dowolna

Nowe mieszkania i domy Targówek, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Targówek

77 ogłoszeń

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Nowe Bródno,Warszawa

602 663 zł87 m² 6 938,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Osiedle Kondratowicza to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Teren Osiedla będzie ogrodzony, przystosowany do monitoringu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Julianowska

Nowe Bródno,Warszawa

410 429 zł57 m² 7 245 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 56,65 m2, 2 piętro. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, 2 sypialni,łazienki , holu, loggi o pow. 4,83 m2. Planowany termin odbioru to 30 10 2017roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

361 200 zł50 m² 7 159,56 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Najnowsza inwestycja realizowana na Targówku, przy ulicy Smoleńskiej zakłada wybudowanie nowoczesnego, 9-piętrowego budynku składającego się z 121 lokali mieszkaniowych. Mieszkania dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

348 800 zł53 m² 6 588,59 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronne dwu pokojowe 53m2 - targówek - do odbioru Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 52,94m2 + 6,88m2 balkonu na warszawskim Targówku w nowej wybudownej inwestycji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

245 004 zł35 m² 6 952,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkanie Targówek, ul. 2 pokoje przy Metrze na Targówku. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Julianowska

Nowe Bródno,Warszawa

310 232 zł41 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,82m2, 2 piętro. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,łazienki , holu, loggi o pow. 3,92 m2. Planowany termin odbioru to 30 10 2017roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Nowe Bródno,Warszawa

484 295 zł69 m² 6 998,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Nowe Bródno,Warszawa

444 015 zł55 m² 8 017,61 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Targówek

Targówek,Warszawa

217 566 zł29 m² 7 415,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dewelopera bez pcc bez prowizji agencji Kawalerka z ogródkiem -powierzchnia 29,38 m2 -przedpokój z aneksem kuchennym - 7,5 m2 -przestronny pokój z wyjściem na taras - 18 m2 -o gród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

354 999 zł47 m² 7 513,21 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

400 400 zł65 m² 6 141,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkanie Targówek, ul. 3 pokoje na Targówku przy metrze Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Nowe Bródno,Warszawa

453 450 zł67 m² 6 732,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

342 224 zł47 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

298 044 zł44 m² 6 826,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Nowe Bródno,Warszawa

404 202 zł57 m² 7 092,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Julianowska

Nowe Bródno,Warszawa

431 584 zł60 m² 7 244,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,57 m2, 3 piętro. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, 2 sypialni,łazienki , holu, loggi o pow. 5,15 m2. Planowany termin odbioru to 30 10 2017roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

195 126 zł28 m² 7 080,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest piękne 1 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok 28 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni ok 18 m2 oraz oddzielna kuchnia. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

348 800 zł55 m² 6 305,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

413 032 zł59 m² 6 983,97 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Nowe Bródno,Warszawa

395 415 zł57 m² 6 938,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

199 818 zł26 m² 7 591,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest apartament 1-pokojowy z aneksem kuchennym, znajdujący się w dobrym połączeniu komunikacyjnym - na Targówku w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Nowe Bródno,Warszawa

284 131 zł39 m² 7 349,48 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

234 090 zł35 m² 6 642,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 35,24 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 17,57 m2, sypialnia, łazienka, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

216 648 zł29 m² 7 374 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest piękne 1 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 29,38 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni ponad 17 m2, łazienka, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Nowe Bródno,Warszawa

477 120 zł70 m² 6 835,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

347 000 zł57 m² 6 097,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Nowe Bródno,Warszawa

302 013 zł39 m² 7 812,03 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

294 984 zł44 m² 6 756,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

292 944 zł44 m² 6 644,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedam mieszkanie dwupokojowe 44.09m2 na Targówku. Nowa inwestycja wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

284 478 zł41 m² 7 003,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

199 818 zł26 m² 7 591,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest piękne 1 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok 26 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni ok 16 m2, łazienka, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

193 086 zł28 m² 7 006,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

298 962 zł44 m² 6 780,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

296 004 zł44 m² 6 713,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

292 230 zł44 m² 6 685,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

304 062 zł44 m² 6 964,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

189 108 zł28 m² 6 861,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

207 264 zł29 m² 7 154,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest piękne 1 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 28,97 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni ponad 17 m2, łazienka, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

281 622 zł41 m² 6 933,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

246 330 zł36 m² 6 780,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest apartament 2-pokojowy z aneksem kuchennym, znajdujący się w dobrym połączeniu komunikacyjnym - na Targówku w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny pokój.