dowolna

Działki z dojazdem utwardzonym Warszawa - Sprzedaż i dzierżawa

131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

131 ogłoszeń

3 000 000 zł2 360 m² 1 271,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Doskonała działka inwestycyjna, wyjątkowe położenie z dala od ruchliwej ulicy, ale jednak blisko do komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury miejskiej. Oferta dotyczy sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

3 332 250 zł4 443 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania trzy działki o łącznej powierzchni około 4440m2 Około 107m długości przy drodze x 40m. Można dokupić kolejne trzy działki. Wydane warunki zabudowy na domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł1 130 m² 3 495,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

3 950 000 zł I sprzedaż I 1130M2 I działka I zacisze I warszawa I Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Warszawie, na Zaciszu, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł287 m² 278,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam prawo do użytkowania działki rod Warszawa Bemowo II. Działka ogrodzona, zabudwana drewnianym domkiem z piwnicą i narzędziownią. Na działce doprowadzona woda i prąd. Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

890 000 zł616 m² 1 444,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Warszawie, dzielnica Ursynów na granicy z Józefosławiem. Działka o powierzchni 616m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 23m szerokości na 27m.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 005 m² 985,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje wyjątkową działkę położoną na skraju lasu, w zielonej i cichej części Wawra - okolice Falenicy. To miejsce łączy w sobie komfort życia blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł852 m² 1 408,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w kształcie przypominający kwadrat o powierzchni 852m2, położna w głębi ulicy Wał Miedzeszyński 6 ( 8 posesja od ulicy) Prawomocne warunki zabudowy przewidują : Dom.

Szczegóły ogłoszenia

749 931 zł1 230 m² 609,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bardzo ładna działka w zielonym rejonie Białołęki położona 250m od dużego kompleksu leśnego. Ciche i spokojne miejsce. Grunt na Białołęce przy ulicy Poręby, na tyłach posesji Poręby.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł1 237 m² 613,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Warszawa Radość (wawer) Bardzo ładna, kształtna działka o pow. 1237 m2, położona w doskonałej lokalizacji, w sąsiedztwie nowych domów i zieleni. Uchwalony miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł1 200 m² 654,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1200 mkw. o wymiarach 31 m x 38 m. w świetnej cichej kameralnej okolicy ul. Szamocin z przewagą domów pasywnych. Jest mpzp, zabudowa jednorodzinna, bliźniacza z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł960 m² 1 322,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz miejsca na rozwijającą się inwestycję lub dom? Ta działka o powierzchni 960 m , usytuowana w pierwszej linii zabudowy, to doskonała okazja! Według nowego projektu mpzp: teren.

Szczegóły ogłoszenia

3 429 000 zł5 918 m² 579,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren pod zabudowę jednorodzinną. Położony przy drodze gminnej w której są media miejskie. W sąsiedztwie tylko zabudowa willowa. Dojazd asfaltowy. Działka położona ok 500m od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

3 560 000 zł3 750 m² 949,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka | Wilanów Powsin | 3 750 m | kształt prostokąta | media | wydane wz Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w zielonej części Wilanowa -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł897 m² 779,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka na Białołęce (choszczówka) - Gotowe Warunki pod Twój Wymarzony Dom! Szukasz idealnego miejsca na budowę domu, gdzie cisza natury łączy się z wygodą miasta? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 082 m² 1 200,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania piękna kształtna działka ok. 600m od ulicy Puławskiej. Położona jest w cichym i kameralnym miejscu. Ogrodzona z 3 stron siatką na podmurówce. Wzdłuż jednego boku rów ze.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł4 000 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren na warszawskim Wawrze! Wydane aktualne warunki zabudowy na 16 segmentów (8 domów w zabudowie bliźniaczej po 2 lokale w każdym)! Grunt odrolniony, scalony z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

3 654 000 zł8 700 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona nieopodal ul. Puławskiej i wjazdu na S2. Przeznaczenie usługowo-techniczne. Bardzo dobry kształt i znakomity dojazd. W okolicy budynki biurowo-usługowo-magazynowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł7 603 m² 749,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki obok siebie po ok. 3800 m każda. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Jest dostęp do drogi publicznej. Działka zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł870 m² 1 149,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki położone na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Echa Leśne, powierzchnia mniejszej działki 870mkw wymiary 32x27 z wjazdem z drogi wewnętrznej gminnej od północy.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 000 zł23 000 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Teren o pow. 2,3 ha, nie objęty mpzp, plan po wyłożeniu. Założenia planu : - intensywność zabudowy 0,6 - wysokość zabudowy 12 m, do 3 kondygnacji - pow. biologicznie czynna 70% - pow. zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł250 m² 1 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka rod forty leonidasa 250 M2 Z drewnianym domem 35 M2 antresolą I tarasem Zadbany ogród z na sadzeniami drzew i krzewów owocowych, oraz roślin ozdobnych. Drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 908 zł1 491 m² 788 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1491 m ( 2 działki, jedna o powierzchni 794 m2, druga o powierzchni 693 m2) Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

