dowolna

Działki uzbrojone Warszawa - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wawer,Warszawa

2 000 000 zł1 907 m² 1 048,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka W międzylesiu. Lokalizacja Znakomita lokalizacja. Cicha spokojna okolica, sąsiedztwo lasów. Osiedlowa uliczka, mały ruch samochodów. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wesoła,Warszawa

1 900 000 zł1 000 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Wesoła Stara Miłosna. Lokalizacja W otoczeniu zróżnicowana zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - domy wolnostojące, bliźniaki , segmenty. Niedaleko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krynoliny

Zacisze,Warszawa

4 790 000 zł2 552 m² 1 876,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Warszawie | Grunt inwestycyjny Warszawa | Działka Budowlana | mpzp | Sprzedaż Sprzedam działkę budowlaną w Warszawie objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wał Miedzeszyński

Miedzeszyn,Warszawa

4 499 000 zł2 938 m² 1 531,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna 2938 m2, wał Miedzeszyński przy A2, wydane pozwolenie na budowę Prezentujemy Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 2938 m2 z wydanym pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

3 150 000 zł485 m² 6 494,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna | Niski Wilanów | mpzp | zabudowa mieszkaniowo-usługowa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 485 m2 położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Puławska

Kabaty,Warszawa

970 000 zł784 m² 1 237,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Działka budowlana w znakomitej lokalizacji. Kilkaset metrów do Lasu Kabackiego. W podobnej odległości ul. Puławska. Cicha, spokojna okolica. W otoczeniu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Kępa Zawadowska,Warszawa

870 000 zł1 000 m² 870 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cztery działki w jednej z najbardziej dynamicznych dzielnic willowych Warszawy. Teren przeznaczony pod zabudowę rezydencjalną. Dla klientów ceniących sobie sielskość i ustronność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Obrazkowa

Stare Świdry,Warszawa

1 199 000 zł482 m² 2 487,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W świetnej lokalizacji komercyjnej przy ul. Obrazkowej przylegającej do Modlińskiej , prezentujemy Państwu inwestycyjną działkę o powierzchni 482 m2. Przede wszystkim lokalizacja, lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Gocław,Warszawa

7 000 000 zł610 m² 11 475,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka pod zabudowę wielorodzinną na Pradze Południe z warunkami zabudowy. Warunki zabudowy na 1680 m pum. Działka narożna o wymiarach 22 x 28. Wszystkie media przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wawer,Warszawa

2 600 000 zł1 921 m² 1 353,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą działki usytuowanej na warszawskiej Radości. Przestronna działka inwestycyjna położona w malowniczej części Wawra to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

3 500 000 zł2 493 m² 1 403,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowa bezpośrednio przy ul. Modlińskiej. Pierwsza (lub ostatnia) działka na Białołęce (osiedle Buchnik / Buków) - okolice Kępy Tarchomińskiej i Jabłonnej. Według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Białołęka,Warszawa

15 000 zł1 700 m² 8,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam do wynajęcia atrakcyjny plac pod działalność położony przy ul. Kasztanowej / Białołęka. Do wynajęcia atrakcyjna nieruchomość pod działalność. Plac 1700m, płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wyczółki,Warszawa

124 900 zł522 m² 239,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy ścianie lasu, pod Otwockiem, jedynie 30 minut od Warszawy (trasa S17). Urządzona droga dojazdowa i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zagórzańska

Aleksandrów Pierwszy,Warszawa

819 000 zł1 290 m² 634,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kto: totu Nieruchomości Co: działka niezabudowana 1290 m Gdzie: warszawa, wawer, falenica Za ile: 819 000 zł Idealna działka pod budowę domu czeka na nowego właściciela. Jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Szklarniowa

Stara Miłosna,Warszawa

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bezpośredni zakup / 0% prowizji Na sprzedaż działka w Warszawie Wesołej os. Stara Miłosna. Wymiary: 50 m x 60 m Powierzchnia w księdze wieczystej : 3000 m2 Obręb: 8-07-05 numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Rembertów,Warszawa

1 600 000 zł1 191 m² 1 343,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam mam do sprzedania w pełni uzbrojoną działkę na Warszawskim Rembertowie Link do uchwały: /documents_uch1.pdf/df07bec7-d59e-e550-13c5-a6b4c50fcfa2?t= Nr działki: 61/1 Obręb: 3-09-10 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Koziorożca

Włochy,Warszawa

2 050 000 zł597 m² 3 433,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zachęcam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej tuż nad Stawem Koziorożca. Działka ma powierzchnię 597 m2. Znajduje się w zielonej okolicy Nowych Włochy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Chrościckiego

