dowolna

Nowe mieszkania i domy Śródmieście, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Śródmieście

21 ogłoszeń

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smulikowskiego

Powiśle,Warszawa

561 600 zł28 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję jednopokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji Powiśla, w bliskiej odległości Bulwarów Wiślanych, centrum Nauki Kopernik oraz nowo otwartej Elektrowni Powiśle. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

701 014 zł54 m² 12 991,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty w inwestycji położonej w Śródmieściu, na granicy zielonego Żoliborza i Woli. Najbliższa okolica: stare Miasto, muranów, tereny rekreacyjne i spacerowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

958 396 zł77 m² 12 372,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament na ósmym piętrze z ponad 10 metrowym balkonem. W bliskiej odległości od metra, na granicy Śródmieścia i Żoliborza. Doskonałą lokalizację zapewnia bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Powiśle

Powiśle,Warszawa

2 602 950 zł124 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartamenty w sercu Powiśla w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Wisły i Bulwarów Wiślanych w otoczeniu licznej zieleni. Dzięki doskonałej lokalizacji spacer do centrum zajmuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

716 473 zł50 m² 14 227 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie z balkonem, na ósmym piętrze, w dziewięciopiętrowym apartamentowcu W bliskiej odległości od metra, na granicy Śródmieścia i Żoliborza. Doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

933 617 zł66 m² 14 124,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament na przedostatnim piętrze z prawie 10 metrowym balkonem i pięknym widokiem na panoramę miasta. W bliskiej odległości od metra, na granicy Śródmieścia i Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

782 030 zł63 m² 12 498,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowy apartament w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu Północnym. Inwestycja jest doskonale skomunikowana, a jej dodatkowymi atutami jest bliskość zarówno terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

853 312 zł77 m² 11 017,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w inwestycji położonej w Śródmieściu, gdzie w najbliżej okolicy znajduje się Stare Miasto, historyczny Muranów, wspaniałe tereny rekreacyjne i spacerowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

1 545 563 zł96 m² 16 082,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament na ostatnim piętrze z blisko 60 metrowym tarasem i pięknym widokiem na panoramę miasta. W bliskiej odległości od metra, na granicy Śródmieścia i Żoliborza. Doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

793 535 zł63 m² 12 670,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament na ósmym piętrze z ponad 8 metrowym balkonem. W bliskiej odległości od metra, na granicy Śródmieścia i Żoliborza. Doskonałą lokalizację zapewnia bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

682 699 zł51 m² 13 402 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowy apartament o powierzchni 50,94 m2. Nieruchomość położona na granicy Śródmieścia, woli i Żoliborza, tuż przy stacji metra. Bardzo blisko znajdują się również przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smulikowskiego

Śródmieście,Warszawa

1 018 210 zł54 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowy apartament tuz przy Bulwarach Wiślanych. Dzięki doskonałej lokalizacji, spacer do centrum zajmuje zaledwie 15 minut. Ogromnym atutem jest z pewnością bliskość stacji metra: centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

813 410 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w pobliżu metra. W pobliżu dużego centrum handlowego. Dzięki doskonałej lokalizacji,jesteśmy w stanie przedostać się w każda część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 545 563 zł96 m² 16 082,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

857 707 zł63 m² 13 686,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

713 734 zł51 m² 14 099,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w pobliżu metra. W pobliżu dużego centrum handlowego. Dzięki doskonałej lokalizacji,jesteśmy w stanie przedostać się w każda część miasta w zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście Północne,Warszawa

686 462 zł51 m² 13 332 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowy apartament w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu Północnym. Inwestycja jest doskonale skomunikowana, a jej dodatkowymi atutami jest bliskość zarówno terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smulikowskiego

Śródmieście,Warszawa

547 560 zł28 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 28m2. Nieruchomość położona tuż przy Warszawskich bulwarach 300 metrów od stacji metra - Centrum Nauki Kopernik Dzięki doskonałej lokalizacji, spacer do centrum zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

623 192 zł47 m² 13 242,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje|śródmieście|400metrów od stacji metra Oferuję Państwu 2pokojowy apartament na parterze o powierzchni 47m2 z dużym tarasem oraz ogrodem Nieruchomość położona na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smulikowskiego

Powiśle,Warszawa

505 440 zł28 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowy apartament w bliskiej odległości od Bulwarów Wiślanych oraz Krakowskiego Przedmieścia. Dzięki bliskości terenów zielonych i bogatej ofercie kulturalno - rozrywkowej Powiśle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

772 955 zł54 m² 14 426,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament na przedostatnim piętrze z balkonem i pięknym widokiem na panoramę miasta. W bliskiej odległości od metra, na granicy Śródmieścia i Żoliborza. Doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

841 269 zł70 m² 12 057,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie pobliżu metra. Dodatkowymi atutami jest bliskość zarówno terenów zielonych, jak i dużego centrum handlowego. W bliskiej okolicy znajdują się również przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smulikowskiego

Śródmieście,Warszawa

1 179 140 zł62 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowy apartament o powierzchni 62m2. Nieruchomość położona tuż przy Warszawskich bulwarach 300 metrów od stacji metra - Centrum Nauki Kopernik Dzięki doskonałej lokalizacji, spacer do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smulikowskiego

Powiśle,Warszawa

1 018 210 zł54 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dwupokojowy apartament w bliskiej odległości od Bulwarów Wiślanych oraz Krakowskiego Przedmieścia. Dzięki bliskości terenów zielonych i bogatej ofercie kulturalno - rozrywkowej Powiśle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

662 585 zł51 m² 13 115,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

350 000 zł32 m² 10 972 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Doskonale zlokalizowanym mini apartament wraz z aneksem kuchennym to najlepsza i pewna lokata kapitału! idealny na wynajem długoterminowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

919 366 zł77 m² 11 868,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

948 450 zł70 m² 13 578,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje|śródmieście|400metrów od stacji metra Oferuję Państwu 3 pokojowy apartament o powierzchni 70m2. Nieruchomość położona na granicy Śródmieścia z Żoliborzem tuż przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

760 506 zł63 m² 12 154,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

606 736 zł47 m² 12 925,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje|śródmieście|400metrów od stacji metra Oferuję Państwu 2pokojowy apartament na parterze o powierzchni 47m2 z dużym tarasem Nieruchomość położona na granicy Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

673 264 zł54 m² 12 502,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

961 976 zł77 m² 12 419 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje|śródmieście|400metrów od stacji metra Oferuję Państwu 3 pokojowy apartament o powierzchni 77m2. Nieruchomość położona na granicy Śródmieścia z Żoliborzem tuż przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

739 674 zł63 m² 11 810,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

905 043 zł63 m² 14 469,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament na ostatnim piętrze z ponad 20 metrowym tarasem. W bliskiej odległości od metra, na granicy Śródmieścia i Żoliborza. Doskonałą lokalizację zapewnia bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

771 268 zł63 m² 12 326,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje|śródmieście|400metrów od stacji metra Oferuję Państwu 3 pokojowy apartament o powierzchni 62m2. Nieruchomość położona na granicy Śródmieścia z Żoliborzem tuż przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

782 030 zł63 m² 12 498,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

329 000 zł30 m² 10 967 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Już w sprzedaży! Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmoplitan * Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

647 863 zł50 m² 12 885,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje|śródmieście|400metrów od stacji metra Oferuję Państwu 2pokojowy apartament o powierzchni 50m2. Nieruchomość położona na granicy Śródmieścia z Żoliborzem tuż przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Śródmieście,Warszawa

821 945 zł63 m² 13 117,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

648 392 zł50 m² 12 875,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-