dowolna

Działki komercyjne Warszawa - Lista ogłoszeń

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Warszawa

Ursynów,Warszawa

22 248 zł4 045 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do wynajęcia utwardzony działkę usługową o powierzchni od 4045m2. Całkowita powierzchnia placu wynosi 15170 m2. Działka zlokalizowana jest w odległości 4 kilometrów od Lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, Ursynów

Ursynów,Warszawa

14 746 zł2 681 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do wynajęcia utwardzony działkę usługową o powierzchni od 2681m2. Całkowita powierzchnia placu wynosi 15170 m2. Działka zlokalizowana jest w odległości 4 kilometrów od Lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Warszawa

Ursynów,Warszawa

7 205 zł1 310 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do wynajęcia utwardzony działkę usługową o powierzchni od 1310m2. Całkowita powierzchnia placu wynosi 15170 m2. Działka zlokalizowana jest w odległości 4 kilometrów od Lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Warszawa

Ursynów,Warszawa

15 070 zł2 740 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do wynajęcia utwardzony działkę usługową o powierzchni 2740m2. Całkowita powierzchnia placu wynosi 15170 m2. Działka zlokalizowana jest w odległości 4 kilometrów od Lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Zawady

Zawady,Warszawa

3 300 000 zł7 438 m² 443,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka zlokalizowana na terenie dzielnicy Wilanów - Zawady, przy ulicy Wał Zawadowsk blisko od mostu i południowej obwodnicy Warszawy. W planie miejscowym teren przeznaczony jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wesoła

Wesoła,Warszawa

3 055 000 zł4 700 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna / Oferta skierowana do deweloperów - teren inwestycyjny, "ustala się przeznaczenie terenów zabudowy jednorodzinnej intensywnej (mni): 1) Na terenach mni ustala się zachowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wesoła

Wesoła,Warszawa

5 926 700 zł9 118 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna / Oferta skierowana do deweloperów - teren inwestycyjny. Działka w Wesołej m.st. Warszawa o powierzchni 9118 m 2 , wymiarach 360x25 (front 25m). Bez mpzp - można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wesoła

Wesoła,Warszawa

3 309 800 zł5 092 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna / Oferta skierowana do deweloperów - teren inwestycyjny, działka tylko w części objęta mpzp. Zalesiona. Dojazd asfaltem tylko z jednej strony. Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wesoła

Wesoła,Warszawa

4 160 000 zł6 400 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna / Oferta skierowana do deweloperów - teren inwestycyjny. Ustala się przeznaczenie terenów zabudowy jednorodzinnej intensywnej (mni): 1) Na terenach mni ustala się zachowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Smugowa

Żerań,Warszawa

840 000 zł929 m² 904,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam. Działka o powierzchni 929 m2, położona przy ul. Smugowej w Warszawie. Grunt o mieszkaniowo - usługowym. Działka częściowo ogrodzona Parametry: - powierzchnia: 929 m2 - teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

2 977 500 zł3 970 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio - grunt w Warszawie Okazja inwestycyjna idealna dla Inwestora / Dewelopera Warszawa Białołęka przy ul. Ostródzkiej Powierzchnia działki - 3970 m2 (750 zł/m2) Zielona, cicha część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Przyczółkowa

Błonia Wilanowskie,Warszawa

19 000 000 zł18 289 m² 1 038,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość to dwie działki o łącznej powierzchni 18.289 m2 na której zgodnie z MPZP (oznaczenie M/U.24 i M/U2.5) przewiduje rozwój mieszkalnictwa wielorodzinnego, z lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

2 400 000 zł1 678 m² 1 430,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trafia działka budowlano inwestycyjna położona w świetnej lokalizacji, na skrzyżowaniu ulicy Narodowej z Nastrucjową. Działka uzbrojona, posiada wszystkie podpięte media. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, Wawer

Wawer,Warszawa

2 900 000 zł1 160 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o charakterze mieszkaniowo-usługowym o powierzchni 1160 mkw usytuowana w Wawrze. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu, szerokość od frontu 20,5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Żołny

Ursynów,Warszawa

1 260 000 zł539 m² 2 337,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana usługowa przy ul. Żołny o powierzchni 539 m2 o kształcie zbliżonym do trapezu, szer. 23-25m , dł. 17-26m Dojazd do działki od ul. Żołny możliwy przez działkę drogową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Poleczki

Ursynów,Warszawa

1 790 000 zł509 m² 3 516,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę z projektem i pozwoleniem na budowę kameralnego budynku biurowo-usługowego Half Moon , zlokalizowanego w dzielnicy Warszawa- ursynów w pierwszej linii zabudowy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, Ursynów

Ursynów,Warszawa

10 450 zł1 900 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do wynajęcia utwardzony działkę usługową o powierzchni 1900 m2. Całkowita powierzchnia placu wynosi 15170 m2. Działka zlokalizowana jest w odległości 4 kilometrów od Lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Skorosze

Skorosze,Warszawa

18 000 zł7 000 m² 2,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia teren, plac, działka o powierzchni 7000m2. Możliwość dzierżawy dowolnej powierzchni. Możliwość adaptacji terenu na potrzeby najemcy. Świetny dojazd blisko węzła Salomea.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Lemiesz

Białołęka,Warszawa

696 000 zł1 160 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Place4you ma przyjemność zaprezentować działkę usługową na sprzedaż. Działka Prezentowana nieruchomość to narożna działka inwestycyjna z dopuszczeniem zabudowy usługowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Piasta Kołodzieja

