dowolna

Nowe mieszkania i domy Ochota, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Ochota

27 ogłoszeń

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

430 000 zł51 m² 8 464,57 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie sprzedający! nowe mieszkanie Z wykończeniem I wyposażoną kuchnią oraz Z agd W cenie! sprawdzony inwestor! Mieszkanie 3-pokojowe w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

467 883 zł53 m² 8 861,42 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Tylko deweloper płaci prowizję Mieszkanie 2-pokojowe w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Ochocie. Świetna lokalizacja: doskonałe położenie dla każdego, 3,5 km od Centrum Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

430 000 zł51 m² 8 464,57 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

344 000 zł40 m² 8 686,87 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie sprzedający! nowe mieszkanie Z wykończeniem I wyposażoną kuchnią oraz Z agd W cenie! sprawdzony inwestor! Mieszkanie 1-pokojowe w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

354 000 zł39 m² 9 007,63 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie sprzedający! nowe mieszkanie Z wykończeniem I wyposażoną kuchnią oraz Z agd W cenie! sprawdzony inwestor! Mieszkanie 2-pokojowe w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

589 000 zł56 m² 10 461,80 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

362 500 zł39 m² 9 247,45 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

385 500 zł46 m² 8 417,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

356 500 zł39 m² 9 094,39 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

395 500 zł45 m² 8 788,89 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne mieszkanie 45m2 w wyjątkowym miejscu na warszawskiej Ochocie. Pokój z aneksem ma powierzchnię 23m2, natomiast sypialnia to 12,1m2. Nie bywalem atutem jest loggia 8m2 idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Ochota

Ochota,Warszawa

831 500 zł110 m² 7 538,53 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Niezwykły apartament 110m2 na warszawskiej Ochocie. Mamy do dyspozycji salon z połączony z aneksem o powierzchni 36m2 oraz trzy sypialnie po około 14m2. Dwie łazienki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

525 000 zł65 m² 8 126,94 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronny apartament 64,4m2 na warszawskiej Ochocie. Mamy do dyspozycji salon 32 m2 oraz sypialnie 12m2 i 11m2! Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (zrobiona łazienka oraz zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

404 000 zł46 m² 8 782,61 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne mieszkanie 46m2 w wyjątkowym miejscu na warszawskiej Ochocie. Pokój z aneksem ma powierzchnię 23m2, natomiast sypialnia to 14 m2.! cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

404 000 zł46 m² 8 782,61 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Eksluzywne, przytulne mieszkanie 46m2 w wyjątkowym miejscu w apartementowcu na warszawskiej Ochocie. Pokój z aneksem ma powierzchnię 24,4m2, natomiast sypialnia to 12,3 m2. Łazienka to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

406 000 zł46 m² 8 806,94 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

494 000 zł64 m² 7 670,81 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Ochota

Ochota,Warszawa

831 500 zł110 m² 7 538,53 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

419 000 zł73 m² 5 771,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż unikatowe, klimatyczne mieszkania powstałe w wyniku nadbudowany kamienicy z 1928 r. na Starej Ochocie w pobliżu Pl. Narutowicza. Koniec prac remontowych elewacji budynku, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

666 000 zł104 m² 6 422,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

750 000 zł115 m² 6 538,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

600 000 zł82 m² 7 317,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

666 000 zł81 m² 8 263,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

455 000 zł54 m² 8 348,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

494 365 zł64 m² 7 724,45 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronny apartament 64m2m2 na warszawskiej Ochocie. Mamy do dyspozycji salon 32 m2 oraz sypialnie 12m2 i 11m2! Cena zawiera wykończenie! Apartamentowiec z własnym klubem fitness, siłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

325 897 zł40 m² 8 086,77 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne mieszkanie 40m2 w wyjątkowym miejscu na warszawskiej Ochocie. Salon połączony z aneksem kuchennym - 21m2, sypialnia to natomiast 11m2.! cena zawiera wykończenie! Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

383 021 zł41 m² 9 341,98 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne mieszkanie 41m2 w wyjątkowym miejscu na warszawskiej Ochocie. Salon połączony z aneksem kuchennym - 23,7m2, sypialnia to natomiast 11m2.! cena zawiera wykończenie! Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

401 585 zł46 m² 8 730,11 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne mieszkanie 46m2 w wyjątkowym miejscu na warszawskiej Ochocie. Pokój z aneksem ma powierzchnię 22m2, natomiast sypialnia to 11 m2.! cena zawiera wykończenie! Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Ochota

Ochota,Warszawa

860 979 zł109 m² 7 898,89 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Niezwykły apartament 109m2 na warszawskiej Ochocie. Mamy do dyspozycji salon 26m2 oraz trzy sypialnie po około 14m2. Dwie łazienki o łącznej powierzchni 17m2. Natomiast balkony o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

436 310 zł56 m² 7 791,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Trzy pokojowe mieszkanie 56m2 na warszawskiej Ochocie. Mamy do dyspozycji salon 20m2 oraz sypialnie 14m2 i 8m2! Cena zawiera wykończenie! Apartamentowiec z własnym klubem fitness, siłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

345 302 zł39 m² 8 808,72 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne mieszkanie 39m2 w wyjątkowym miejscu na warszawskiej Ochocie.! cena zawiera wykończenie! Pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 21m2, druga natomiast sypialnia to 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Szczęśliwice,Warszawa

377 766 zł51 m² 7 363,86 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Stan deweloperski. Zapytaj O możliwośc wykończenia mieszkania! Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 51m2 w nowej inwestycji na Ochocie (szczęśliwice). Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Szczęśliwice,Warszawa

363 249 zł46 m² 7 896,72 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Stan deweloperski. Zapytaj O możliwośc wykończenia mieszkania! Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 46m2 w nowej inwestycji na Ochocie (szczęśliwice). Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Szczęśliwice,Warszawa

392 140 zł46 m² 8 524,78 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

413 966 zł56 m² 7 392,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

468 829 zł64 m² 7 325,45 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Szczęśliwice,Warszawa

366 662 zł41 m² 8 942,98 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 41m2 w nowej inwestycji na Ochocie (szczęśliwice). Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (ok. 23,70m2), sypialni (ok. 11,20m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Ochota

Ochota,Warszawa

817 488 zł109 m² 7 499,89 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Bohaterów Września

Szczęśliwice,Warszawa

508 230 zł65 m² 7 855,18 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Stan deweloperski. Zapytaj O możliwość wykończenia mieszkania! Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 65m2 w nowej inwestycji na Ochocie (szczęśliwice). Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Bohaterów Września

Szczęśliwice,Warszawa

477 806 zł64 m² 7 430,89 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Stan deweloperski. Zapytaj O możliwość wykończenia mieszkania! Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 64m2 w nowej inwestycji na Ochocie (szczęśliwice). Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Szczęśliwice,Warszawa

387 238 zł45 m² 8 605,29 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Stan deweloperski. Zapytaj O możliwośc wykończenia mieszkania! Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 45m2 w nowej inwestycji na Ochocie (szczęśliwice). Mieszkanie składa się z pokoju.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij