po cenie bezpośrednio od dewelopera. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,18 m2, 3. piętro (z 3) w nowo powstałym budynku, przy ulicy Ochockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ochocka

Ursus,Warszawa

372 618 zł52 m² 7 115,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Okazja Oferta 0 % prowizji i bez 2 % pcc Zakup po cenie bezpośrednio od dewelopera, funkcjonalne 52 m2, 3 pok., balkon. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,37 m2, 1. piętro (z 3).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

302 412 zł46 m² 6 559,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ochocka

Ursus,Warszawa

349 147 zł52 m² 6 683,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe 3-pokojowe mieszkanie o ciekawym rozkładzie. Obszerny salon będący centralnym miejscem mieszkania i skupiający domowników, balkon, dwie wygodne sypialnie, łazienka wraz z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

418 016 zł64 m² 6 499 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Termin realizacji: i kw. 2019 r. Opis Inwestycji: osiedle powstaje w pobliżu stacji skm co pozwoli w 15 minut dojechać do centrum miasta. Do stacji prowadzi nowoczesne przejście podziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

461 813 zł74 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

271 203 zł42 m² 6 499 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ochocka

Ursus,Warszawa

253 048 zł37 m² 6 760,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie idealne na start bądź jako inwestycja. Doskonała oferta w perspektywicznej lokalizacji. Obszerny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, wygodna sypialnia, łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

323 836 zł49 m² 6 596,78 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

405 819 zł61 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

423 037 zł61 m² 6 963,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesna inwestycja zlokalizowana w kameralnej dzielnicy, obejmuje pięć 4-kondygnacyjnych budynków. Mieszkania posiadają balkony oraz ogródki. Oferta jest różnorodna, obejmuje lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

297 000 zł43 m² 6 852,79 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesna inwestycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Jej głównymi atutami są nowoczesne technologie oraz rozwiązania - Nexity Smart, energooszczędne panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ursus

Ursus,Warszawa

530 000 zł74 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Trzy pokoje 74m2 +dwa balkony - ursus skorosze - 530000 zł szybki termin odbioru Bardzo przestronne czteropokojowe mieszkanie 74m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Ursusie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

299 000 zł43 m² 7 002,34 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwa pokoje 42,7m2 +4,4m2 balkonu - ursus skorosze szybki termin odbioru Przytulne dwupokojowe mieszkanie w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Ursusie. Mieszkanie składa się z 22m2 salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

447 000 zł63 m² 7 106,52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzy pokoje 63m2 +7m2 balkonu - ursus skorosze - 447000 zł szybki termin odbioru Trzypokojowe mieszkanie 63m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Ursusie. Mieszkanie składa się z 24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czechowice

Czechowice,Warszawa

382 620 zł52 m² 7 324,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 52,41 m2 znajdujące się na 2/3 piętrze w nowej inwestycji na terenie Ursusa (realizacja iq 2018). Mieszkanie składa się z trzech pokoi. kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

448 538 zł66 m² 6 750,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Fantastyczne mieszkanie o przemyślanym układzie. Lokal składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na taras i dalej do ogrodu; - dwóch komfortowych sypialni z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

299 180 zł43 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym układzie. Lokal składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon; - komfortowej sypialni; - aneksu kuchennego; - wygodnej łazienki; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

291 963 zł43 m² 6 736,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019