dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Górny Mokotów

530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

530 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tawerny

Marina Mokotów,Warszawa

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchmości Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym osiedlu Marina Mokotów, o powierzchni 78m2 usytuowane na 2 piętrze 6 kondygnacyjnego budynku z 2010r. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

1 699 000 zł86 m² 19 641,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się w kameralnym apartamentowcu przy ul. Bartłomieja, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Wyględów,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 133,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.10 m przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 na Mokotowie ( osiedle Wyględów). Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stary Mokotów,Warszawa

10 450 zł146 m² 71,58 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokoje, 146 m , Stary Mokotów jasny apartament z balkonem i garażem Do wynajęcia wyjątkowy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 146 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

78,48 zł/m²191 m² 14 990 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy do wynajęcia Warszawa Mokotów (służewiec), parter, wejście bezpośrednio z ulicy, powierzchnia191m2 Lokal z witryną położony w rejonie biurowym Służewca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Wołoska

Służewiec,Warszawa

32,56 zł/m²588 m² 19 145 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy 588m na wynajem Warszawa Mokotów Służewiec, s2 i lotnisko 5 min. Parter, brama z poziomu 0, posadzka przemysłowa, instalacja 3-fazowa, ogrzewanie, wod-kan. Wolnostojący budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

5 000 zł64 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wysokie wnętrza | Kamienica z lat 30. | stary Mokotów | Balkon | Cisza i zieleń Stylowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 2. piętrze w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Wierzbno,Warszawa

700 000 zł46 m² 15 350,90 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Poszukujesz mieszkania, które możesz zaaranżować całkowicie według własnego pomysłu? Oferta przy ul. Puławskiej łączy prestiżową lokalizację z dowolną aranżacją wnętrz. Dlaczego to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Ksawerów,Warszawa

7 000 zł117 m² 59,83 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie na warszawskim mokotowie Świetnie skomunikowane | Osiedle z basenem i siłownią | W okolicy park | Miejsce postojowe w garażu ***** rozkład pomieszczeń: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bryły

Ksawerów,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 776,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 31 m2 na Mokotowie, idealne dla inwestora, singla lub pary "na start".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Służew,Warszawa

3 990 000 zł362 m² 11 009,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona tuż przy stacji metra, w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa - w miejscu, które zapewnia reprezentacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

2 350 000 zł100 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament Z ogrodem Wysoki standard | Ogród | Prestiżowa lokalizacja | Materiały klasy premium ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z jadalnią z dużymi przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

2 250 000 zł118 m² 19 067,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 118 m2, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Apartament jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 31 m , położona przy ul. Domaniewskiej 13/15, w biznesowej części Mokotów. Mieszkanie znajduje się w budynku z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Służew,Warszawa

3 990 000 zł362 m² 11 009,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:283 m²

Nieruchomość Na sprzedaż wyjątkowy dom, położony przy stacji metra, w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa - w miejscu, które doskonale łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Służewiec,Warszawa

1 100 000 zł45 m² 24 444,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na spredaż dwupokojowy apartament z piękną loggią i pięknym widokiem w kompleksie Melody Park, który graniczy z terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

436 000 zł22 m² 20 279,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Rezerwacja Jednopokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie Osiedle Dąbrowskiego, pod konserwatorem zabytków. Budynek z 1952r w kameralnej części Mokotowa. Osiedle Dąbrowskiego, to samo centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

4 600 zł59 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 59m2, piętro 3/10 z windą, w budynku z 1977r. przy ul. Wolfganga Amadeusza Mozarta, mokotów Służew. Idealne dla rodziny, pary, studentów, grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Marina Mokotów,Warszawa

2 650 000 zł93 m² 28 602 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 92,65 m , położony w kameralnym budynku na cenionym osiedlu Marina Mokotów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

1 320 000 zł61 m² 21 522,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 61 m2 znajdującą się na warszawskim Starym Mokotowie - przy ulicy Narbutta! Lokal jest w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Stary Mokotów,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 697,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Rozkładowe mieszkanie w sercu Starego Mokotowa, obecnie 2 pokoje + kuchnia z oknem z możliwością zaaranżowania na salon z aneksem kuchennym + dwie sypialnie. Kamienica z 1953r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Górny Mokotów,Warszawa

726 000 zł28 m² 26 087 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka przy Galerii Mokotów idealna zarówno na wynajem jak i do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,83 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Ksawerów,Warszawa

4 700 zł83 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z niezależną widną kuchnią, położone przy ul. Woronicza 15. Doskonała lokalizacja! Odległość do stacji metra Wierzbno to około 150m! Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cieszyńska

Ksawerów,Warszawa

2 480 000 zł101 m² 24 669,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam bezpośrednio wyjątkowy apartament, wykończony w bardzo wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal. Mieszkanie położone przy ul. Cieszyńskiej 7a, w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

1 049 000 zł51 m² 20 476,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Agencja Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,23 m2 w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji Warszawy, jaką jest osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł65 m² 24 461,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z kominkiem i balkonem, położone w klimatycznej, odnowionej kamienicy na Starym Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Kłobucka

Służewiec,Warszawa

250 zł14 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:14 m²

Miejsce postojowe w hali garażowej nowego kompleksu mieszkaniowego na ul. Kłobucka 6e Cena najmu 250 zł, biuro nie pobiera przy tej ofercie wynagrodzenia Leszek. Zapewniamy bezpłatna doradztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Wierzbno,Warszawa

3 335 380 zł77 m² 43 497,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja W sercu starego mokotowa Wyjątkowa lokalizacja przy Królikarni | Tylko 11 apartamentów | Inteligentny system Smart Home | Nowoczesna elegancja To propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

698 000 zł43 m² 16 232,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na Starym Mokotowie przy ul. Bruna w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze budynku i ma powierzchnię 43 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Służew,Warszawa

5 600 zł84 m² 66,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam mieszkanie w osiedlu Hubertus. Prestiżowe osiedle bardzo blisko Galerii Mokotów, budynek znajduje się przy ul. Obrzeźnej. Osiedle jest nowoczesne, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Króżańska

Stary Mokotów,Warszawa

5 200 zł90 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 90m2, piętro 4/5 z windą w kamienicy z 1960r. przy ul. Króżańskiej, stary Mokotów. Świeżo po remoncie, idealne dla rodziny, studentów lub grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odyńca

Wierzbno,Warszawa

1 199 000 zł74 m² 16 266,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, położone na 1. piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1959 roku przy ul. Odyńca 69 w Warszawie. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

1 090 000 zł50 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Avenue Estate przedstawia stylowe, 2-pokojowe mieszkanie z loggią, położone w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Bokserskiej na Mokotowie. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Wierzbno,Warszawa

5 080 450 zł108 m² 47 202,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Służewiec,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Mokotowie! 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Orzyckiej. Park, place zabaw i siłownia.