623 900 zł734 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejsce, w którym dzieci będą znały zapach lasu, a nie tylko dźwięk miasta Są takie miejsca w Warszawie, które trudno dziś znaleźć. Gdzie rano budzi śpiew ptaków, wieczorem czuć.

Szczegóły ogłoszenia

2 645 000 zł2 142 m² 1 234,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki numer 21/30, 21/31 oraz 21/32 o łącznej powierzchni 2142m2 położone przy ul. Złotych Dębów na Warszawskiej Białołęce. Dla bardziej cierpliwych - możliwość budowy 8-10.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł877 m² 1 362,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niższa cena! Na sprzedaż - atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana usługowo - mieszkaniowa o pow. 877m2. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - A1.U (MN). Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł922 m² 812,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 922 m Wawer, ul. Retmańska, warszawa Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka o powierzchni 922 m , położona w zielonej, spokojnej części dzielnicy Wawer,.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 000 zł10 000 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki o całkowitej powierzchni blisko 1 ha, znajdującej się w Warszawie. Jest to bardzo dobra okazja z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł330 m² 454,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Odsapię prawo użytkowania działki rod tuż przy Jeziorku Czerniakowskim. Urokliwa i w pełni wyposażona działka z pięknym i zadbanym domkiem Działka 330 m2 z monitoringiem 24/7.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł5 049 m² 356,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z własnym lasem Aleksandrów, przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 5 409 m , położona w niezwykle malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł1 004 m² 1 085,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, działka o pow. 1005 m 2.wymiary działki 22,6x46,7x20,8x45,9, miejsce idealne na dom jednorodzinny wolno stojący. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

3 491 600 zł8 729 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.339160, 21.018714 Białołęka/Szamocin, ul. Osieki numery ewidencyjne 29/6 + 30/2, obręb 4-16-41 Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

8 466 850 zł9 961 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobrze skomunikowany grunt inwestycyjny pod inwestycję deweloperską. Uchwalony mpzp pozwala na zabudowę jednorodzinną, bez przeciwwskazań do zabudowy bliźniaczej, co wskazuje inwestorom na.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł2 050 m² 648,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym azylu w otoczeniu natury, a jednocześnie blisko miasta? Ta wyjątkowa działka to idealne miejsce na dom, w którym odpoczniesz od zgiełku, a zarazem będziesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł1 250 m² 959,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka zlokalizowana w Powsinie. W sąsiedztwie nowe domy i starsze, zadbane posesje. Malownicza okolica: 200m do Jeziora pod Morgami, 900m do zielonej strefy ochronnej rzeczki.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 250 m² 952 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka | Wilanów Powsin | 1250 m | prostokąt | media | Warunki Zabudowy na budynek jednorodzinny dwulokalowy | Istnieje możliwość zakupu dwóch sąsiadujących działek, każda o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 067 000 zł1 227 m² 869,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka w kształcie kwadratu o powierzchni 1227 mkw, doskonale zlokalizowana na Ursynowie (jeziorki Południowe) w sąsiedztwie ulicy Puławskiej. W okolicy zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 035 m² 1 448,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.128139, 21.099000 Powsin, Wilanów, ul. Waniliowa numer ewidencyjny 78/7, obręb 1-06-67 Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł701 m² 1 853,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, usytuowana w urokliwym miejscu niedaleko wejścia do Kampinoskiego Parku Narodowego. To miejsce, gdzie cisza i harmonia natury są na wyciągnięcie ręki. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 150 m² 2 173,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż! Działka deweloperska na warszawskim Zaciszu, otoczona niską, kameralną zabudową jednorodzinną. Rewelacyjna lokalizacja! Cisza, spokój, spokojne sąsiedztwo - wymarzone miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł1 476 m² 595,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą niezabudowanej działki gruntowej w regularnym (zbliżonym do prostokąta) kształcie o powierzchni 1476 m2 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 130 m² 752,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z aktualnym pozwoleniem na budowę na do jednorodzinny dwulokalowy - Willa Julia 5 - projekt firmy Archon. Doskonała inwestycja dla 2 rodzin, kuzynów, znajomych, również.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij