dowolna

Nowe mieszkania i domy Śródmieście, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Śródmieście

21 ogłoszeń

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 000 000 zł250 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Jedyne w swoim rodzaju, ekskluzywne apartamenty ze słonecznymi tarasami, usytuowane na wyjątkowych strzeżonych osiedlach w sercu miasta. Do dyspozycji mieszkańców sala fitness i strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 500 000 zł120 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Luksusowe mieszkania. Postaw na prestiż i wygodę. Jako nieliczni posiadamy dostęp do najbardziej ekskluzywnych apartamentów i mieszkań typu Penthouse, położonych w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 500 000 zł200 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Posiadamy w sprzedaży wyselekcjonowane, adresowane do wymagającego klienta nieruchomości. Mamy dostęp do ekskluzywnych inwestycji, przeznaczonych dla bardzo wąskiej grupy osób. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 000 000 zł150 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Niezwykłe, prestiżowe, luksusowe apartamenty wybudowane przez najlepszych deweloperów, wyróżniające się architekturą, niepowtarzalnym stylem, jakością użytych materiałów, a przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

101,51 zł/m²60 m² 6 090 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-2385 Oferowane powierzchnie znajdują się w ekskluzywnej kamienicy położonej w ścisłym Centrum Warszawy. Dogodna lokalizacja pozwala na dojazd wszelkimi środkami komunikacji łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ordynacka

Śródmieście,Warszawa

47 zł/m²149 m² 7 003 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz powierzchnia biurowa w kamienicy biurowej klasy B, zlokalizowanej w sąsiedztwie Starego Miasta. Oferowany lokal składa się z 5 pokoi: 25,52 m2; 27,65 m2; 26 m2; 41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

100,84 zł/m²785 m² 79 161 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: centrum, między ulicą E. Plater, a Marszałkowską Dostępna powierzchnia: ID: wb-3489 80 m2 / 130 m2/ 382 m2/ 529 m2/ 785 m2 Wynajem opłaty: czynsz: 25 eur/m2 Eksploatacja: 25.75 PLN/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

100,84 zł/m²80 m² 8 067 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

100,84 zł/m²529 m² 53 345 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²320 m² 19 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz powierzchnia biurowa w kamienicy w sąsiedztwie Starego Miasta. Układ gabinetowy powierzchni. Oferowany moduł składa się z 14 pomieszczeń, recepcji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

100,84 zł/m²382 m² 38 521 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

100,84 zł/m²382 m² 38 521 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

100,84 zł/m²130 m² 13 109 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

86,72 zł/m²112 m² 9 713 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis Powierzchnie biurowe w prestiżowym biurowcu w centrum Warszawy (szczegóły poniżej) Numer ogłoszenia: wb-3178 Powierzchnie biurowe w prestiżowym biurowcu w centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

83,84 zł/m²164 m² 13 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-2075 Lokalizacja: śródmieście, ul. Marszałkowska Dostępna powierzchnia: 164 m2 - 13750 pln VI piętro 165 m2 - 13750 pln VI piętro Opłaty eksploatacyjne: eksploatacja: 12 % czynszu najmu Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

86,72 zł/m²126 m² 10 927 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

78,48 zł/m²191 m² 14 990 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-2885 Odrestaurowana kamienica w sąsiedztwie Alei Ujazdowskich to przykład rewitalizacji historycznej architektury Warszawy. Zlokalizowana w dobrze rozpoznawalnej okolicy, w pobliżu wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

64,54 zł/m²502 m² 32 398 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-3377 Reprezentacyjny biurowiec w ścisłym centrum Warszawy, nieopodal Placu Konstytucji i ul. Poznańskiej. Lokalizacja obiektu umożliwia korzystanie z wszystkich środków transportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

81,79 zł/m²162 m² 13 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-1405 Lokalizacja: śródmieście, ul. Marszałkowska Dostępna powierzchnia: 101 m2 - 8450 pln parter 162 m2 - 13250 pln I piętro 172 m2 - 13800 pln I piętro 168 m2 - 13500 pln II piętro 177.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

83,70 zł/m²365 m² 30 549 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-5321 Powierzchnie biurowe w prestiżowym biurowcu tuż przy metrze. Doskonała oferta dla firm szukających biura od zaraz w prestiżowej lokalizacji. Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

86,72 zł/m²131 m² 11 360 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

76,64 zł/m²228 m² 17 473 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-2202 Zaaranżowane i umeblowane powierzchnie biurowe do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji. Reprezentacyjny biurowiec w ścisłym centrum, w okolicy ul. Marszałkowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

539 539 zł45 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nadbudowie kamienicy przy ul. Wspólnej, termin realizacji koniec stycznia 2015 roku. Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim bez podłóg i białego montażu. W kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

113,49 zł/m²96 m² 10 895 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal handlowy na parterze nowoczesnego budynku biurowo - mieszkalnego. Prestiżowa lokalizacja tuż przy Nowym Świecie oraz ul. Foksal. Open space z możliwością dowolnej aranżacji. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²183 m² 12 810 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-4325 Budynek usługowo-biurowy w doskonałej lokalizacji w pobliżu Alei Jana Pawła II i prestiżowych biurowców takich jak Atrium International czy Deloitte House. Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²379 m² 26 530 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

96,81 zł/m²3 851 m² 372 810 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny, 4 kondygnacyjny biurowcem klasy A+ w samym sercu Historycznego Centrum Warszawy. Do dyspozycji najemców oddanych zostanie 5 680 mkw. powierzchni: 1 626 mkw. przestrzeni usługowo handlowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

96,81 zł/m²857 m² 82 965 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²196 m² 13 720 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

96,81 zł/m²1 618 m² 156 636 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

78,71 zł/m²101 m² 7 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-1405 Lokalizacja: śródmieście, ul. Marszałkowska Dostępna powierzchnia: 101 m2 - 7950 pln parter 165 m2 - 13100 pln I piętro 172 m2 - 13500 pln I piętro 168 m2 - 13300 pln II piętro 177.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

79,17 zł/m²168 m² 13 300 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

64,54 zł/m²816 m² 52 663 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

78,49 zł/m²172 m² 13 500 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

64,54 zł/m²502 m² 32 398 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

79,20 zł/m²125 m² 9 900 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

64,54 zł/m²390 m² 25 170 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

64,54 zł/m²607 m² 39 175 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

64,54 zł/m²1 496 m² 96 550 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

64,54 zł/m²253 m² 16 328 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-