Nowe Włochy,Warszawa

1 290 000 zł540 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 540 m , Warszawa Włochy, ul. Chrościckiego 43 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w sercu Nowych Włoch idealnej pod Twój wymarzony dom!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Włochy,Warszawa

1 290 000 zł540 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 540 m2 (13,5x40m2) w zielonej okolicy Nowych Włochy, ulica Chrościckiego 43. Zlokalizowana jest w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 177 608 zł2 270 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikalna 2.270 m2 działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Idealne miejsce na duży nowoczesny dom jednorodzinny. Niesamowity widok na Las Kabacki odległy zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wesoła,Warszawa

1 550 000 zł1 016 m² 1 525,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana Wesoła Zielona. Lokalizacja Znakomita lokalizacja. Cicha spokojna, zielona okolica. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Niedaleko dostępna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

1 850 000 zł1 463 m² 1 264,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz działki w cieszącej się coraz większym prestiżem, zielonej dzielnicy Warszawy, gdzie możesz zrealizować swoje marzenia o wspaniałym, rodzinnym domu? Chcesz stworzyć miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wawer,Warszawa

1 200 000 zł1 210 m² 991,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w Warszawie, przy ul. Wał Miedzeszyński 518. Działka o powierzchni 1210 m2, o wymiarach 25x50 m, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ludwinowska

Jeziorki Północne,Warszawa

1 600 000 zł905 m² 1 767,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustawna działka na Warszawskim Ursynowie przy ul. Ludwinowskiej w drugiej linii z możliwością pobudowania domu w zabudowie bliźniaczej lub wolno stojącego. W okolicy ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Ursus,Warszawa

780 000 zł590 m² 1 322,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni blisko 600m2 położona w Starym Ursusie. Działka z szerokim frontem bezpośrednio przy asfaltowej ulicy w której dostępne mamy wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mango

Wilanów,Warszawa

3 900 000 zł1 180 m² 3 305,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1180m2 z projektem i pozwoleniem na budowę w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy. Lokalizacja Ulica Mango -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

1 750 000 zł650 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej, położonej w dobrze skomunikowanej, zielonej okolicy, zaledwie 2 min piechotą od Parku ze Stawami Cietrzewia. Lokalizacja: - ok. 180m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Kępa Zawadowska,Warszawa

870 000 zł1 000 m² 870 zł/m²

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł349 m² 2 063,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, uzbrojona. Pow.: 349 m2 Geoportal : 146515_8.0716.246 Działka narożna Możliwość negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Wawer,Warszawa

1 500 000 zł1 113 m² 1 347,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1113m2, 600m do stacji pkp Wawer. Kształt parceli zbliżony do kwadratu o wymiarach 34m x 33m. Wszystkie media dostępne na działce: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Rembertów,Warszawa

1 600 000 zł1 191 m² 1 343,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 800 000 zł335 m² 8 358,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, położonej w pobliżu Parku Szczęśliwieckiego. Oferta jest idealna dla dewelopera, pod zabudowę inwestycyjną, typu kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Czerwona Droga

Ursus,Warszawa

850 000 zł862 m² 986,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, położonej w atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie w dzielnicy Ursus, przy skrzyżowaniu ulic: posag 7 Panien, kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Puławska

Kabaty,Warszawa

970 000 zł784 m² 1 237,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. 6 Sierpnia

Pyry,Warszawa

1 375 000 zł870 m² 1 580,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka położona przy Lesie Kabackim - do lasu około 200 m. Działka niezabudowana, na działce kilka pięknych, starych drzew, m. in. stare odmiany drzew owocowych, leszczyny, brzozy, piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Makowska

Praga-Południe,Warszawa

3 400 000 zł961 m² 3 537,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 961 m2, położonej przy ul. Makowska 17 na Pradze Południe. Gotowa analiza chłonności - 780 metrów pumu Potencjał inwestycyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gorzelnicza

Praga-Południe,Warszawa

2 000 000 zł707 m² 2 828,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w wyjątkowej lokalizacji o powierzchni 707 m2, położonej przy ul. Gorzelniczej 14 na Pradze Południe. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lipowa

Wesoła,Warszawa

750 000 zł437 m² 1 716,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży mała działka w znakomitej lokalizacji. Lokalizacja Cicha spokojna okolica. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dużo zieleni. spokojna osiedlowa uliczka. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Włóki

Wilanów,Warszawa

4 700 000 zł5 588 m² 841,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, składająca się z trzech działek o podobnej wielkości oraz wydzielonej drogi wewnętrznej. Każda z trzech działek posiada aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sucha

Targówek,Warszawa

700 000 zł340 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana 340 m Zacisze, targówek, ul. Sucha Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, ale jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Augustówka,Warszawa

124 900 zł522 m² 239,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt