dowolna

Domy podpiwniczone Warszawa - Ogłoszenia domów z piwnicą

574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

574 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Zawady,Warszawa

19 000 zł580 m² 32,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jasny, duży dom na zamkniętym I cichym osiedlu blisko pl.VOGLA Przestronne wnętrza | Osiedle zamknięte | Duży ogród | Park tylko dla mieszkańców | Kameralna okolica | Funkcjonalny rozkład *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Falenica,Warszawa

800 000 zł75 m² 10 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:135 m²

Do sprzedania segment środkowy w zabudowie szeregowej w Falenicy. Zdjęcia robocze - segment przed sprzątaniem! Super lokalizacja - Falenica - klimatyczne miejsce. Sklepy, bazar - Falenica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

2 400 000 zł250 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:453 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o pow. 250 m w prestiżowej dzielnicy Warszawy w Wilanowie w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

6 950 000 zł227 m² 30 616,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zachwycający dom z 1939 roku urządzony w paryskim stylu. Zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy Saska Kępa. To prawdziwe arcydzieło architektury, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Balaton

Bielany,Warszawa

3 050 000 zł390 m² 7 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:772 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej na Warszawskich Bielanach. Wybudowany z dbałością o szczegóły, oferuje ogromny potencjał. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przewodowa

Wawer,Warszawa

1 848 000 zł200 m² 9 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Miedzeszynie , ogrodzony, o powierzchni 220 m2, na ładnie zagospodarowanej działce 800 m2.Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej.W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akcent

Wólka Węglowa,Warszawa

1 260 000 zł80 m² 15 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:843 m²

W skrócie: dom piętrowy wolnostojący zlokalizowany na Bielanach - Wólka Węglowa obok Lasu Kampinoskiego. Dojazd do domu bezpośrednio z asfaltowej ulicy. Dom podpiwniczony, wysoki parter, do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dolny Mokotów,Warszawa

15 000 zł220 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom szeregowy, 7 pokoi, 220 m , Dolny Mokotów z ogródkiem, tarasem i garażem Do wynajęcia luksusowo wykończony i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Powsin,Warszawa

4 200 000 zł414 m² 10 144,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy na sprzedaż duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Białołęka,Warszawa

1 750 000 zł259 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Dom wielofunkcyjny! Dla dwóch rodzin lub z miejscem na działalność. Duża działka - Metro Bródno 8 min Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kormoranów

Kabaty,Warszawa

2 600 000 zł240 m² 10 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

*English version below* Avenue Estate prezentuje klimatyczny i stylowo wykończony dom/bliźniak na Ursynowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Atuty wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Orężna

Sadyba,Warszawa

13 500 zł215 m² 62,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom do wynajęcia w spokojnej części Sadyby Do wynajęcia funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 214,63 m , położony w zielonej i cichej okolicy Miasto-Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wołodyjowskiego

Służew,Warszawa

4 490 000 zł420 m² 10 690,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:283 m²

Sprzedam dom - warszawa, mokotów. Znakomita lokalizacja, cicha ulica, świetna komunikacja - uniwersalny, z przeznaczeniem na dom rodzinny lub biura do wynajęcia czy hostel. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przedświt

Rembertów,Warszawa

2 200 000 zł234 m² 9 417,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Podstawowe informacje: dom płożony na cichym osiedlu w Rembertowie. Okolica świetnie skomunikowana (kolejka skm i sm) i bogata w liczne tereny zielone, sklepy, szkoły. Lokalizacja: dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

899 000 zł68 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:327 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu w Warszawie, w dzielnicy Wawer - Falenica. Jest to dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 68m2. Dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Sadyba,Warszawa

13 500 zł215 m² 62,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

| polecam do wynajęcia dom na cele mieszkalne/ alternatywnie biurowe. Wysoki standard wykończenia, stolarka okienna i drzwiowa drewniana, podłogi drewniane - deski dębowe lite. Miejsce na samochód -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Stara Miłosna,Warszawa

1 800 000 zł220 m² 8 200,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Wyjątkowa lokalizacja w sercu Starej Miłosnej. Odkryj urok mieszkania na granicy miasta i natury! Dom położony jest w Stara Miłosna na obrzeżach Mazowieckiego Parki Krajobrazowego. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Aleja Lotników

Ksawerów,Warszawa

25 000 zł400 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia nowy budynek z garażem podziemnym na 6 samochodów. Budynek wolnostojący składający się z dwóch połączonych garażem podziemnym budynków bliźniaczych w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lokalna

Falenica,Warszawa

1 280 000 zł160 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

| lokalizacja: warszawa, falenica Typ: dom wolnostojący Powierzchnia użytkowa: 110 m (+ piwnice, garaż, strych) Działka: duża, zielona, zagospodarowana Opis nieruchomości Na sprzedaż kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sadyba,Warszawa

13 500 zł215 m² 62,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom, 6 pokoi, 215 m , Sadyba, pod mieszkanie lub biuro Do wynajęcia atrakcyjny dom o powierzchni 215 m , położony na działce o powierzchni 243 m , idealny na cele mieszkalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

