dowolna

Domy z kominkiem Warszawa - Lista ofert sprzedaży i najmu

412 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

412 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 049 000 zł127 m² 8 259,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom 127m2 Ogródek 200m2 Pompa ciepła Ogrzewanie podłogowe Panoramiczne okna Kominek Szybki termin odbioru Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

15 000 zł510 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Polecam do wynajęcia wolnostojący dom w Wilanowie o wysokim standardzie wykończenia, w bliskim sąsiedztwie pola golfowego i Pałacu w Wilanowie. Dom o powierzchni 510 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Włochy

Włochy,Warszawa

2 500 000 zł220 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, na dużej (1253 m2) pięknie zagospodarowanej działce. Podjazd wyłożony kostką, na działce dodatkowo estetyczna wiata garażowa drewniana (na 2 auta), ogród jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

18 500 zł400 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:700 m²

Elegancka willa z dużym ogrodem w prestiżowej części Starego Żoliborza idealna na siedzibę firmy Dom jest bardzo reprezentacyjny, pokryty dachówką ceramiczną ze świeżo odnowioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Zadbany, wygodny dom z basenem i prywatnym wejściem do lasu! nieruchomość Komfortowy, przestronny dom wybudowany w 2000roku w technologii tradycyjnej przez aktualnych Właścicieli!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 500 000 zł460 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nieruchomość z wieloma możliwościami, położoną na Warszawskim Wawrze. Nieruchomość to budynek na działce 1460 metrów kwadratowych. Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łosia

Białołęka,Warszawa

999 900 zł178 m² 5 617,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bliźniak W cichej I zielonej okolicy na białołęce (english version below) W skrócie: - ul. Łosia - 178 m2 (243 m2 po podłodze) - 5 pokoi - poddasze użytkowe - duża łazienka + toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

2 500 000 zł489 m² 5 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Wawer I dom wolnostojący I do remontu I piękna działka I starodrzew Sielsko i klimatycznie, a jednak w mieście! Na przedaż dom wolnostący o pow. 332,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zacisze

Zacisze,Warszawa

5 900 zł120 m² 49,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Rozkład Dom parterowy, wolnostojący składający się z przyjemnej, widnej kuchni z dużym rodzinnym stołem. W dalszej części domu znajdują się trzy oddzielne pokoje mogące pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Henryka II Pobożnego

Gołąbki,Warszawa

2 199 000 zł253 m² 8 691,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Marzysz o własnym domu z pięknym ogrodem i dużym tarasem? Chciałbyś/abyś codziennie rano pić kawę na tarasie, a latem stąpać gołymi stopami po zielonej trawie? Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Radość

Radość,Warszawa

2 600 000 zł300 m² 8 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący z dużą działką w Radości. Dom z przemyślanym rozkładem pomieszczeń Piwnica: 2 bardzo duże pomieszczenia do własnej aranżacji, kuchnia, wc, pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zacisze,Warszawa

8 000 zł300 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiam do wynajęcia przestronny (300 m.kw), stylowy i świetnie położony dom, który znajduje się na Zaciszu. Oferuje on łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, usług, sklepów jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

2 600 000 zł350 m² 866 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wolnostojący dom o niepowtarzalnym klimacie usytuowany w spokojnym miejscu w dzielnicy Wilanów niedaleko ul. Sytej, w grupie nowych reprezentacyjnych domów jednorodzinnych. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 350 000 zł223 m² 6 053,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam, mamy do zaoferowania dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym (projekt Szmaragd 6) w stanie deweloperskim(inwestycja na ukończeniu).Nieruchomość sprzedawana bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Powsin

Powsin,Warszawa

2 600 000 zł300 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:826 m²

Bardzo dobra lokalizacja, a do tego przestrzenny dom z pełnym zieleni ogrodem. Blisko do szkoły, żłobka, nowoczesnej przychodni czy tez transportu. Bardzo funkcjonalny i rzetelnie zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wyględów

Wyględów,Warszawa

3 500 000 zł420 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bliźniak - pow. 420 m2 - 9 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki, 3 tarasy + Balkon, garaż, ogródek - Mokotów, wyględów - metro wierzbno Oferujemy na sprzedaż świetnie zlokalizowany dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

18 500 zł300 m² 61,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Pół bliźniaka w prestiżowej okolicy Żoliborza Urzędniczego w sąsiedztwie Pl. Inwalidów do wynajęcia na cele biurowe. Doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym - dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 550 000 zł200 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:391 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 200 m2 zlokalizowany w cichej okolicy w dzielnicy Wawer. Dom wybudowany w 2003 roku, z cegły porotherm, ocieplony wełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Popiołów

Wawer,Warszawa

1 900 000 zł265 m² 7 169,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Doskonała lokalizacja nieopodal zjazd z nowo powstałej trasy S2 Okazja cena 7000zl za m2! Dom-bliźniak o powierzchni 260 m2 w Miedzeszynie przy ul. Popiołów. Położony na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pląsy

