dowolna

Domy podpiwniczone Warszawa - Ogłoszenia domów z piwnicą

574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

574 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 300 000 zł240 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Radości w wyśmienitej lokalizacji. Zaletą domu jest przede wszystkim jego położenie w odległości 5 minut spacerem od stacji pkp Radość oraz 10 minut autem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rembertów

Rembertów,Warszawa

1 199 000 zł210 m² 5 709,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:610 m²

Dom murowany, jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony o powierzchni 209,10m2, z 1938 roku. Obecnie, po przebudowie wykonanej przez właścicieli, składający się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pyry

Pyry,Warszawa

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Wolnostojąca nieruchomość na warszawskim Ursynowie (pyry) zaadaptowana pod działalność gospodarczą związaną z noclegiem większej ilości osób. Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Wilanów

Wilanów,Warszawa

18 500 zł650 m² 34,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Duży, wygodny dom w dobrej lokalizacji. :link do strony :kontakt do agenta :dane biura akces Nieruchomości Mokotów Madalińskiego 50/52 lok.1 02-581 Warszawa Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ursynów

Ursynów,Warszawa

3 300 000 zł561 m² 5 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:457 m²

Bajkowa willa wykończona z najdroższych materiałów. Koszt wybudowania i wykończenia nieruchomości wyniósł prawie 7 milionów złotych. A nowy Właściciel może otrzymać to wszystko za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tumska

Włochy,Warszawa

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż cała kamienica która 2 lokale dwupokojowe posiada 5 kawalerek budynek stoi na działce o wielkości ok. (500 m2) , kameralnie położona w okolicy głownie domki jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

2 700 000 zł263 m² 10 266,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom o pow. 263m2 usytuowany na pięknej, porośniętej starodrzewem działce o pow. 1500m2 w Aninie. To wyjątkowa okolica z doskonałą komunikacją i infrastrukturą - świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

10 000 zł248 m² 40,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy na wynajem budynek biurowy z możliwością wykorzystywania na działalność usługowo-handlową, o łącznej powierzchni użytkowej 250 m2. Budynek doskonale utrzymany, odświeżony po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

3 200 000 zł300 m² 10 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom wolnostojący położony w wyjątkowym miejscu Sadyby, w zielonej, spokojnej okolicy w sąsiedztwie Fortu Czerniaków. Składa się z 3 kondygnacji: widnego podpiwniczenia, parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korfantego

Bemowo,Warszawa

13 020 zł434 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na Bemowie na biuro w okolicach ul. Korfanego. Do wynajęcia od I 2023r ale można już oglądać. Jest 12 pokoi. Parter 2pok: open space 66m, pok ok.17m, DUŻA widna kuchnia 16m, holl, wc 4m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kmicica

Służew,Warszawa

3 500 000 zł400 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:705 m²

Dom w pobliżu metra Służew, z pięknym, zadbanym ogrodem. Parter: 2 pokoje ok 20,5m + 19,5m (pomiędzy pokojami są szerokie drzwi), można zrobić duży salon, wyjście na taras, osobno duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczęśliwicka

Szczęśliwice,Warszawa

6 500 zł245 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na Szczęśliwicach, w pobliżu Blue City. Do wynajęcia na cel mieszkalny. Odświeżony. Do wynajęcia od zaraz. Jest 5 pokoi, na parterze jest kuchnia, jeden duży pokój i łazienka;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wołoska

Ksawerów,Warszawa

5 300 zł110 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na Wyględowie w pobliżu ul. Racławickiej i Wołoskiej. Do wynajęcia na biuro. Dom W trakcie odnawiania. Nowe zdjęcia będą dodane po odnowieniu. Parter: pok 20m z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ochota

Ochota,Warszawa

18 000 zł350 m² 51,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wynajmę dom Warszawa Mokotów ( Królikarnia) Dom wolnostojący o powierzchni 350m, 5 sypialni, 3 łazienki, 3 garderoby oraz pokój służbowy z łazienką, pralnię, 3 pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

8 500 zł240 m² 35,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecam do wynajęcia na cele mieszkalne dom na Starej Saskiej Kępie. Urok i klimat miejsca niepowtarzalny. Na parterze do dyspozycji Najemcy dwa pokoje, wc, łazienka z wanną, hol - z holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Ochota

Ochota,Warszawa

32 000 zł715 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący na Ochocie. Do wynajęcia na: biuro, hostel, itp. Zdjęcia są przykładowe. Jest 30 pokoi + 2 mieszkania 2 pokojowe na poddaszu. Każdy pokój ma oddzielny licznik na prąd. Jest zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursus

Ursus,Warszawa

3 150 000 zł407 m² 7 739,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Wolnostojący, piętrowy, wybudowany w 2000r, usytuowany w cichej okolicy Gołąbki Ursus, na działce o Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica ogródek doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

8 500 zł180 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wynajęty. Dom na cel biurowy lub na cel mieszkalny, na wyględowie w ok. ul. Wołoskiej. W tej okolicy mamy do wynajęcia 2 domy: - 110m, 3pok na biuro. -155m, 4pok na biuro. Oferty są na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stara Miłosna,Warszawa

979 000 zł196 m² 4 994,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Spokój, cisza i kameralność - najważniejsze cechy określające segment domu zlokalizowany w jednym z przytulniejszych miejsc w Warszawie - Gościniec Stara Miłosna. Dom jest idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Saska Kępa,Warszawa

2 980 000 zł290 m² 10 275,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Segment znajduje się w przedwojennej willi położonej przy kameralnej ulicy na Saskiej Kępie. Na trzech poziomach znajdziemy 6 pokoi, 3 łazienki, kuchnię z jadalnią, taras, 2 balkony, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sadyba

Sadyba,Warszawa

3 490 000 zł360 m² 9 694 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Segment na sprzedaż, aktualnie przystosowany pod działalność biurową. Pow. 330m/360m, cena 3.490.000zł, 10 pok, rok budowy 1992r. Budynek jest aktualnie przystosowany na biuro, są wykładziny. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niedźwiedzia

Służew,Warszawa

2 100 000 zł180 m² 11 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Dom na Służewiu, w ok. ul. Niedźwiedziej. W pobliżu jest galeria land. Świetna lokalizacja. Blisko do metra służew. Jest ogródek. Wyjątkowa duża ilość miejsc do parkowania. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

16 000 zł320 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Narożny segment z zadbanym ogródkiem o powierzchni 320 m2. Układ nieruchomości: piwnica: - pokój / biuro - pokój kąpielowy z sauną - pomieszczenie gospodarcze - garaż na dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wyględów

Wyględów,Warszawa

3 800 000 zł420 m² 9 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bliźniak o pow. 420 m2 - 9 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki, 3 tarasy + Balkon, garaż, ogródek - Mokotów, wyględów - metro wierzbno Oferujemy na sprzedaż świetnie zlokalizowany dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Iwonicka

Sadyba,Warszawa

13 000 zł194 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Mokotów / sadyba - dom do wynajęcia 194,40 m2 - 5 pokoi. W pobliżu szkoła brytyjska / liceum francuskie. 2 miejsca parkingowe. Mokotow / sadyba - house for rent 194,40 sq m - 5 rooms. Near.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Służew

Służew,Warszawa

4 200 000 zł410 m² 10 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom w pobliżu metra służew. Dom dostosowany do celów biurowych. Jest 9 pokoi. Parter: pok 50m, 20m, 2x11m, wc, kuchnia, hall. Ip 4pok: 53m, 19m, 17m, 11m, jest balkon, łazienka z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Kmicica

Służew,Warszawa

7 500 zł200 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Część domu do wynajęcia na cel biurowy. Wolny do zaraz. Piętro I i piętro II o pow. 200m. W piwnicy jest garaż. Piętro I o pow. 100m, są: 3 pokoje, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

10 500 zł155 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w ok. ul. Wołoskiej i Etiudy Rewolucyjnej. Do wynajęcia od zaraz, na biuro. Dom został odnowiony. Są zrobione gładzie. Parter: pokój ok. 25m z wyjściem na taras i do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 950 000 zł380 m² 7 763 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:255 m²

Bardzo atrakcyjny dom na kameralnym osiedlu w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Doskonały na cele inwestycyjne lub do zamieszkania. Skrajny segment z ładnie zagospodarowaną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Służew

Służew,Warszawa

14 900 zł380 m² 39,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

8 pokoi / 380 mkw na biuro: piwnica: 2 garaże- 3-4 stanowiska, kotłownia,pomieszczenie gospodarcze, wc, parter: kuchnia 10 mkw, 2 pokoje: 12 i 28+taras 20 mkw, łazienka (wc, kabina), piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na Saskiej Kępie, do wynajęcia na cel biurowy, w ok. ul. Ateńskiej. Parter: pokój ok. 20m, wyjście na taras i do ogródka, pomieszczenie na recepcję. Ipiętro: 3 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opaczewska

Szczęśliwice,Warszawa

6 500 zł200 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na Szczęśliwicach, na osieldu zamkniętym. Są 4 pokoje. Parter: salon, wyjście na balkon i do ogródka, osobno widna kuchnia, wc, przedpokój. Kuchnia jest zadbana, są nowe szafki. Jest agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lisia

Zacisze,Warszawa

1 700 000 zł190 m² 8 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Uroczy rodzinny dom do sprzedaży na ul. Lisiej w Warszawie, położony w dzielnicy Targówek Zacisze na działce 383 mkw. Działka narożna. Dom ogrodzony z pięknym ogrodem, bardzo cicho. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Radzymińska

Zacisze,Warszawa

2 100 000 zł260 m² 8 077 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania wolnostojący dom na Zaciszu, w cichej, spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, położony ok. 600 m od ulicy Radzymińskiej. Pełna własność, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionowa

Bemowo,Warszawa

6 900 zł300 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia funkcjonalny, duży dom na Bemowie na cele biurowe. Rozkład Składa się z 3 kondygnacji: piwnicy, parteru oraz 1 piętra. Na parterze znajduje się hall wejściowy, 3 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Truskawiecka

Mokotów,Warszawa

13 000 zł200 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:303 m²

Dom po kapitalnym remoncie w okolicy ul. Truskawieckiej, wysoki standard. Piwnica: pokój rekreacyjny 21 m, kotł/pralnia, garderoba 8,5 m, wc. Parter: kuchnia z jadalnią 13 m, salon 32 m, wc, holl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

700 000 zł80 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:611 m²

Dom wolnostojący w stanie do remontu, z możliwością rozbudowy położony na działce z bezpośrednim dostępem do ul. Jeziorowej. Budynek został wybudowany w latach 70-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poselska

Praga-Południe,Warszawa

17 000 zł234 m² 72,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Nowoczesny dom położony na klimatycznej Saskiej-Kępie, znanej z dużej różnorodności restauracji, herbaciarni i kawiarni. Dom posiada 3 sypialnie, taras, garaż i saunę! Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Muszyńska

Sadyba,Warszawa

2 250 000 zł450 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:217 m²

Oferta sprzedaży domu typu segment, na Mokotowie - Sadybie przy ulicy Muszyńskiej. Powierzchnię całkowita wynosi około 450 m2, natomiast powierzchnia użytkowa 297,6m2. Nieruchomość została oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasnowolska

Ursynów,Warszawa

2 289 150 zł450 m² 5 087 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:923 m²

Ursynów - ul. Krasnowolska Idealny jako siedziba firmy! 9 pokoi + część socjalna + część magazynowa / pow. użytkowa - 375m2 12 - 15 miejsc parkingowych / działka - 923m2 Aktualny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ulrychów

Ulrychów,Warszawa

2 150 000 zł287 m² 7 491,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:178 m²

Segment składa się z czterech niezależnych kondygnacji z jedną wspólną klatką schodową. Podpiwniczenie 50m zagospodarowane z sauną na podłodze terakota. Parter 60m łazienka 4m,.