dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Górny Mokotów

529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewicka

Stary Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł76 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m2 na ostatnim, 4 piętrze w 4-poziomowej kamienicy z 1955 roku na Warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

990 000 zł51 m² 19 335,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 51,2 m2, piętro 2/7 z windą, w budynku z 2015r. Mokotów, służew. Nowoczesne, w pełni wyposażone i wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Służew,Warszawa

649 999 zł44 m² 14 942,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie | Mokotów - Orzycka 4a | 43,5 m Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez stresu, bez remontów i bez zbędnych formalności? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

1 199 000 zł62 m² 19 401 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowa oferta na Starym Mokotowie! Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61,8 m , usytuowane na pierwszym piętrze stylowej kamienicy z lat 30. XX wieku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolberga

Wierzbno,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 162,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe, dwustronne, świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 46,1 mkw, z balkonem i piwnicą! Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

1 198 000 zł58 m² 20 577,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Informacje ogólne Lokalizacja: warszaw, stary Mokotów ul. Puławska 52 Metraż: 58,22 m2 Piętro: 4/5 Winda: tak Rok budowy: 1951 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 1 198 00 pln Czynsz: 1200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszyńska

Ksawerów,Warszawa

3 800 zł42 m² 90 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane i wyposażone, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Cieszyńskiej 1a, przy stacji metra Wilanowska. Mieszkanie jest widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Służewiec,Warszawa

815 679 zł45 m² 18 260,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Mokotowie - oferta bez prowizji! Centralne biuro sprzedaży mieszkań. - zakup bezpośredni - 0% prowizji - 0% podatku pcc I speak English. If you prefer to communicate in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

6 452 544 zł192 m² 33 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu apartament klasy premium o podwyższonym stanie deweloperskim zlokalizowany w najbardziej pożądanym miejscu w Warszawie przy Parku Pola Mokotowskie i morskie Oko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Hampton Home oferuje na wynajem mieszkanie o wielkości 68m2 na pięknym, strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie ma powierzchnię 68 m i składa się z trzech pokoi. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Batuty

Służew,Warszawa

1 190 zł9 m²

 

Piętro:1/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 600 zł

English under- oferuję pokój na wynajem w świetnej lokalizacji. Mieszkanie (tylko 4 pokoje) posiada nowoczesne wyposażenie, w tym: meble pralkę zmywarkę lodówkę kuchenkę piekarnik dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł66 m² 17 296 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Dwustronne ciche i widne mieszkanie z osobną kuchnią na Starym Mokotowie przy stacji Metro Racławicka. Na łączną powierzchnię 66,49m2 składają się: - salon 19,8m2 z widokiem na ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

379 000 zł14 m² 26 137,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Kawalerka na Starym Mokotowie | Ul. Madalińskiego 3/5 | 14,5 m | Blisko metra i parku Lokalizacja: warszawa, stary Mokotów - ul. Madalińskiego 3/5 Powierzchnia: 14,5 m Cena: 379 000 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Różana

Stary Mokotów,Warszawa

2 900 000 zł241 m² 12 026,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu rzadką i niezwykle prestiżową ofertę sprzedaży willi miejskiej, położonej w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

5 500 zł52 m² 105,77 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji Marina Mokotów II przy ul. Białej Floty 8. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych, budynek o podwyższonym standardzie oraz lokalizacja bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

1 070 000 zł51 m² 20 939,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przytulne mieszkanie W spokojnej okolicy Jasne wnętrza | Wysokiej jakości materiały | Funkcjonalny układ | Doskonała lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warowna

Marina Mokotów,Warszawa

5 700 zł80 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Hampton Home oferuje na wynajem 80 metrowy apartament na prestiżowym zamkniętym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim budynku, z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

4 650 zł74 m² 62,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Hampton Home oferuje na wynajem 3 pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Budynek znajduje się na terenie zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym, z kontrolą dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniwoja

Górny Mokotów,Warszawa

2 300 zł35 m² 65,34 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne bardzo ciche mieszkanie blisko stacji metra Wierzbno i pięknego parku Arkadia. Rozkład : Mieszkanie składa się z przedpokoju z szafą, dużego pokoju (ok 17m2) z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

1 290 000 zł62 m² 20 887 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Trzypokojowe mieszkanie po remoncie, z klimatem, w zabytkowej kamienicy na Starym Mokotowie. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,76 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniwoja

Górny Mokotów,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,02 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wołoska

