dowolna

Nowe mieszkania i domy Targówek, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Targówek

77 ogłoszeń

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

549 286 zł39 m² 14 135 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

38,86m2 | 2 pokoje + 2 Loggie Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródbo Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo! Zamieszkaj na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzepichy

Targówek,Warszawa

797 639 zł60 m² 13 389,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

**na sprzedaż: przestronne mieszkanie 2 pokojowe 59m2 z balkonem na Targówku!** **zakup bez prowizji i podatku pcc.** Cena: **797 639 zł** Cena za m : **13 390 zł** Powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

957 460 zł80 m² 11 928 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje + 2 Loggie + 2 łazienki 80,25m2 Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródbo Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

849 990 zł65 m² 13 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje + 2 Loggie + 2 łazienki 65,31m2 Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródbo Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Zacisze,Warszawa

727 842 zł52 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje | 51,62m2 | Targówek | Miasteczko Wilno Zacisze Zamieszkaj w nowoczesnym, kameralnym budynku zlokalizowanym na Targówku w Miasteczku Wilno Zacisze. Zielona okolica pozwoli Ci odetchnąć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

885 000 zł94 m² 9 396,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokal mieszkalny, dwupoziomowy [antresola] o powierzchni 94,18m2. W mieszkaniu na poziomie 1 jest salon z aneksem kuchennym 28m2, sypialnia, 11,5 m2, łazienka 4,64m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzepichy

Targówek,Warszawa

817 300 zł60 m² 13 719 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Odkryj nową inwestycję na Targówku - dzielnicy, która łączy w sobie bogatą historię, zieleń i nowoczesną infrastrukturę z wygodną komunikacją miejską! - Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Oszmiańska

Targówek,Warszawa

754 055 zł65 m² 11 600,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Powierzchnia lokalu wynosi 65,57 m kw. i znajduje się przy ul. Oszmiańskiej 20. Lokal jest gotowy do odbioru w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

799 999 zł58 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Dzień dobry! Do zaoferowania mam dobrze prosperujący gotowiec inwestycyjny w świetnie skomunikowanej lokalizacji - 5 min do metro Bródno, bliskośc trasy Toruńskiej S8, świetny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzepichy

Targówek,Warszawa

811 156 zł60 m² 13 610 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

885 000 zł59 m² 14 939,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rynek pierwotny , nie płacisz pcc 2%. Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,24m2 na 1 piętrze w kameralnym bloku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie jest wykończone i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzepichy

Targówek,Warszawa

797 642 zł60 m² 13 390 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły lokalu: - **metraż:** 59,57 m - **liczba pokoi:** 3 - **piętro:** 2 O inwestycji: - sklep osiedlowy: 3 min pieszo. - pętla autobusowa: 6 min pieszo. - żłobek: 11 min pieszo. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

998 000 zł100 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokal mieszkalny, dwupoziomowy [antresola] o powierzchni użytkowej 100,91m - z widokiem na Kanałek Bródnowski. W mieszkaniu na poziomie 1 jest salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

865 000 zł59 m² 14 611,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie do zakupu zaraz przy Parku Bródnowskim! Mieszkanie: mieszkanie, które znajduje się na 6 piętrze, składa się z przestronnego salonu z otwartą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

863 000 zł64 m² 13 484,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Blisko do metra, tramwaju, autobusu i kolejki w sąsiedztwie parku Bródnowskiego. Mieszkanie położone w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bródno Podgrodzie,Warszawa

1 549 000 zł129 m² 11 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe osiedle Domy Przy Metrze to kameralne osiedle w zabudowie szeregowej, położone na cichym osiedlu domów jednorodzinnych. Miejsce o wyjątkowym skandynawskim designie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

920 000 zł59 m² 15 530 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

428 252 zł33 m² 12 977,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą addom Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 32,94 m na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, zlokalizowane przy ulicy Oliwskiej, z doskonałą komunikacją 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

