dowolna

Domy z pustaka Warszawa - Ogłoszenia domów wybudowanych z pustaka

130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

130 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 390 000 zł210 m² 11 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom nad jeziorem z prywatną plażą | Warszawa-Ursynów Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż miejsce, w którym codzienność nabiera innego rytmu, bliżej natury, w ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 332 417 zł98,95 m² 13 465,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

Inwestycja z domami czterolokalowymi. Tutaj proponujemy dom 998,95 m2 - 4 pokoje, plus dwa miejsca postojowe naziemne, - dom 2a2 ********************************************** Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł242 m² 11 776,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 242 m , położonego na działce 228 m w prestiżowym Powsinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł218 m² 9 862,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Został dom lewa strona budynku. Ilość pokoi: 6, garaż: w bryle budynku na dwa samochody Proponowany tutaj dom to budynek w zabudowie bliźniaczej. Wybudowany w tradycyjnej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

1 143 128 zł83,43 m² 13 701,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:46 m²

Ruszyła sprzedaż nowej inwestycji deweloperskiej w Warszawskim Wawrze. Kameralne osiedle składające się z 32 segmentów, metraże od 82m2 do 116m2 powierzchni całkowitej. Do każdego segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 800 000 zł260 m² 30 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł234,54 m² 9 806,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:298 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio dom jednorodzinny w szeregowcu położony w Warszawie, przy ul. Zapłocie. |Główne atuty nieruchomości| Atrakcyjna lokalizacja na warszawskim Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Twórcza

Białołęka,Warszawa

1 860 000 zł189 m² 9 841,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Jeśli szukasz domu w Warszawie, w którym jest spokojnie i kameralnie, ale jednocześnie miejskie życie masz na wyciągnięcie ręki - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż zadbana połowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Bemowo,Warszawa

1 950 000 zł337 m² 5 794,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:241 m²

Dom dla aktywnej rodziny z dziećmi, która potrzebuje dodatkowej przestrzeni do pracy lub na hobby. Atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Rejon Bemowo-Lotnisko. Komunikacja tramwajowa zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielony Las

Wawer,Warszawa

2 249 000 zł200 m² 11 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:235 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 198 m z ogródkiem 50 m , położony przy ul. Zielony Las w warszawskim Wawrze. Nieruchomość jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Noworegulska

Ursus,Warszawa

1 649 000 zł165 m² 9 993,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:391 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | 165 m | Ursus | ul. Noworegulska Lokalizacja: warszawa, ursus - ul. Noworegulska Powierzchnia użytkowa: 165 m Powierzchnia działki: 391 m Rok budowy: 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 332 417 zł99 m² 13 458,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

A może nowy segment przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym? To idealne miejsce dla osób, które szukają spokoju, przestrzeni i wygody, jednocześnie pozostając blisko miasta. Dlaczego Wawer? zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Falenica,Warszawa

1 559 000 zł210 m² 7 423,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

1 559 000 I Sprzedaż I Dom w Falenicy I Stan deweloperski Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 174,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Borkowska

Stara Miłosna,Warszawa

1 399 000 zł157 m² 8 910,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferta godna uwagi, gdzie miasto spotyka się z Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym Szukasz domu, w którym po pracy jedynym dźwiękiem będzie szum sosen, a rano wypijesz kawę na tarasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Warszawa

Kępa Zawadowska,Warszawa

3 800 000 zł300 m² 12 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Interesująca oferta dla miłośników przyrody i kameralności - rezydencja położona w pięknym otoczeniu w pobliżu rzeki Wilanówki, jednocześnie około 3 km od centrum Wilanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 490 000 zł414 m² 8 429,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy na sprzedaż duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przanowskiego

Wola,Warszawa

3 150 000 zł280 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:178 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, doskonały jako inwestycja, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielony Las

Wawer,Warszawa

2 249 000 zł200 m² 11 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:235 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

919 000 zł94 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

919 000 zł I sprzedaż | 94,14 m2 | wawer - aleksandrów bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wodzirejów

Imielin,Warszawa

2 057 200 zł148 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:139 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego przy kameralnej ul. Wodzirejów na warszawskim Ursynowie. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 308 000 zł133 m² 9 869,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Gotowe do zakupu domy z garażem w bryle budynku. Domy szeregowe o powierzchni od 132 m do 145 m z ogródkiem i garażemukład pomieszczeń: - na parterze salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Choszczówka,Warszawa

1 590 000 zł133 m² 11 922,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Avenue Estate z przyjemnością zaprasza do odkrycia wyjątkowego domu, skąpanego w zieleni lasu, gdzie nowoczesny design splata się z harmonią natury a spokój i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 620 000 zł178 m² 9 101,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Prezentujemy 4-pokojowy segment o powierzchni 178 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Nad Wisłą (wawer, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla dużej rodziny lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 399 000 zł150 m² 9 354,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Gotowy do zakupu dom z garażem w bryle budynku. Dom szeregowy skrajny o powierzchni całkowitej 149,56 m z ogródkiem i garażem w bryle budynku.Układ pomieszczeń: - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

1 300 000 zł107 m² 12 167,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

wykończone domy w Warszawie rembertów bez pcc bez prowizji Adres: okolice ul. Strażackiej, rembertów, warszawa Metraż: 105,5 m2 i 92,15 m2 Liczba pokoi: 4 Status: gotowe Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

10 800 zł180 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom do wynajęcia 180 m Warszawa ul. Staffa dzielnica Bielany na biuro, siedzibę Firmy - na tyłach Urzędu Dzielnicy Bielany. Szukasz prestiżowego i spokojnego miejsca na siedzibę swojej firmy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

919 000 zł94 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Waligóry

Białołęka Dworska,Warszawa

1 810 000 zł195 m² 9 282,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Bez prowizji agencji Białołęka Dworska - okolice gospodarstwa Rysiny, 1,9 km do stacji kolejowej Płudy > bliźniak już oddany do użytkowania > bezczynszowy > pow. domu 195 m2 > 6 pokoi, 3 łazienki >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 515 000 zł92 m² 16 410,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Szukasz czegoś blisko lasu, ale jednak wśród ludzi? gotowy do odbioru segment Z ogrodem na zamkniętym osiedlu wśród drzew. Oferujemy komfortowy, nowoczesny dom wykonany z wysokiej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

1 094 000 zł80 m² 13 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:101 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, ale z łatwym dojazdem do Śródmieścia czy na Saską Kępę? Zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szałasa

Białołęka,Warszawa

1 970 000 zł350 m² 5 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z kominkiem i ogrodem 350 m Galeria Północna 600m Prezentujemy przestronny, 6-pokojowy dom o powierzchni 350 metrów kwadratowych, zlokalizowany przy ulicy Kazimierza Szałasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kadetów

Las,Warszawa

2 259 000 zł189 m² 11 977,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Dom z potencjałem na osiedlu Saskie Zacisze w zielonej okolicy z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Bliźniak na zamkniętym i kameralnym osiedlu z 2012 roku na pograniczu Wawra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Marzysz o domu, w którym każdy członek rodziny znajdzie swój własny kąt, a poranna kawa na tarasie smakuje spokojem pobliskiego lasu? Zapraszam na ulicę Liliową miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Telefoniczna

Bemowo,Warszawa

2 295 000 zł312 m² 7 353,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:730 m²

Stabilny renton - udokumentowany dochód 31 500 zł/m - wysokie roi 11% netto (po odliczeniu kosztu mediów i zarządzania). Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, która od pierwszego dnia generuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podkowy

Aleksandrów,Warszawa

995 000 zł92 m² 10 815,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu cztery domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, które łączą w sobie komfort, przestronność oraz doskonałą lokalizację w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Połczyńska

Bemowo,Warszawa

1 990 000 zł219 m² 9 086,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 360 m położony na działce ok. 700 m w Warszawie Bemowo, nieruchomość posiada 8 pokoi, 2 łazienki, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 680 000 zł124 m² 13 559,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Avenue Estate prezentuje gotowy do wejścia dom w zabudowie bliźniaczej z kameralnym ogrodem usytuowany w cichej i spokojnej okolicy. Atuty - Remont generalny wszystkich instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

4 750 000 zł430 m² 11 046,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:640 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działającego biznesu - domu studenckiego o powierzchni 430 metrów kwadratowych. Obiekt jest w pełni wynajęty z imponującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jelinka

Marymont,Warszawa

4 500 000 zł328 m² 13 719,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:292 m²

Elegancki jak i również kameralny dom w zabudowie szeregowej z dużym kaskadowym, świetnie doświetlonym ogrodem, a w jego skład wchodzi przestronny salon z jadalnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olesin

Kobiałka,Warszawa

1 575 300 zł177 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:742 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej i zielonej części warszawskiej Białołęki, w rejonie Kobiałki przy ul. Olesin. Kameralna inwestycja powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

1 299 000 zł92 m² 14 119,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment od dewelopera I 92m2 I Wawer - Aleksandrów I Wykończony "pod klucz" bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! możliwy zakup przez cudzoziemców bez zgody mswia Przedmiotem.