Górny Mokotów,Warszawa

93,02 zł/m²43 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy 43 m Górny Mokotów, ul. Wołoska 78, warszawa Na wynajem oferujemy funkcjonalny i gotowy do użytku lokal usługowy o powierzchni 43 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górny Mokotów,Warszawa

810 000 zł50 m² 16 364 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

.Jeśli marzy ci się ciche słoneczne mieszkanie z dala od gwaru miasta A jednocześnie blisko Centrum_to mieszkanie jest dla Ciebie! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie 49,5m2. z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Górny Mokotów,Warszawa

5 000 zł48 m² 103,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy 2 pokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej, willowej części Starego Mokotowa (górny Mokotów) przy ul. Łowickiej 23. Okolica stanowi istną oazę spokoju połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Górny Mokotów,Warszawa

1 850 000 zł76 m² 24 342,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo ładny lokal handlowy z witrynami na Mokotowie położony w pobliżu przystanku autobusowego i bardzo blisko skrzyżowania z ul. Puławską .Trzy duże witryny skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Służewiec,Warszawa

887 130 zł50 m² 17 885,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

2 000 zł19 m² 108,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Mieszkanie dostępne od października 2025 roku. Kawalerka w kamienicy, przy ul. Łowickiej. Położona na 2. piętrze z widokiem na zieleń składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

5 700 zł53 m² 107,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w standardzie premium | 2 pokoje | Mokotów | prestiżowe osiedle z parkiem i concierge em Opis budynku i mieszkania Najwyższej klasy, w pełni umeblowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Stary Mokotów,Warszawa

4 900 zł74 m² 66,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Stary Mokotów. Mieszkanie do wynajęcia w willi przy ulicy Różanej, okolice Kwiatowej. Lokal o powierzchni 74 m , położony na pierwszym piętrze dwupiętrowej, odnowionej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

1 698 000 zł89 m² 19 032 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w centralnym punkcie Mokotowa! okolica: - metro Wilanowska 100 metrów, - sklep Biedronka w budynku obok, - starbucks Cafe 100 metrów, inne kawiarnie i restauracje w parterach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Ksawerów,Warszawa

715 000 zł47 m² 15 268 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ciche mieszkanie 46,8 m2 na Górnym Mokotowie-Ksawerów. przy ul. Cieszyńskiej, 3 piętro z 17. W skład mieszkania wchodzi: salon - 20m2, kuchnia - 7m2, sypialnia - 10m2, łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.12.2025 r. Istnieje możliwość wcześniejszej prezentacji. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 mkw przy ulicy Mozarta na warszawskim Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiartel

Służew,Warszawa

740 000 zł49 m² 14 979,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Narożne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z 1970 roku z dwiema windami. (Ekspozycja: południe (kuchnia), zachód (pokoje)). Istnieje możliwość powrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

750 000 zł49 m² 15 306,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, zlokalizowane na Starym Mokotowie. Nieruchomość znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Górny Mokotów,Warszawa

1 540 000 zł48 m² 31 943,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowy 2 pokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej, willowej części Starego Mokotowa (górny Mokotów) przy ul. Łowickiej 23. Okolica stanowi istną oazę spokoju połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batuty

Służew,Warszawa

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie rozkładowe i przestronne 4 - pokojowe z balkonem przy ul. Batuty na ładnym zielonym osiedlu Służew nad Dolinką Mieszkanie na parterze w 3 piętrowym budynku. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odyńca

Stary Mokotów,Warszawa

1 030 000 zł43 m² 23 947,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Odyńca znajdujące się w zacisznym zakątku starego Mokotowa, w pięknej modernistycznej kamienicy wybudowanej w 1934 roku, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żaglowa

Marina Mokotów,Warszawa

5 600 zł66 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 66 m2 na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów w Warszawie. W mieszkaniu są umeblowane dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz toaleta. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rajska

Wyględów,Warszawa

1 390 000 zł74 m² 18 657,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Digital Broker prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5 m , położone na 2. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2007 r. z windą, na terenie prestiżowego osiedla Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pejzażowa

Ksawerów,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie - ul. Pejzażowa 2, warszawa (metro Wilanowska) Proszę o kontakt: na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m z dużym balkonem 9 m i pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Służew,Warszawa

911 943 zł57 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować widne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią, położone w sąsiedztwie parku Dolinka Służewiecka. Nieruchomość znajduje się na 3.