Białołęka,Warszawa

899 000 zł800 m² 1 123,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m2 znajdującą w okolicy ul. Piasta Kołodzieja / Kopijników na warszawskiej Białołęce. Jest aktualny plan zagospodarowania przestrzennego .Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Chełmżyńska

Kawęczyn-Wygoda,Warszawa

16 000 000 zł30 622 m² 523 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży teren inwestycyjny przy granicy Warszawa rembertów/ząbki. Powierzchnia ponad 3 ha, z jasnym stanem prawnym. W 2019roku wydane zostały warunki zabudowy, wz. Powierzchni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, Włochy

Włochy,Warszawa

2 999 000 zł1 655 m² 1 812,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe informacje: działka o powierzchni 1655 m2 obecnie zabudowana budynkiem warsztatowym, z uzyskanymi W.Z pod budowę budynku hotelowo usługowego, nie powinno być problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

3 107 600 zł1 828 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1828 m2 zlokalizowana na warszawskim Ursynowie w pobliżu ul. Puławskiej. Na działce znajdują się wszystkie media. Mpzp dopuszcza zabudowę mieszkaniową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

2 276 300 zł1 339 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1339 m2 na Ursynowie w pobliżu ul. Puławskiej. Na działce dostępne są wszystkie media. Świetnym atutem jest cicha i spokojna okolica. Mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

5 000 000 zł6 470 m² 772,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

inwestycyjna działka wilanów Na sprzedaż działka o powierzchni ponad 6470m2 w kształcie trójkąta znajdująca się na warszawskim Wilanowie przy ulicy Sytej. Teren objęty mpzp 1) Podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Sarabandy

Ursynów,Warszawa

790 000 zł3 523 m² 224,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Bez prowizji ze strony kupującego. Okazja cenowa Do sprzedania lub dzierzawy działka o pow 3523 m2 położona w drugiej linii zabudowy z bezpośrednim wjazdem od ul. Sarabandy, na terenie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Krawiecka

Wawer,Warszawa

2 500 000 zł3 020 m² 827,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona między ulicą Krawiecką a Bronisława Czecha w dzielnicy Wesoła w Warszawie. Dojazd do centrum Warszawy to kwestia 15-20 min (12km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Skalnicowa

Radość,Warszawa

1 199 000 zł1 315 m² 912 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zero prowizji od kupująceg Atrakcyjna usługowa działka przy ul Skalnicowej o powierzchni 1315m2. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego który mówi że -minimalny wskaźnik powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Borzymowska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

1 740 000 zł446 m² 3 901,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukujesz idealnie skomunikowanej i świetnie usytuowanej działki z domem, który może spełniać funkcje zarówno mieszkalne jak i usługowe to biuro nieruchomości findsquare ma do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Płowiecka

Wawer,Warszawa

1 150 000 zł769 m² 1 495,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki o pow. 769 m2 położonej przy ulicy Płowieckiej. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi, media w drodze: prąd, kanalizacja, gaz, woda. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, Włochy

Włochy,Warszawa

3 624 600 zł6 041 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam działkę do sprzedaży w Warszawie w administracyjnym obrębie dzielnicy Warszawa Włochy. W przygotowaniu jest miejscowy plan zagospodarowania terenu dla tej lokalizacji. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 235 500 zł2 471 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na terenie zielonego Ursynowa, w pobliżu trasy S2 i węzła Warszawa Lotnisko, jednak bez bezpośredniego wjazdu. Działka jest niezabudowana, kształtem zbliżona do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Pancera

Białołęka,Warszawa

1 950 000 zł1 383 m² 1 518,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1383 m2, położona w Warszawie, dzielnicy Białołęka. Na działce znajduje się dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 720 m2, wybudowany w 1990.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 200 zł400 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do wynajęcia utwardzony działkę usługową o powierzchni 400 m2. Całkowita powierzchnia placu wynosi 15170 m2. Działka zlokalizowana jest w odległości 4 kilometrów od Lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Wawer

Wawer,Warszawa

2 060 000 zł4 036 m² 510,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** Super lokalizacja **** Działka usługowa o powierzchni 4036 m2 w Międzylesiu. Idealna na biurowiec, fitness club, centrum zdrowia i inne działalności usługowo - handlowe. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

2 276 300 zł1 339 m² 1 700 zł/m²

 

 

 

Ursynów,Warszawa

3 107 600 zł1 828 m² 1 700 zł/m²

 

 

 

Ursynów,Warszawa

6 800 zł1 300 m² 5,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka o powierzchni 1300m2 położona przy ul Słonecznej 231 w Lesznowoli. Działka narożna, bardzo dobrze wyeksponowana na działalność handlową, komis samochodowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, Ursynów

Ursynów,Warszawa

27 500 zł5 000 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do wynajęcia utwardzony działkę usługową o powierzchni 5000 m2. Całkowita powierzchnia placu wynosi 15170 m2. Działka zlokalizowana jest w odległości 4 kilometrów od Lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

6 500 000 zł3 194 m² 2 035,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o powierzchni 3194m2, położoną na terenie Targówka w rejonie ulic Radzymińska - Łodygowa. Grunt w kształcie zbliżony do kwadratu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł750 m² 10,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka nie zagospodarowana przy głównej ulicy Zacisza - Codzienna. 150 m. do stacji metra Zacisze.