dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Górny Mokotów

530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

530 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Stary Mokotów,Warszawa

3 100 000 zł113 m² 27 433,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Zapraszam Cię na Stary Mokotów jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych warszawskich dzielnic. Gdzie dokładnie? Na ulicę Wiśniową 61. To właśnie tutaj znajduje się skąpana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane w bliskim sąsiedztwie Szkoły Głównej Handlowej. Apartament znajduje się na 1 piętrze w kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

4 300 zł53 m² 81,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 53 m2, piętro 1/3 bez windy, w budynku z 1937 r. przy ul. Rakowieckiej, stary Mokotów. Idealne dla pary. Cena: 4300 zł + 400 zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

825 000 zł36 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Z dumą przedstawiam Państwu urokliwe mieszkanie usytuowane w sercu Warszawy, na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Szukasz oazy spokoju w samym centrum stolicy? Pragniesz otoczyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

775 000 zł48 m² 16 145,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie znajdujące w świetnej lokalizacji w zadbanym budynku na Starym Mokotowie. DO remontu Mieszkanie o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Marina Mokotów,Warszawa

20 000 zł330 m² 60,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Do wynajęcia połówka bliźniaka na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Powierzchnia całkowita 330 m2, pow. mieszkalna 250 m2. Dom w chwili obecnej w trakcie odświeżania (aktualne zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

2 200 000 zł100 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stary Mokotów | Wysoki standard | Klimatyzacja | Widok na zieleń | 2 łazienki Przestronne, jasne mieszkanie na wysokim piętrze kameralnego apartamentowca z windą, ochroną i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Służew,Warszawa

56,43 zł/m²140 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro 140m2, na dzialce 315, 2 kondygnacje bez windy, w budynku wolnostojącym z 1965r., Mokotów, Służew. Doskonały na biuro, kancelarię, showroom, gabinet kosmetyczny, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Wierzbno,Warszawa

4 700 zł54 m² 87,04 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, 54 m2, piętro 1/11 z windą, w budynku z 2002r. przy ul. Woronicza, mokotów, wierzbno. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Ksawerów,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe, pow. 42 m2 - Świetna Lokalizacja! Piękny Widok na Panoramę Miasta - Metro wilanowska - ul. Bukowińska / ul. Pejzażowa Do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie usytuowane przy stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

1 312 000 zł76 m² 17 354,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo ciche, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2. Mieszkanie jest dwustronne, wschód-południe, znajduje się na 1 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukietowa

Wierzbno,Warszawa

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie. Wynajmę nowocześnie urządzone, słoneczne mieszkanie z oddzielną sypialnią i niezależną kuchnią położone w cichej, dobrze skomunikowanej okolicy Mokotowa - Wierzbno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górny Mokotów,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 755,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Lokal w zaawansowanym stanie deweloperskim - do wykończenia wg uznania nabywcy. Prace modernizacyjne są głęboko zaawansowane - ale nie skończone. Zerwano podłogi (w tej chili jest szlichta),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia na Mokotowie o powierzchni 45 mkw, usytuowane przy ulicy Konstruktorskiej, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Warszawa

Służew,Warszawa

48,57 zł/m²140 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biurowo-usługowy, 5-pokojowy lokal (część domu) o pow. 140 m2 , usytuowany na 3 poziomach (wysoki parter, 1 piętro i poddasze), w dzielnicy Mokotów - Służew. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służew,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Via Estate przedstawia do wynajmu ciche mieszkanie na kameralnym osiedlu w pobliżu Galerii Mokotów Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie (mordor) w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gandalfa

Służewiec,Warszawa

6 000 zł52 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu tego wyjątkowego mieszkania na Górnym Mokotowie. To nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Służewiec,Warszawa

950 000 zł44 m² 21 854,20 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prezentuje do sprzedaży mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 44m2 zlokalizowane na Mokotowie przy Ul. Obrzeżna 7a. Poszukujesz 2 pokojowego mieszkania w luksusowym apartamencie w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

890 000 zł47 m² 18 896 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Poszukujesz komfortowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odyńca

Wierzbno,Warszawa

2 899 000 zł103 m² 28 126,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty tel. Ustawne 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 103.07 m2 na Starym Mokotowie. Podstawowe informacje: mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Wyględów,Warszawa

4 400 zł57 m² 77,19 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronny apartament 2 pokojowy na osiedlu strzeżonym przy ul. Woronicza. Najem okazjonalny min. 12 mies. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Służewiec,Warszawa

5 000 zł43 m² 116,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 43m2, piętro 6/6 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Domaniewskiej, mokotów, służewiec. Czeka na pierwszych najemców, idealne dla singla/singielki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wołoska

Służew,Warszawa

3 190 zł39 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w zagłębiu biurowym Służewca i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy do pracy? Lubisz szybko przemieszczać się po mieście, dlatego korzystasz z różnych form.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Burgaska

Służewiec,Warszawa

869 000 zł66 m² 13 087,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Agencjom dziękuję, proszę nie dzwonić, grunty uregulowane, jest kw Przedmiotem sprzedaży jest piękne mieszkanie przy Dolince Służewieckiej ( ul. Burgaska ) Mieszkanie nie wymaga żadnego dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

4 200 zł62 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 62m2, piętro 1/6 z windą, w budynku z 2009 r. przy ul. Rakowieckiej, stary Mokotów. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Cena: 4200 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Służew,Warszawa

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje/85 mkw z balkonem i garażem. 300 m od stacji metro-wilanowska, funkcjonalne dla rodziny: przestronne, rozkładowe mieszkanie z wyraźnym podziałem na część dzienną;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wierzbno,Warszawa

13 000 zł160 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, jasny 2-piętrowy penthouse o powierzchni 160m2 na Mokotowie w okolicy Metra Wierzbno. Standard 2-poziomowy penthouse zlokalizowany na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

65,85 zł/m²91 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie pod biuro o powierzchni 91,12 m2 na Warszawskim Starym Mokotowie przy ul. Wiktorskiej. Ta prestiżowa lokalizacja oferuje szybki dostęp do bogatej infrastruktury miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odyńca

Wierzbno,Warszawa

2 299 000 zł85 m² 27 024,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 85.07 m2 na Warszawskim Mokotowie. Kamienica po renowacji. Podstawowe informacje: mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Ksawerów,Warszawa

539 000 zł22 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz mieszkania, znajdującego się w odnowionym budynku, zlokalizowanym w doskonałym punkcie komunikacyjnym - tuż przy metrze Wierzbno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

1 198 000 zł59 m² 20 305,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Розмовляємо українською Мы говорим на русском We speak English Chcesz zamieszkać na Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów, w miejscu z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ksawerów

Wierzbno,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ulicy Ksawerów na Mokotowie, które idealnie łączy funkcjonalność z wygodą. Mieszkanie o powierzchni 32m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odyńca

Wierzbno,Warszawa

4 400 000 zł149 m² 29 464,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty tel. Apartament o powierzchni 150 m2 w unikatowej kamienicy na Starym Mokotowie. Podstawowe informacje: mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Wyględów,Warszawa

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Lokal biurowy wykończone w bardzo dobrym standardzie. Łazienka i kuchnia wyposażona. Położony na parterze budynku, reprezentacyjny hall, łatwo trafić klientom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

6 000 zł77 m² 77,92 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonałe mieszkanie na starym mokotowie, ul. Łowicka dostępne od 1.08. Budynek: dwa sąsiadujące ze sobą budynki przy ul. Łowickiej 23 (2008) i 25 (2004) charakteryzujące się nowoczesną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dominikańska

Służew,Warszawa

9 000 000 zł1 426 m² 6 311,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:831 m²

Prezentujemy Państwu budynek biurowy u zbiegu ul. Dominikańskiej i al. Wilanowskiej. W skład nieruchomości wchodzą dwa bliźniacze domy połączone ściankami działowymi. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odyńca

Wierzbno,Warszawa

1 465 000 zł91 m² 16 040,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Digital Broker oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 91,22 m2, usytuowane na czwartym piętrze w nadbudowie z lat 90. Budynek posiada windę. Mieszkanie jest doskonałą propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niegocińska

Służewiec,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, 3pokojowe mieszkanie na Służewcu przy ul. Niegocińskiej. Pokoje:16,12,12. Umeblowane, wyposażone. Bardzo dobre np dla studentów. C.O. w czynszu. Cicha, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Orzycka

Służew,Warszawa

2 804 zł24 m² 116,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w dzielnicy Mokotów, przy ulicy Orzyckiej 4. Mieszkanie składa się z: 1. jednego pokoju (salon/sypialnia) z rozkładaną sofą (100 180), szafą wbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

745 000 zł28 m² 26 195,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy Państwu urokliwe mieszkanie położone w Warszawie przy ul Bartłomieja, tuż niedaleko legendarnego Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

2 260 000 zł75 m² 30 133,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Elegancki, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 75 m2 w Marina Mokotów II. English description below | Je parle aussi français Podstawowe informacje: mam.