797 642 zł60 m² 13 392,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! bez prowizji! Nowa inwestycja powstająca na Targówku będzie świetną ofertą dla osób szukających wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Starannie zaprojektowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

1 124 904 zł85 m² 13 201,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

863 000 zł64 m² 13 484,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

843 000 zł80 m² 10 598,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokal mieszkalny, dwupoziomowy [antresola] o powierzchni użytkowej 79,54m - z widokiem na Kanałek Bródnowski. W mieszkaniu na poziomie 1 jest salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzepichy

Bródno,Warszawa

774 410 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Kupujący zwolniony jest z zapłaty podatku pcc. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal, znajdujący się na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzepichy

Bródno,Warszawa

618 047 zł45 m² 13 870 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji na warszawskim Bródnie przy ul. Rzepichy. Planowane oddanie budynku do lipca.2025r. Dostępne mieszkania , 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

797 642 zł60 m² 13 390 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

1 135 130 zł85 m² 13 320 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

863 000 zł64 m² 13 484,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budowlana

Nowe Bródno,Warszawa

636 000 zł44 m² 14 386 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Osiedle na warszawskim Targówku bardzo dobrze skomunikowane w bliskiej odleglosci przystanki autobusowe i tramwajowe gdzie szybko mozna sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budowlana

Nowe Bródno,Warszawa

628 000 zł45 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Budowlana

Targówek,Warszawa

873 300 zł87 m² 10 091,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 86,54 m2 przy ul. Budowlanej 7 w Warszawie. Lokal na parterze, bardzo dobrze doświetlony (usytuowanie od południa, wysokie okna), z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

811 156 zł60 m² 13 519,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera Sławek Posiadamy w sprzedaży jeszcze 4 mieszkania w podobnym metrażu. Dostępne jeszcze w tym roku. Mieszkanie 3 pokoje przy metrze kondratowicza (12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

743 400 zł62 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokalu usługowy położony w Warszawie dzielnica Targówek Lokal o powierzchni 61,95 m2 Atrakcyjny metraż zapewnia dowolną aranżację wnętrza Podana cena jest ceną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bródno,Warszawa

805 792 zł60 m² 13 520 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń już dziś I zarezerwuj widokowe mieszkanie: piękne mieszkanie Z niepowtarzalnym widokiem na warszawę Mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy, dostępne w naszej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

759 524 zł56 m² 13 599,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera (brak prowizji) Sławek Posiadamy w sprzedaży jeszcze 6 mieszkań w podobnym metrażu w naszych inwestycjach - zadzwoń, prześlemy listę. Metraż 64 i 74m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

1 214 640 zł101 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokalu usługowy położony w Warszawie dzielnica Targówek Lokal o powierzchni 101,22 m2 Atrakcyjny metraż zapewnia dowolną aranżację wnętrza Podana cena jest ceną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

772 317 zł59 m² 13 199,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera (brak prowizji) Sławek Posiadamy w sprzedaży jeszcze 8 mieszkań w podobnym metrażu w naszych inwestycjach - zadzwoń, prześlemy listę. Zostały jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

798 044 zł60 m² 13 390 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

711 980 zł50 m² 14 199,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera (brak prowizji) Sławek Posiadamy w sprzedaży jeszcze 10 mieszkań w podobnym metrażu w naszych inwestycjach - zadzwoń, prześlemy listę. Dostępne są jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

666 374 zł46 m² 14 499 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie O metrażu 45,96M2 na 4 piętrze, słoneczne - wysokie okna od strony południowej, balkon 4M2. Inwestycja deweloperska Z możliwością dowolnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

797 642 zł60 m² 13 294 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Posiadamy jeszcze 8 mieszkań w podobnym metrażu. Zadzwoń Piotr Sławek Mieszkanie dostępne w tym roku. Mieszkanie 3 pokoje przy metrze kondratowicza (12 minut spacerem). Duży salon 24m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij