dowolna

Nowe mieszkania i domy Ochota, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Ochota

27 ogłoszeń

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

873 533 zł57 m² 15 325,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 56,36m2 + duży ogród 107m2 Z każdego pokoju wyjście na słoneczny, duży ogród ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

525 679 zł30 m² 17 522,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 29,62 m2 + balkon 4,96m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 15000 zł ostatnie kawalrki Z odbiorem jeszcze W tym roku ochota/włochy - obok wkd Raków 7 minut spacerem wkd 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

759 125 zł46 m² 16 502,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe dwustronne - 45,53m2 + balkon 5,61m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

603 657 zł35 m² 17 247,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 34,38m2 + ogródek 28,08m2 promocja na parking podziemny tylko teraz W cenie 30.000 ZŁ Z KAŻDEGO POKOJU WYJŚCIE NA BALKON Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

884 608 zł59 m² 14 993,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 58,39m2 +2 x balkon promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

1 093 538 zł80 m² 13 669,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe - 79,53m2 + balkon 6,44m2 parking podziemny W promocyjnej cenie - 15 000 zł idealne dla rodziny ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

596 217 zł34 m² 17 535,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 33,78m2 + balkon 4,96m2 promocja na parking podziemny W cenie 15 000 zł ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

525 679 zł30 m² 17 522,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 29,62 m2 + balkon 4,96m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 15.000 OSTATNIE KAWALRKI Z ODBIOREM JESZCZE W TYM ROKU Ochota/Włochy - obok WKD Raków 7 MINUT SPACEREM WKD 15 MINUT.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

654 423 zł40 m² 16 360,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 39,07m2 + balkon 4,96m2 promocja na parking podziemny W cenie 15 000 zł ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

820 455 zł55 m² 14 917,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 54,66m2 + duży ogród 56,51m2 parking podziemny Z każdego pokoju wyjście na słoneczny ogród ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

1 093 538 zł80 m² 13 669,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

1 131 399 zł79 m² 14 321,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy + 2x balkon ( 8,49m2, 4,22m2 ) ostatnie mieszkania 4-pokojowe! ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut spacerem wkd 11 minut śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

884 608 zł59 m² 14 993,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 58,39m2 +2 x balkon promocja na parking podziemny tylko teraz 20.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

813 699 zł56 m² 14 530,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 55,17m2 + duży balkon 12,70m2 parking podziemny W cenie 20 000 zł Z każdego pokoju wyjście na słoneczny balkon ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

947 190 zł63 m² 15 034,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe 62,7 m2 + balkon 6,63 m2 szklana zabudowa balkonu promocja na parking podziemny tylko teraz 20.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

546 596 zł30 m² 18 219,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 29,09 m2 + ogród 66,28m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 15.000 ZŁ OSTATNIE KAWALRKI Z ODBIOREM JESZCZE W TYM ROKU Ochota/Włochy - obok WKD Raków 7 MINUT SPACEREM WKD 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

645 767 zł40 m² 16 144,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 39,17m2 + ogrod 30,26m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

939 114 zł64 m² 14 673,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 63,24m2 + balkon 6.44m2 PARKING PODZIEMNY OD 15.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

643 356 zł38 m² 16 930,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 37,91m2 + balkon 5,11m2 zabudowa balkonu - panel szklany mieszkanie dwustronne promocja na parking podziemny ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

583 841 zł33 m² 17 692,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 32,61m2 + balkon 4,67m2 promocja na parking podziemny 15.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

884 608 zł59 m² 14 993,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 58,39m2 +2 x balkon ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

840 617 zł56 m² 15 011 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe - 55,17m2 + balkon 7,92m2 szklana zabudowa balkonu! ostatnie mieszkania! parking podziemny tylko 10.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

603 606 zł35 m² 17 245,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 34,79m2 + balkon 8,27m2 zabudowa balkonu - panel szklany promocja na parking podziemny Z każdego pokoju wyjście na balkon ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

1 093 538 zł80 m² 13 669,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 79,53 + balkon ( 6,44m2 ) ostatnie mieszkania dwustronne 4-pokojowe! parking podziemny W promocyjnej cenie ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut spacerem wkd 11 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

645 767 zł40 m² 16 144,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 39,17m2 + ogródek 30,26m2 parking podziemny Z każdego pokoju wyjście na balkon ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

487 894 zł28 m² 17 424,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 27,76m2 + ogród 23,62m2 ostatnie kawalrki Z odbiorem W przyszłym roku ochota/włochy - obok wkd Raków 7 minut spacerem wkd 15 minut komunikacją/autem - śródmieście To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

873 533 zł57 m² 15 325,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

1 131 399 zł79 m² 14 321,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Krakowska

Rakowiec,Warszawa

1 090 481 zł67 m² 16 349 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 66,70 m | ogródek 23.36m2 | nowa inwestycja OSTANIE MIESZKANIE W INWESTYCJI, GOTOWE DO ODBIORU Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Krakowska

Rakowiec,Warszawa

881 872 zł53 m² 16 699 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 52,81 m | 5. piętro | nowa inwestycja Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,81 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Krakowska

Rakowiec,Warszawa

783 328 zł53 m² 14 699,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 53,29 m | 5. piętro | nowa inwestycja Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Krakowska

Rakowiec,Warszawa

887 883 zł53 m² 16 698,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 53,17 m | 5. piętro | nowa inwestycja Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Krakowska

Rakowiec,Warszawa

889 887 zł53 m² 16 698,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 53,29 m | 5. piętro | nowa inwestycja Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

873 533 zł57 m² 15 325,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 56,36m2 + duży ogród 107m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 20.000 ZŁ Z KAŻDEGO POKOJU WYJŚCIE NA SŁONECZNY, DUŻY OGRÓD Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

681 939 zł42 m² 16 263,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 41,93m2 + 2x balkon 6,85m2 oraz 7,92m2 mieszkanie dwustronne parking podziemny tylko teraz 20.000 ZŁ Z KAŻDEGO POKOJU WYJŚCIE NA BALKON Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

603 606 zł35 m² 17 245,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

840 617 zł56 m² 15 011 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

909 861 zł64 m² 14 216,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 63,85 + balkon ( 8,52m2 ) ostatnie mieszkania 4-pokojowe! parking podziemny teraz tylko 20.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT SPACEREM WKD 11 MINUT ŚRÓDMIEŚCIE To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

813 699 zł56 m² 14 530,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe - 55,17m2 + duży balkon 12,21m2 Z każdego pokoju wyjście na balkon ostatnie mieszkania! parking podziemny tylko 10.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11.