dowolna

Nowe mieszkania i domy Bemowo, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Bemowo

77 ogłoszeń

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

1 099 000 zł95 m² 11 605,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia pracownika agencji, wyjątkowe mieszkanie na pięknym, nowym osiedlu w zacisznej części Bemowa przy zielonym Forcie Chrzanów. Lokal znajduje się na poddaszowym, wysokim 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

1 099 000 zł95 m² 11 605,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siodlarska

Bemowo,Warszawa

716 000 zł55 m² 12 978 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,36 mkw. na czwartym piętrze z dużym balkonem o powierzchni 18 mkw. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo

Bemowo,Warszawa

419 000 zł30 m² 14 065,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz Nowego mieszkania o ustawnym rozkładzie? Lubisz wypoczywać na świeżym powietrzu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Osiedle zlokalizowane jest w blisko terenów zielonych!. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

490 000 zł38 m² 12 830,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bemowo , 2- pokojowy apartament znajdujący się na 1. piętrze w 4- piętrowym budynku apartamentowym z 2022 r. Na powierzchnię 38,19 m2 składa się salon z aneksem kuchennym 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

507 000 zł43 m² 11 901,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dwupokojowego mieszkania 42,60m z własnym ogródkiem na Bemowie. Dobra lokalizacja, nie brakuje terenów zielonych jak i wielu lokali usługowych, niedaleko znajduje się też "wola Park".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 180 000 zł118 m² 18 505,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu przepięknego mieszkania z oknami na 4 strony świata! w nowym Apartamentowcu na Bemowie. Jest to kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie, w której mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 180 000 zł118 m² 18 499,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera, czyli bez pcc! Kup i zamieszkaj na ostatnim piętrze w gotowej inwestycji w apartamentowcu Zapraszam do zakupu przepięknego mieszkania z oknami na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

686 920 zł58 m² 11 798,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta trzypokojowego mieszkania 58,22m z dwoma ogródkami w spokojnej okolicy na Bemowie, w bardzo dobrej cenie: cechy mieszkania: przestronne i ustawne pokoje aneks kuchenny dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

495 765 zł35 m² 14 177 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Ogromną zaletą tego rejonu są powstające stacje metra planowana stacja Chrzanów znajdzie się zaledwie 200 metrów od M Bemowo i umożliwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

370 000 zł28 m² 13 047 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 26 do109 m2 mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

579 000 zł45 m² 12 987,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

366 000 zł26 m² 14 236 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chrzanów,Warszawa

998 000 zł78 m² 12 877,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Bez pcc! Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

577 512 zł44 m² 13 155,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne trzy budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości minimalistyczny, a przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

1 195 000 zł93 m² 12 861,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chrzanów,Warszawa

775 000 zł61 m² 12 667,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że to osiedle szybko stanie się Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

440 213 zł32 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sprzedam 1-pokojowe mieszkanie w inwestycji Metro Zachód przy ulicy Szeligowska 20a, bemowo. Sprzedaż poprzez Cesję Umowy Deweloperskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze i ma powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chrzanów,Warszawa

725 000 zł61 m² 11 910,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

491 000 zł37 m² 13 198,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 37,20m2 - 2 pokoje - 200m od stacji Metra chrzanów Przytulne dwupokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

783 400 zł64 m² 12 292,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne trzy budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości minimalistyczny, a przy tym elegancki wygląd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

655 000 zł54 m² 12 129,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 54m2 - 3 pokoje - 200m od stacji Metra chrzanów Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chrzanów,Warszawa

458 000 zł32 m² 14 144,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

1 500 000 zł163 m² 9 202,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio - brak prowizji I podatku pcc :krótko: bemowo, nowoczesny, gotowy, skrajny segment Z garażem na 2 samochody. Przy stacji metra, powierzchnia 163M2 dom wrócił do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

762 000 zł68 m² 11 205,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 68m2 - 3 pokoje - 200m od stacji Metra chrzanów Przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

892 000 zł75 m² 11 960,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Zapytaj o wykończenie mieszkania pod klucz. Mieszkanie z tarasem 40 mkw. Świetnie skomunikowana inwestycja z innymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

370 000 zł28 m² 13 047 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

495 765 zł35 m² 14 177 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

366 000 zł26 m² 14 236 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Jelonki,Warszawa

786 900 zł64 m² 12 295 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne 4 pokoje dla rodziny - od dewelopera, bez podatku pcc Mieszkanie 4- pokojowe: - salon z aneksem - balkon - prawie 5 m2 - 3 sypialnie - łazienka - miejsce postojowe - 2 szt. dodatkowo płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Jelonki,Warszawa

879 000 zł78 m² 11 255 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4 pokoje dla rodziny - od dewelopera, bez podatku pcc Mieszkanie 4- pokojowe: - salon z aneksem - 3 sypialnie - 2 balkony - 2 łazienki - miejsce postojowe - 2 szt. dodatkowo płatne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

614 500 zł55 m² 11 102,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4 pokoje dla rodziny - od dewelopera, bez podatku pcc Mieszkanie 3- pokojowe: - salon z aneksem - 2 sypialnie - ogródek - łazienka - miejsce postojowe - 1 szt. dodatkowo płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

681 000 zł61 m² 11 250,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem o powierzchni 74,80 m2, w nowej inwestycji na Warszawskim Bemowie. Powierzchnia lokalu - 60,53 m2 w tym 2 sypialnie (9,98 m2 i 8,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

530 537 zł40 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bemowo , 2- pokojowy apartament znajdujący się na 1. piętrze w 4- piętrowym budynku apartamentowym z 2022 r. Na powierzchnię 39,89 m2 składa się salon z aneksem kuchennym 20,85 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

795 200 zł58 m² 13 710 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 mkw. w stanie deweloperskim na parterze z ogrodem. Mieszkanie od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

516 800 zł36 m² 14 392 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na czwartym piętrze z balkonem o powierzchni 36 mkw. Mieszkanie od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

695 000 zł60 m² 11 643 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw. w stanie deweloperskim na pierwszym piętrze z balkonem. Mieszkanie od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

1 244 000 zł93 m² 13 390,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży nowe, 4 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze z 7 kondygnacji na warszawskim Bemowie. Dostępne w 2024 roku w I kwartale, zapraszam do kontaktu. Informacje ogólne Udogodnienia:.