dowolna

Domy podpiwniczone Warszawa - Ogłoszenia domów z piwnicą

572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

572 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Młociny,Warszawa

6 600 000 zł700 m² 9 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:628 m²

Do kupienia 1-piętrowy dom mieszkalno-usługowy 700 m2, na działce 628 m2, bielany, młociny. Działka atrakcijna inwestycijnie dla developera oraz dla osób które chcą prowadzic działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamiejska

Targówek,Warszawa

2 050 000 zł368 m² 5 570,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:323 m²

Powierzchnia mieszkalna: 180 m2 Powierzchnia całkowita: 368 m2 Powierzchnia całkowita zawiera: powierzchnie wszystkich czterech kondygnacji. 2 kondygnacje naziemne, poddasze użytkowe, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Mokotów,Warszawa

12 400 000 zł506 m² 24 505,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:865 m²

Avenue Estate prezentuje nieruchomość, wyjątkowy dom - rezydencję na Górnym Mokotowie, idealny na siedzibę firmy, ambasadę czy też na cele mieszkaniowe. Zaprojektowany przez argentyńskiego architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Marysin Wawerski,Warszawa

2 350 000 zł336 m² 6 994,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:720 m²

Prezentujemy dom na sprzedaż z ogromnym potencjałem w wyjątkowej lokalizacji - tuż przy lesie, a zaledwie 15 min od centrum Warszawy! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Planetowa

Radość,Warszawa

1 799 000 zł250 m² 7 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować wolnostojący dom o powierzchni 250m2 usytuowany na zielonej działce o powierzchni 800m2 z dodatkowym budynkiem ok. 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

2 190 000 zł250 m² 8 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Avenue Estate prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej z kameralnym ogrodem, położony w prestiżowej części Warszawy-Wilanowie Niskim. Atuty prestiżowa lokalizacja duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Ochota,Warszawa

25 000 zł867 m² 28,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Oferta wynajmu idealna na działalność - Włochy/ Aleja Krakowska Lokalizacja: warszawa - Włochy, w rejonie trasy katowickiej 20 minut dojazdu Aleją Krakowską z centrum Warszawy Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Lusińska

Targówek,Warszawa

2 090 000 zł278 m² 7 517,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:185 m²

Atrakcyjny duży dom! 5 minut do stacji Metro Trocka ; segment środkowy na targówku mieszkaniowym przy klimatycznej cichej uliczce Lusińskiej. Stan deweloperski! Dom do wykończenia o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Targówek,Warszawa

2 199 000 zł151 m² 14 524,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowy segment naroży o powierzchni 151 m z działką ok. 300 m2 , wykończony w standardzie Premium, z dbałością o każdy detal. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

2 790 000 zł240 m² 11 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:568 m²

Oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej pięknie położony przy cichej ulicy. Blisko do komunikacji miejskiej, sklepów, restauracji. Przy domu klimatyczny duży ogród. Rozkład pomieszczeń parter: >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Altowa

Ochota,Warszawa

18 000 zł350 m² 51,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:347 m²

Reprezentacyjny budynek biurowy Z 12 miejscami postojowymi Trzy kondygnacje | Garaż w bryle budynku | Prywatny parking | Klimatyzacja w każdym pomieszczeniu | W sąsiedztwie siedzib firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lechicka

Okęcie,Warszawa

7 230 zł168 m² 43,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:94 m²

Dom z duszą w wyjątkowej architekturze lat 90. - lechicka 5a, warszawa Przestronny, pełen światła dom w zabudowie szeregowej o powierzchni prawie 185 m w sercu prestiżowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Izbicka

Radość,Warszawa

6 150 000 zł858 m² 7 167,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 321 m²

Na sprzedaż wyjątkowa willa o wysokim standardzie , wybudowana na przełomie lat 90. i 2000, położona w prestiżowej i zielonej części Warszawy - Radości , przy ul. Izbickiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Okienko

Białołęka,Warszawa

1 900 000 zł180 m² 10 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Digital Broker prezentuje wolnostojący dom o powierzchni 180 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 690 m w spokojnej części warszawskiej Białołęki przy ul. Okienko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Młociny,Warszawa

3 500 000 zł206 m² 16 973,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu elegancki dom na sprzedaż usytuowany w ładnym, cichym miejscu na warszawskich Młocinach. Dom jest piętrowy w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerszcza

Włochy,Warszawa

2 649 000 zł500 m² 5 298 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

***rezerwacja*** Mam przyjemność zaprezentować Państwu-10 pokojowy dom wolnostojący w willowym stylu położony na warszawskich Włochach. Dom położony na działce o powierzchni 800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bronowska

Wawer,Warszawa

1 900 000 zł225 m² 8 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:649 m²

Oferta sprzedaży wyjątkowego domu o powierzchni 225m2 w zabudowie bliźniaczej na działce o powierzchni 649m2 Nieruchomość znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Wawer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wyczółki,Warszawa

11 000 zł213 m² 51,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Do wynajęcia 2-kondygnacyjny 4-pokojowy dom wolnostojący 213m2 z ogrodem, na działce 680 m2, ursynów, wyczółki. Idealny na siedzibę firmy, na biuro, kancelarię, showroom, sklep, klinikę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jabłoni

Białołęka,Warszawa

3 499 000 zł300 m² 11 663,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Reprezentacyjny dom wolnostojący O powierzchni 300 m na dużej działce 1220 m , W otoczeniu zieleni I rezerwatu przyrody - choszczówka : Krótko: choszczówka | 300 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stary Żoliborz,Warszawa

9 000 000 zł330 m² 27 272,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Przedwojenny bliźniak po kapitalnym remoncie - żoliborz dziennikarski Garaż podziemny | Modernistyczna bryła | Dwa tarasy | Wysoki standard wykończenia | Prestiżowa lokalizacja ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Powsin,Warszawa