2 600 000 zł240 m² 10 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Eurovilla prezentuje na wynajem funkcjonalny, narożny segment o powierzchni 300m2 z ogrodem na zamkniętym i chronionym osiedlu. Dom gotowy do wprowadzenia od zaraz. Solidny standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Filmowa

Falenica,Warszawa

3 600 000 zł287 m² 10 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę niezwykłej nieruchomości w Falenicy - klimatycznego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 287,27 m2 położonego na dwóch działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Opieńskiego

Ursus,Warszawa

2 400 000 zł450 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:569 m²

Zamieszkaj w wyjątkowym domu z historią lub zrealizuj plan inwestycyjny w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Prezentujemy przedwojenną willę z 1920 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

5 160 000 zł516 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:570 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży. Nowoczesny i reprezentacyjny dom wykończony w bardzo wysokim standardzie, z pięknym japońskim ogrodem. Projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cypryjska

Stegny,Warszawa

2 347 000 zł297 m² 7 902,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:186 m²

Sprzedam bezpośrednio przestronny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 297 m , posadowiony na działce 186 m . Dom z 1990 r. wykonany z cegły oferuje komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 790 000 zł360 m² 10 527,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom na sprzedaż w Starym Wilanowie o powierzchni 360m2, usytuowany na działce 500m2, 6 pokoi, 4 łazienki, garaż na dwa samochody. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Marymont,Warszawa

14 000 zł520 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:610 m²

Przestronny dom wolnostojący na Żoliborzu - idealne miejsce do zamieszkania! Do wynajęcia wygodny, przestronny dom o powierzchni całkowitej ponad 500 m, położony na Żoliborzu (marymont-Potok),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korfantego

Bemowo,Warszawa

2 299 000 zł350 m² 6 568,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:448 m²

Sprzedaż wyjątkowego domu w Warszawie w doskonałej lokalizacji na Bemowie Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu około 350 m2 powierzchni użytkowej. Dom ten to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Młociny,Warszawa

2 300 000 zł235 m² 9 787,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:851 m²

Prezentowany dom z 1997 roku, o powierzchni całkowitej 235,2 m i użytkowej 157,3 m , zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy na Warszawskich Młocinach, tuż przy lesie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyrzecze

Białołęka,Warszawa

1 799 000 zł190 m² 9 452,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Dom na sprzedaż - ul. Przyrzecze, warszawa Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 190 m , położony na działce 783 m . Budynek z 2015 roku, obecnie wykorzystywany jako siedziba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Mokotów,Warszawa

15 000 zł230 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Komfortowy bliźniak w willowej części Górnego Mokotowa. po kapitalnym remoncie; jasny i przestronny. Na mieszkanie lub biuro. Do wynajęcia z meblami lub bez (na życzenie Klienta). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasickiego

Mokotów,Warszawa

8 800 000 zł320 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Przedstawiamy Państwu unikatowy dom wolnostojący usytuowany w jednej z najlepszych części Górnego Mokotowa nieopodal skrzyżowania ulic Krasickiego i Goszczyńskiego. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Algierska

Praga-Południe,Warszawa

3 645 000 zł244 m² 14 926,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:283 m²

Mamy przyjemność zaprezentować warszawski dom dla wymagających dla tych, którzy cenią sobie nie tylko komfort i przestrzeń, ale również unikalny klimat miejsca, w którym żyją. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wilanów,Warszawa

3 500 000 zł270 m² 12 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na Sprzedaż w Wilanowie - Wyjątkowa Ofera dla Rodzin i Biznesu Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego domu położonego w prestiżowej dzielnicy Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Ursynów,Warszawa

21 990 zł385 m² 57,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu na Ursynowie o powierzchni całkowitej 385 m (270 m powierzchni użytkowej). Dom przeszedł odświeżenie w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Stara Miłosna,Warszawa

1 550 000 zł240 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

W sercu Starej Miłosnej przy ulicy Azaliowej, wśród zieleni i spokojnych uliczek, stoi segment, który łączy klasyczny układ szeregowy z nowoczesnymi udogodnieniami. Wysoki parter, piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sezam

Marysin Wawerski,Warszawa

2 399 000 zł390 m² 6 151,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:720 m²

Twoja Zielona Przystań w Warszawie | 330 m na 720 m działce | Marysin Wawerski Marzysz o miejscu, gdzie budzi Cię śpiew ptaków, a do centrum Warszawy dojeżdżasz w 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Powsin,Warszawa

4 200 000 zł414 m² 10 144,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

3 970 000 zł250 m² 15 859,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam Państwa do wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy. Teren poniżej skarpy wiślanej, otoczony bujną zielenią, mokotów Sadyba, z już bogatą i wciąż rozwijającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Wilanów,Warszawa

15 000 zł520 m² 28,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przestronny dom wolnostojący idealny dla rodziny 5 sypialni | Dom do własnej aranżacji | Kominek | Sauna | Garaż | Dostępne od 1 kwietnia Oferujemy do wynajęcia duży, wygodny dom w znakomitej.