Ursynów,Warszawa

2 390 000 zł202 m² 11 831,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jeśli marzysz o domu jednorodzinnym, a jednocześnie chcesz mieć w nim wszelkie wygody jak w mieszkaniu to trafiłeś pod właściwy adres. Dom położony jest na Zielonym Ursynowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 100 000 zł360 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom wolnostojący położony w świetnej lokalizacji w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, przy zamkniętej ulicy, co zapewnia spokój i bezpieczeństwo. W pobliżu znajduje się pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 550 000 zł200 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w Warszawie dzielnica Wawer. Wymarzony dom dla osób, które pragną mieszkać z dala od zgiełku centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Choszczówka

Choszczówka,Warszawa

2 899 000 zł270 m² 10 737 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom w Choszczówce, sąsiedztwo pięknego lasu legionowskiego. Budynek ok. 270 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni ok.1900m2. Nieruchomość charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borków

Wawer,Warszawa

2 190 000 zł307 m² 7 133,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:950 m²

Szukając nowego domu dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji. Wygodniej się mieszka, gdy mamy upragniony spokój i ciszę. To kryterium całkowicie spełnia dom przy ulicy Borków - Wawer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

8 500 zł316 m² 26,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:549 m²

For English please scroll down - thank you! Bezpośrednio - Oferty od agentów nieruchomości nie są mile widziane.Dziękujemy! Dom na wynajem do czasowego zamieszkania, na działalność biurową lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Choszczówka

Choszczówka,Warszawa

16 000 zł270 m² 59,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rumiana

Warszawa,mazowieckie

19 950 zł479 m² 41,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:499 m²

Do wynajęcia doskonale zlokalizowany dom w cichym, spokojnym miejscu -okolice ulicy Rumianej. Dom wybudowany w 1998 roku- ostatni generalny remont przeprowadzony w 2014 roku, a obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jadwigi

Młociny,Warszawa

9 900 zł370 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Stylowa willa w najładniejszej części zielonych Młocin wśród niskiej zabudowy w pobliżu parku Dęby Młocińskie idealna do zamieszkania oraz prowadzenia działalności. Dom jest przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stwosza

Mokotów,Warszawa

3 250 000 zł327 m² 9 938,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Avenue Estate prezentuje modernistyczny segment skrajny z Zielonym Dachem! Zlokalizowany na Mokotowie. Opis Nieruchomości Dom o powierzchni 300 m2 w stanie developerskim plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ursynów

Ursynów,Warszawa

3 300 000 zł561 m² 5 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:457 m²

Bajkowa willa wykończona z najdroższych materiałów. Koszt wybudowania i wykończenia nieruchomości wyniósł prawie 7 milionów złotych. A nowy Właściciel może otrzymać to wszystko za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marokańska

Saska Kępa,Warszawa

11 000 zł250 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na Saskiej Kępie na cel mieszkalny lub biurowy. Jest 6 pokoi, garaż + 2 miejsca parkingowe. Parter: salon z kominkiem, wyjściem na taras 11m i do ogrodu, widna kuchnia otwarta na jadalnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

segment na małym osiedlu, duży ogródek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

1 590 000 zł155 m² 10 258,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z 2006 r na Białołęce wykończonego w bardzo dobrym standardzie. Cisza i spokój nawet przy otwartych oknach! Dom dostępny od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cisowa

Mokotów,Warszawa

16 000 zł300 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Przestronny dom z zielonym ogrodem, położony w bardzo spokojnej okolicy, z doskonałym dojazdem do centrum miasta i centrów biznesowych. Idealny dla rodziny 2+2 lub 2+3: 4 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczęśliwicka

Szczęśliwice,Warszawa

6 500 zł245 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na Szczęśliwicach, w pobliżu Blue City. Do wynajęcia na cel mieszkalny. Odświeżony. Do wynajęcia od zaraz. Jest 5 pokoi, na parterze jest kuchnia, jeden duży pokój i łazienka;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ochota

Ochota,Warszawa

18 000 zł350 m² 51,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wynajmę dom Warszawa Mokotów ( Królikarnia) Dom wolnostojący o powierzchni 350m, 5 sypialni, 3 łazienki, 3 garderoby oraz pokój służbowy z łazienką, pralnię, 3 pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

18 000 zł500 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

(english version below) Luksusowy, przestronny i nowoczesny dom na zamkniętym osiedlu w cichej i zielonej części Mokotowa. Dom położony jest na zamkniętej i chronionej ulicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wyględów

Wyględów,Warszawa

3 800 000 zł420 m² 9 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bliźniak o pow. 420 m2 - 9 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki, 3 tarasy + Balkon, garaż, ogródek - Mokotów, wyględów - metro wierzbno Oferujemy na sprzedaż świetnie zlokalizowany dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 950 000 zł380 m² 7 763 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:255 m²

Bardzo atrakcyjny dom na kameralnym osiedlu w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Doskonały na cele inwestycyjne lub do zamieszkania. Skrajny segment z ładnie zagospodarowaną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 049 000 zł127 m² 8 259,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kminkowa

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł202 m² 11 633,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Wyjątkowy przestronny dom do wykończenia. Ogrzewanie podłogowe w całym domu (piec Vitodens, termostaty w każdym pokoju), instalacja do rekuperacji, ogromne okna z widokiem na las (okna.