dowolna

Działki na sprzedaż Warszawa - Oferty sprzedaży działek

700 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

700 ogłoszeń

1 450 000 zł2 128 m² 681,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2128 m , zlokalizowaną w urokliwej okolicy. Działka posiada aktualne warunki zabudowy z możliwością budowy budynku jednorodzinnego dwulokalowego. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł1 590 m² 1 440,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1588 m , położona w Warszawie Wawer, falenica, przy ul. Przylaszczkowej. Nieruchomość objęta jest prawomocnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł388 m² 3 608,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż działka, 388 m , Warszawa, praga-Południe. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 256 000 zł2 256 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja! do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 2256 m2 w okolicy ulicy Jutrzenki w Warszawie. Wydane aktualne warunki zabudowy przewidują możliwość zabudowy ok 32% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

350 000 zł2 198 m² 159,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna jako lokata kapitału o pow. 2198 m2 leżąca przy ul. Kobylańska nr. ewidencyjny: 20 Mokotów (przy granicy z Wilanów) 1,2 km do brzegu Wisły 250m od działek rod Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł600 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta tylko u nas w biurze. 0% Prowizji od Kupującego. Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 600 mkw, doskonale zlokalizowana tuż przy ulicy w Wilanowie (powsin). Wskaźnik.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł915 m² 3 278,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.236943, 21.125435 Warszawa, Praga-Południe/ Gocławek, ul. Osada Ojców numer ewidencyjny 139, obręb 3-07-13.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł2 500 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Radości, w otulinie "mazowieckiego Parku Krajobrazowego" w trzeciej linii zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

4 680 000 zł6 200 m² 754,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę! Gotowiec Inwestycyjny: działka z pnb na 7 Domów Warszawa, olesin (białołęka) Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł250 m² 1 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka rod forty leonidasa 250 M2 Z drewnianym domem 35 M2 antresolą I tarasem Zadbany ogród z na sadzeniami drzew i krzewów owocowych, oraz roślin ozdobnych. Drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

2 826 000 zł2 881 m² 980,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o domu, w którym budzi Cię śpiew ptaków a za oknem rozciąga się zieleń? Chcesz mieć naturę na wyciągnięcie ręki nie rezygnując z szybkiego dostępu do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł4 380 m² 913,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję! na sprzedaż teren inwestycyjny na Białołęce, rejon Kobiałka, przy ul. Ruskowy Bród. Teren składający się z 4 działek budowlanych plus działki drogowej, powierzchnia łączna ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 466 m² 1 705,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1466 m2 zlokalizowana przy ul. Aksamitnej 7 na warszawskich Włochach. W pobliżu Aleja Krakowska i Lotnisko Chopina. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł1 406 m² 1 276,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w dzielnicy Ursus - Czechowice. Działka o powierzchni całkowitej 1406 m stanowi atrakcyjną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka nr 314 obręb 4-16-05 w rejonie ul. Aroniowej, która jest wyasfaltowaną drogą gminną z chodnikiem. Położona wśród nowej zabudowy - dookoła zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 934 m² 775,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Radości, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dostęp do wszystkich mediów miejskich, dojazd drogą asfaltową. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł752 m² 3 324,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę | Warszawa, ul. Płowiecka Powierzchnia działki: 752 m Projektowany budynek usługowy: powierzchnia całkowita: 1148 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł1 909 m² 1 461,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, białołęka, ul. Artyleryjska 39 Powierzchnia działki: 1 909 m Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystą Przeznaczenie w mpzp: 1u/mn -.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł1 308 m² 1 185,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1.500 m2 w okolicy terenów zielonych, w otoczeniu zabudowy domów jednorodzinnych na Kępie Zawadowskiej. Jednym z wielu atutów tego miejsca jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł1 000 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Warszawa - Praga Południe - zielona, spokojna okolica z dużym potencjałem inwestycyjnym. Działka położona w jednej z najbardziej pożądanych części Pragi Południe w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 005 m² 985,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje wyjątkową działkę położoną na skraju lasu, w zielonej i cichej części Wawra - okolice Falenicy. To miejsce łączy w sobie komfort życia blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł1 313 m² 1 180,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1313 m2 w Wilanowie, usytuowana w pięknym miejscu, na Kepie Zawadowskiej, w okolicy ul.Prętowej. Las, blisko nad Wisłe. Niska zabudowa jednorodzinna i szeregowa. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł10 796 m² 1 018,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny przemysł, usługi, magazyny, handel Do sprzedania działka inwestycyjny o powierzchni 1,1 ha, wymiary działki 34x323 m. Przy działce wszystkie media miejskie prąd, woda miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 035 m² 1 448,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.128139, 21.099000 Powsin, Wilanów, ul. Waniliowa numer ewidencyjny 78/7, obręb 1-06-67 Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł2 464 m² 3 449,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 2 464 m | Ursynów | mpzp | zabudowa mieszkaniowo-usługowa Z przyjemnością prezentujemy niezabudowaną działkę inwestycyjną o powierzchni 2 464 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł935 m² 1 925,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny na sprzedaż u zbiegu ul. Księżycowej i ul. Melioracyjnej na Chomiczówce lokalizacja o ograniczonej podaży działek, idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł5 950 m² 1 680,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny na Warszawskiej Białołęce, w rejonie ul. Zdziarskiej/ Ostródzkiej- bliżej kanału Żerańskiego. Idealny na inwestycję deweloperską wielorodzinną, lub usługową!.

Szczegóły ogłoszenia

3 119 040 zł3 249 m² 960 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 3249 m , położona w Warszawie, dzielnica Wawer, województwo mazowieckie. Numer ewidencyjny działki: 5, obręb 3-11-31, oznaczenie działki: 146514_8.1131.5.

Szczegóły ogłoszenia

6 499 990 zł4 493 m² 1 446,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 4 493 m | Mokotów | wz na budynek biurowy Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4 493 m , położona w Warszawie - dzielnica Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł2 990 m² 768,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna z warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego z garażem oraz szambem szczelnym. Nieruchomość znajduje się przy ul. Poprackiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł1 850 m² 1 070,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość: dom wolnostojący o powierzchni 217 m2, posadowiony na działce nr 44/12 oraz granicząca pusta działka budowlana nr ew. 44/11 o powierzchni 889 m2, przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł707 m² 3 521,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 707 mkw., zlokalizowany w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Warszawy na Pradze Południe, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 477 000 zł936 m² 1 577,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży unikatową działkę w Aninie przy ul. Rzeźbiarskiej o powierzchni ponad 900m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Wymiary działki: 22m x 43m. Działka ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł15 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowiec Inwestycyjny | Duży grunt budowlany z mpzp pod zabudowę jednorodzinną | roi 25-30% | Zysk   pln | Zakup od 400 000 pln Oferujemy gotowe projekty inwestycyjne polegające na.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł750 m² 1 293,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka o powierzchni 750 m2 położona w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części Warszawy w Radości. To miejsce, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 000 zł2 125 m² 4 701,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż przepiękną działkę o powierzchni 2125 m2 znajdującą się na skrzyżowaniu ul. Modlińskiej i Płochocińskiej. Dla działki jest uchwalony mpzp, który dopuszcza usługi.

Szczegóły ogłoszenia

2 561 000 zł2 561 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka zadrzewiona o wymiarach 34m X 75m położona w bezpośrednim sąsiedztwie głównej, wylotowej trasy. W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego teren ten jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł712 m² 2 528,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z aktualnymi planami zagospodarowania przestrzennego. Można budować dom wielorodzinny, szeregówkę (zależnie od projektu), bliźniak lub dom jednorodzinny. Są dopuszczone usługi.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 000 zł30 000 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na działkę można dojechać wklejając do Google Maps 52.157778, 20.947304 Warszawa, Włochy, Załuski, ul. Na Skraju, obręb 2-06-18, numer ewidencyjny 16/1. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

6 790 000 zł9 685 m² 701,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyłącznie W prosper house! Do sprzedania nieruchomość gruntowa niezabudowana, po południowej stronie Lotniska Okęcie. Teren objęty nowo uchwalonym mpzp: lokalizacja działki: obręb: 20621,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł1 828 m² 1 695,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-