dowolna

Nowe mieszkania i domy Bemowo, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Bemowo

77 ogłoszeń

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

640 000 zł35 m² 18 529,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera - bez pcc I prowizji! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy metrze - Bemowo Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe (34,54 m ) z balkonem 9,08 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

608 000 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą windy, smart home, bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

1 299 000 zł61 m² 21 295,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze informacje: lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów! Rewelacyjne miejsce pod wynajem jak i dla rodziny! kupujący nie płaci podatku pcc 2% metraż: 61 m2, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

608 000 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 260 000 zł90 m² 13 922,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bemowo 3 pokoje I metro I gotowa inwestycja I 1260000zł Zapraszam do zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji na Bemowie. Budynek znajduje się przy ul Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

640 000 zł35 m² 18 529,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku, przy metrze Chrzanów na Bemowie.Idealne dla singli, par lub pod wynajem. Bez podatku pcc. Bez prowizji. Metraż: 34,54 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

960 000 zł59 m² 16 271,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rodzinne 3 - mieszkanie z ogródkiem w nowo budowanym budynku Mieszkanie znajduje się na Bemowie przy ulicy Szeligowskiej Przestronny lokal o powierzchni 59m2 składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

1 633 800 zł97 m² 16 913 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas - zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów w stanie deweloperski. Przestronny 4-pokojowy apartament 96.6 m2 z tarasem o powierzchni 25 m oraz dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiązana

Lotnisko,Warszawa

1 840 000 zł124 m² 14 838,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:328 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 124,65 m . Nieruchomość składa się z 4 pokoi i znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

946 000 zł57 m² 16 681 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Bemowo (chrzanów), przy ulicy Szeligowska. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

757 000 zł45 m² 16 773 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

871 700 zł53 m² 16 490,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

1 299 000 zł61 m² 21 295,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

718 600 zł46 m² 15 758,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 590 000 zł118 m² 13 486 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

1 590 000 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 117,92 m2 plus 103 m2 ogródka| warszawa | bemowo | powstańców śląskich I metro I bez pcc Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

629 500 zł37 m² 16 894,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Metro 200m Szeligowska Tylko ok. 200 metrów do planowanej stacji metra Chrzanów idealna lokalizacja dla osób ceniących szybki dojazd Mieszkanie dwupokojowe z kameralnym ogrodem 37m2 idealny na grill.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 400 000 zł80 m² 17 583,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nie zwlekaj! Dlaczego warto wybrać nas? Oszczędność: 0%pcc Brak prowizji Biuro Czynne: pon-niedz od 8:00 - 20:00 Twoje nowe, inteligentne mieszkanie Warszawa Bemowo koło Metra Chrzanów już czeka! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

872 000 zł53 m² 16 452,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

650 000 zł36 m² 18 136,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

665 000 zł38 m² 17 431,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 260 000 zł90 m² 13 922,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

911 550 zł59 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

650 000 zł36 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 2 pokojowe - 35,84m2 + loggia 2,57m2 bemowo / metro 8 minut pieszo do stacji chrzanów! W standardzie system appartme Zamieszkaj tam, gdzie cisza spotyka nowoczesność Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

662 000 zł38 m² 17 421,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 2 pokojowe - 37,98m2 + duży ogród 35,41m2 bemowo / metro 8 minut pieszo do stacji chrzanów! W standardzie system appartme Zamieszkaj tam, gdzie cisza spotyka nowoczesność Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

730 000 zł43 m² 16 976,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , w stanie deweloperskim zlokalizowane na Bemowie - Chrzanów, osiedle Lumea - nowoczesna inwestycja z wieloma udogodnieniami. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

713 900 zł46 m² 15 655,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

872 000 zł53 m² 16 452,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 3 pokojowe - 52,86m2 + balkon m2 bemowo / metro 8 minut pieszo do stacji chrzanów! W standardzie system appartme Zamieszkaj tam, gdzie cisza spotyka nowoczesność Marzysz o spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

871 900 zł53 m² 16 494,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 150 000 zł75 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 4 pokojowe - 74,45m2 + duży balkon 16,10m2 bemowo / metro 8 minut pieszo do stacji chrzanów! W standardzie system appartme Zamieszkaj tam, gdzie cisza spotyka nowoczesność Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

719 523 zł38 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

zielona okolica, świetna komunikacja! Otrzymaj wsparcie na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania po finalizację umowy Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu 2 pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

1 590 000 zł118 m² 13 486 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 490 000 zł73 m² 20 411 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w nowej, prestiżowej inwestycji Marynin, położonej w sercu Warszawy. To mieszkanie na 5. piętrze to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 266 000 zł90 m² 13 989 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

1 266 000 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 90,5 m2 | warszawa | bemowo | powstańców śląskich I metro I bez pcc Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 197 000 zł76 m² 15 696,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie na Bemowie - komfortowe miejsce do życia! 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 524 000 zł90 m² 16 912,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy mieszkanie na Bemowie - komfortowe miejsce do życia! 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 782 000 zł110 m² 16 204,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

930 000 zł54 m² 17 105 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie - komfortowe miejsce do życia! 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

1 370 000 zł61 m² 22 459 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024