3 900 000 zł414 m² 9 420,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy na sprzedaż duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Porębska

Falenica,Warszawa

2 995 000 zł360 m² 8 319,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:643 m²

Piękny dwupiętrowy dom w spokojnej części dzielnicy Wawer! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość zaprojektowaną przez architekta. Nieruchomość o powierzchni 360 m , to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szałasa

Białołęka,Warszawa

1 970 000 zł350 m² 5 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z kominkiem i ogrodem 350 m Galeria Północna 600m Prezentujemy przestronny, 6-pokojowy dom o powierzchni 350 metrów kwadratowych, zlokalizowany przy ulicy Kazimierza Szałasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Piotrusia Pana

Wesoła,Warszawa

2 100 000 zł315 m² 6 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:344 m²

Sprzedam 1/2 bliźniaka, powierzchnia ok. 315 m2, położonego w zacisznej części Starej Miłosnej. Unikalny, urządzony wg indywidualnego projektu uznanego architekta, niezwykle atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nad Wisłą

Wawer,Warszawa

1 850 000 zł178 m² 10 393,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Prezentujemy 4 -pokojow y segment o powierzchni 178 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Nad Wisłą ( Wawer , Warszawa ). Jest to idealna nieruchomość dla dużej rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

1 645 000 zł111 m² 14 819,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

Oferowana nieruchomość to połowa bliźniaka położona w wyjątkowo atrakcyjnej części Warszawy - przy ul. Wiertniczej, w bezpośrednim sąsiedztwie siedziby tvn oraz Miasteczka Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Anin,Warszawa

1 875 000 zł207 m² 9 066,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Duży 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w otoczeniu zieleni przy ul. Hertza na osiedlu Anin w Wawrze. Druga linia zabudowy i ogród otoczony wysokimi drzewami zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Wisłą

Falenica,Warszawa

1 630 000 zł160 m² 10 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż segment o powierzchni 160 m , położony w spokojnej, zielonej części warszawskiego Wawra. To idealna propozycja dla osób poszukujących domu z charakterem, zapewniającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Europejska

Wilanów,Warszawa

2 350 000 zł420 m² 5 594,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:587 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom jednorodzinny z dogodnym dojazdem do centrum w pobliżu jeziora Powsinkowskiego przy ul. Europejskiej na Wilanowie w Warszawie. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Śląska

Włochy,Warszawa

7 000 000 zł525 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

- prowizję kupującego pokrywa sprzedający! Przepiękna Unikalna reprezentacyjna willa z 1920 roku. Sąsiedztwo Starych Włoch, dobra komunikacja do centrum W-wy, domy jednorodzinne, przy willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Zielona,Warszawa

2 090 000 zł170 m² 12 294,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej części Wesołej Zielonej. Otoczenie stanowi zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i las sosnowy. Dojazd ulicą o nawierzchni asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rzymska

Saska Kępa,Warszawa

3 500 000 zł140 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom na sprzedaż - Saska Kępa, ul. Rzymska | 140 m | Skrajny segment z ogrodem, możliwością rozbudowy Na sprzedaż skrajny segment położony w samym sercu Saskiej Kępy - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Targówek,Warszawa

2 800 000 zł221 m² 14 479,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:818 m²

Dom 221m2, działka 818m2, 5 sypialni, do remontu/wykończenia, targówek Zacisze Dane techniczne: wolnostojący, trzykondygnacyjny budynek jednorodzinny o powierzchni 221m2 usytowany na działce 818m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Farbiarska

Ursynów,Warszawa

2 790 000 zł204 m² 13 676,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferta sprzedaży domu typu bliźniak, znajdującego się w Warszawie, w dzielnicy Ursynów - Pyry. Dom wybudowany został w 2015 roku. Usytuowany jest na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biedronki

Wilanów,Warszawa

17 000 zł330 m² 51,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:375 m²

Wilanów - komfortowy, wygodny dom w najładniejszej części Wilanowa. Pięć minut spacerem do pałacu w Wilanowie. W pobliżu liczne restauracje, pętla autobusowa, tereny do rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Sadyba,Warszawa

7 500 zł140 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia 5-pokojowy 1-piętrowy dom 140 m2 w zabudowie bliźniaczej z 1995 r, mokotów, sadyba. Doskonały na biuro, kancelarię, showroom, gabinet kosmetyczny, salon piękności, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lustrzana

Jelonki,Warszawa

4 800 000 zł270 m² 17 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 497 m²

Homeally prezentuje nieruchomość, która rzadko trafia na rynek. Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja zlokalizowana na warszawskim Bemowie, w zielonej i spokojnej części Jelonek, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Świerszcza

Włochy,Warszawa

3 000 000 zł266 m² 11 290,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:986 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kamiennicy z 1939 roku, zlokalizowanej na Warszawskich Włochach W skrócie: kamienica, powstała w 1939r., znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

2 350 000 zł250 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:453 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o pow. 250 m w prestiżowej dzielnicy Warszawy w Wilanowie w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Warszawa

Sadyba,Warszawa

7 500 zł210 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

| do wynajęcia na cele biurowe skrajny segment na Sadybie, w rejonie Sadyba Best Mall. Całkowita powierzchnia domu 210 m2, użytkowa 140 m2. Do dyspozycji najemcy 3 poziomy, każdy po 70 m2 : piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Boernerowo,Warszawa

2 580 000 zł310 m² 8 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferta dla wymagającego klienta! Jeśli szukacie Państwo dużego domu dla siebie i rodziny oddalonego od zgiełku miasta a jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem do Centrum to.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij