dowolna

Nowe mieszkania i domy Ochota, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Ochota

27 ogłoszeń

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 468 180 zł105 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc! Kameralna inwestycja w standardzie premium tylko 24 apartamenty, przestronne wnętrza apartamentów, okna panoramiczne o wysokości 2,6m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ochota

Ochota,Warszawa

763 805 zł55 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralna inwestycja w standardzie premium. Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na parterze w nowej inwestycji. Powierzchni całkowita lokalu wynosi 55 m2. Ogródek natomiast 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

763 805 zł55 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ochota,Warszawa

2 504 040 zł179 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0% pcc 0% prowizji Sprzedajemy luksusowy 4-pokojowy apartament z dużym tarasem przy Parku Szczęśliwickiego. Dwustronny apartament o powierzchni 178,86 m2 z tarasem 23,75m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Szczęśliwice,Warszawa

884 352 zł63 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, przedstawiam ofertę luksusowego i przestronnego 3 pokojowego apartamentu będącego częścią kameralnej inwestycji o standardzie premium. Apartament o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

884 352 zł63 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam ofertę 3 pokojowego apartamentu będącego częścią kameralnej inwestycji o standardzie premium. Apartament o powierzchni użytkowej 62,72 m2, z ekspozycją wschodnią. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Szczęśliwice,Warszawa

1 056 666 zł77 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

1 457 693 zł105 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam ofertę 4 pokojowego apartamentu będącego częścią kameralnej inwestycji o standardzie premium. Apartament o powierzchni użytkowej 104,87 m2, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

2 498 674 zł179 m² 13 970 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam ofertę 4 pokojowego apartamentu będącego częścią kameralnej inwestycji o standardzie premium w cichej okolicy Parku na Szcześliwicach. Apartament o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

1 777 440 zł127 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

1 065 084 zł77 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam ofertę luksusowego i przestronnego 3 pokojowego apartamentu będącego częścią kameralnej inwestycji o standardzie premium. Apartament o powierzchni użytkowej 77,18m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

1 456 442 zł105 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam ofertę luksusowego i przestronnego 3 pokojowego apartamentu będącego częścią kameralnej inwestycji o standardzie premium. Apartament o powierzchni użytkowej 104,78m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

1 777 440 zł127 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam ofertę luksusowego i przestronnego 4 pokojowego apartamentu będącego częścią kameralnej inwestycji o standardzie premium. Apartament o powierzchni użytkowej 126,96m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

1 071 846 zł78 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam ofertę luksusowego i przestronnego 2 pokojowego apartamentu będącego częścią kameralnej inwestycji o standardzie premium. Apartament o powierzchni użytkowej 77,67m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

886 044 zł63 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam ofertę luksusowego i przestronnego 2 pokojowego apartamentu będącego częścią kameralnej inwestycji o standardzie premium. Apartament o powierzchni użytkowej 62,84m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Szczęśliwice,Warszawa

1 511 335 zł104 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, przedstawiam ofertę luksusowego i przestronnego 4 pokojowego apartamentu będącego częścią kameralnej inwestycji o standardzie premium. Apartament o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Szczęśliwice,Warszawa

508 740 zł37 m² 13 934,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam ofertę 2 pokojowego apartamentu będącego częścią kameralnej inwestycji o standardzie premium. Apartament o powierzchni użytkowej 36,6 m2, z ekspozycją zachodnią. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Szczęśliwice,Warszawa

1 520 470 zł105 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Szczęśliwice,Warszawa

883 647 zł63 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, przedstawiam ofertę luksusowego i przestronnego 2 pokojowego apartamentu będącego częścią kameralnej inwestycji o standardzie premium. Apartament o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Szczęśliwice,Warszawa

1 063 566 zł77 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam ofertę 2 pokojowego apartamentu będącego częścią kameralnej inwestycji o standardzie premium. Apartament o powierzchni użytkowej 77,07 m2, z ekspozycją zachodnią. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Ochota

Ochota,Warszawa

1 511 335 zł104 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0% pcc 0% prowizji Sprzedajemy luksusowy 4-pokojowy apartament 104,23m2 z tarasem 11,81m2 i ogródkiem 81,81m2 przy Parku Szczęśliwickiego. Dwustronny apartament 104,23m2 składa się z: - holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ochota,Warszawa

2 504 040 zł179 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zadumana

Szczęśliwice,Warszawa

1 950 000 zł179 m² 10 878 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Wille Szczęśliwice to nowoczesny projekt osiedla domów jednorodzinnych, zlokalizowanych przy ul. Zadumanej na warszawskiej Ochocie. Inwestycja składa się łącznie z 8 segmentów mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

267 000 zł45 m² 5 981,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Osiedle Esti Modern to kolejna inwestycja mieszkaniowa dewelopera Estihome w Warszawie. Prace przy budowie osiedla zostały podzielone na trzy etapy. Każdy z etapów obejmuje jeden budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Rakowiec,Warszawa

404 088 zł36 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kawalerka gotowa na już! 0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Gotowe na już!urządzone i gotowe do wprowadzenia 2 pokoje z ogródkiem Liczba pokoi: 1 Cena: 337 480,00 pln 35,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Rakowiec,Warszawa

337 480 zł29 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka gotowa na już! 0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Gotowe na już! Liczba pokoi: 1 Cena: 337 480,00 pln 28,60 m2 Piętro: 2 Termin realizacji: i kwartał 2020 Nowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Rakowiec,Warszawa

337 480 zł29 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Rakowiec,Warszawa

377 400 zł31 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje, szybki odbiór mieszkania! 0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Liczba pokoi: 2 Cena: 377 400,00 pln 31,45 m2 Piętro: 3 Termin realizacji: III kwartał 2020 Nowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Rakowiec,Warszawa

377 400 zł31 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Rakowiec,Warszawa

337 480 zł29 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Rakowiec,Warszawa

377 400 zł31 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Rakowiec,Warszawa

404 088 zł36 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Rakowiec,Warszawa

337 480 zł29 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

267 000 zł45 m² 5 981,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rakowska

Ochota,Warszawa

752 505 zł72 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie dla rodziny Rodzinne mieszkanie 3 pokojowe z 2 balkonami. Nowoczesne osiedle z szerokim wachlarzem metraży i układów. Cechą charakterystyczną tego projektu są duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

587 558 zł55 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie dla rodziny Funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe z wygodnym balkonem. Nowoczesne osiedle z szerokim wachlarzem metraży i układów. Cechą charakterystyczną tego projektu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rakowska

Ochota,Warszawa

735 696 zł71 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie dla rodziny Rodzinne mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem. Nowoczesne osiedle z szerokim wachlarzem metraży i układów. Cechą charakterystyczną tego projektu są duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Rakowiec,Warszawa

337 480 zł29 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Rakowiec,Warszawa

337 480 zł29 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Rakowiec,Warszawa

337 480 zł29 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij