dowolna

Nowe mieszkania i domy Targówek, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Targówek

77 ogłoszeń

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

651 627 zł43 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W architekturze najtrudniej o umiar. Inwestycja na Bródnie to odpowiedź na potrzeby osób, które od miejskiego zgiełku wolą kameralną skalę i bliskość natury, nie rezygnując przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierna

Targówek,Warszawa

573 488 zł39 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 39,28 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Warszawskim Targówku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Targówek,Warszawa

2 100 000 zł146 m² 14 334 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:53 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Segment o powierzchni 146 m2 w stanie deweloperskim z garażem wykonany w wysokiej jakości materiałów na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

1 612 000 zł163 m² 9 889,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:96 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w kameralnej inwestycji przy ul. Ostródzkiej 7 na Targówku (bródno). Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny, blisko metra, zieleni i miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

796 803 zł60 m² 13 280 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->533 Dariusz - 690 ->066 ->045 Piotr - 690 ->066 ->353 3-pokojowe mieszkanie na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

629 000 zł45 m² 13 984 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym) i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 Piotr - 690 ->066 ->353 Sławomir - 690 ->066 ->533 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o metrażu 41.81 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

638 784 zł44 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 Sławomir - 690 ->066 ->533 Piotr - 690 ->066 ->353 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 336,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym) i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 Piotr - 690 ->066 ->353 Sławomir - 690 ->066 ->533 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

1 272 770 zł101 m² 12 653 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->533 Dariusz - 690 ->066 ->045 Piotr - 690 ->066 ->353 4-pokojowe mieszkanie na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

622 563 zł46 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->533 Dariusz - 690 ->066 ->045 Piotr - 690 ->066 ->353 2-pokojowe mieszkanie na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

619 191 zł43 m² 14 538,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

649 000 zł46 m² 14 062,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

714 821 zł49 m² 14 630 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->533 Dariusz - 690 ->066 ->045 Piotr - 690 ->066 ->353 2-pokojowe mieszkanie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

1 225 356 zł108 m² 11 335,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->533 5-pokojowe mieszkanie na 7 piętrze o metrażu aż 108,1m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

675 245 zł45 m² 15 069,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

1 134 823 zł82 m² 13 757,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

838 000 zł60 m² 13 987,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 Sławomir - 690 ->066 ->533 Piotr - 690 ->066 ->353 3-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

635 842 zł45 m² 14 155 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->533 Dariusz - 690 ->066 ->045 Piotr - 690 ->066 ->353 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

1 399 000 zł129 m² 10 845 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym) i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 4-pokojowe mieszkanie na 8 piętrze o metrażu 129m2! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

1 283 427 zł110 m² 11 645,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->533 Dariusz - 690 ->066 ->045 Piotr - 690 ->066 ->353 5-pokojowe mieszkanie na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

1 098 810 zł76 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 Sławomir - 690 ->066 ->533 Piotr - 690 ->066 ->353 4-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marywilska

Targówek,Warszawa

1 123 600 zł92 m² 12 213 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Planowane oddanie: IV kwartał 2026 r. 0% pcc bez prowizji, zakup od dewelopera Liczba pokoi: 5 Piętra: 2 i 3 Układ pomieszczeń: przestronny salon z aneksem kuchennym, 4 sypialnie (idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Callas

Targówek,Warszawa

895 000 zł85 m² 10 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze kameralnego budynku z windą, otoczonego zielenią, lasami i rezerwatami przyrody. Idealne dla osób szukających komfortu, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marywilska

Targówek,Warszawa

619 068 zł41 m² 15 165,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły mieszkania (0 % prowizji) Oddane do użytku Liczba pokoi: 2 Piętro : 0 salon z aneksem kuchennym (możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni) pokój łazienka loggia - dodatkowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fajna

Targówek,Warszawa

550 041 zł44 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji dla kupującego Zakup od dewelopera 0% pcc układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym Sypialnia Łazienka Hol Balkon Zakończenie budowy: IV kwartał 2025 Inwestycja i okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Zacisze,Warszawa

1 289 000 zł108 m² 11 924,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Podwyższony standard budynku S8 Wykończenie wnętrza dostępne w ofercie Projekt wyróżnia się nowoczesną, minimalistyczną bryłą, która harmonizuje z zabudową okolicy. To architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

651 627 zł43 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierna

Targówek,Warszawa

643 357 zł45 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 44,99 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Warszawskim Targówku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

802 130 zł75 m² 10 752,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie, zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym osiedlu niskiej o 3-piętrowej zabudowie. Inwestycja znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

1 400 000 zł129 m² 10 852,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:67 m²

Nowoczesna forma. Jasne wnętrza. Dom, w którym codzienność nabiera lekkości! Marzysz o domu, który łączy nowoczesną architekturę, przestrzeń i wygodę miejskiego życia? Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spójni

Targówek,Warszawa

1 690 000 zł119 m² 14 201,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż w spokojnej i zielonej okolicy na Targówku Nieruchomość znajduje się w kameralnym otoczeniu, idealnym dla osób szukających spokoju, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

535 000 zł45 m² 11 955,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Warszawa - Targówek | ul. Oliwska Nowe mieszkanie 2024 | bardzo jasne | poddasze | antresola | bez pcc Na sprzedaż nowy, bardzo jasny lokal mieszkalny położony na ostatnim piętrze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

557 000 zł47 m² 11 914,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Warszawa - Targówek | ul. Oliwska Nowe mieszkanie 2024 | bardzo jasne | poddasze | antresola Na sprzedaż nowy, bardzo jasny lokal mieszkalny położony na ostatnim piętrze kamienicy przy ul. Oliwskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

537 000 zł45 m² 11 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Warszawa - Targówek | ul. Oliwska Nowe mieszkanie 2024 | bardzo jasne | poddasze Na sprzedaż nowy, bardzo jasny lokal mieszkalny położony na ostatnim piętrze kamienicy przy ul. Oliwskiej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

1 045 665 zł110 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy lokal użytkowy na sprzedaż - na Parterze - Powierzchnia: 110.07 m2 Przeznaczenie: usługowy biurowy handlowy Stan wykończenia: do wykończenia Lokalizacja / Okolica: parter w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Nowe Bródno,Warszawa

910 000 zł60 m² 15 046,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozmawiamy pl/ ua/ eng/ rus Opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,48 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

755 230 zł47 m² 16 099,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Warszawa Targówek | Mieszkanie Na Targówku | Mieszkanie Na Bródnie | Mieszkanie Od Dewelopera | Tanie Mieszkanie Warszawa | Sprzedaż Mieszkań Jako partner handlowy pomożemy wynegocjować dobrą cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

889 713 zł64 m² 13 901,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Warszawa Targówek | Mieszkanie Na Targówku | Mieszkanie Na Bródnie | Mieszkanie Od Dewelopera | Tanie Mieszkanie Warszawa | Sprzedaż Mieszkań Bez pcc Bez Prowizji Oferta może się zmienić Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

537 000 zł45 m² 11 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024