dowolna

Domy z kominkiem Warszawa - Lista ofert sprzedaży i najmu

414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 690 000 zł222 m² 7 725,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej okolicy w strefie niskiej zabudowy. Nieruchomość idealna dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Einsteina

Fort Radiowo,Warszawa

2 400 000 zł324 m² 11 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedam dwa domy na jednej działce na cichym, zielonym i bezpiecznym osiedlu (fort Radiowo). Las jest zaledwie 100m od domu. Posesja położona niedaleko zachodniej granicy Warszawy, z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Targówek,Warszawa

2 450 000 zł195 m² 12 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:323 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 180 m2, w zabudowie szeregowej (skrajny segment) wraz z podpiwniczeniem i użytkowym poddaszem, oddany do użytku w 1994 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Imbirowa

Ursynów,Warszawa

9 000 zł240 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przestronny, komfortowy segment na kameralnym osiedlu Ogród | Kominek | Garaż | Taras | Umeblowany | Dostępny od lipca ***** rozkład I standard: parter: * Duży salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kroczewska

Białołęka,Warszawa

1 450 000 zł170 m² 8 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bardzo atrakcyjna cena, obok której nie można przejść obojętnie! - Domu na działce 800m2 w takiej lokalizacji nie można kupić taniej. Cena obowiązuje od 9. lipca 2025, nie podlega żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wysowska

Sadyba,Warszawa

15 000 zł250 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Bliźniak na Sadybie przy ul. Wysowskiej 13 kw 27470 postawiony na działce o nr. ew. 136 i powierzchni 327 m2. Budynek 3-kondygnacyjny z zagospodarowaną widną piwnicą. W sumie 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Młociny,Warszawa

3 400 000 zł206 m² 16 472,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu elegancki dom na sprzedaż usytuowany w ładnym, cichym miejscu na warszawskich Młocinach. Dom jest piętrowy w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łęgowa

Powsin,Warszawa

2 800 000 zł221 m² 12 669,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Powsin I Dom I 6 pokoi I ulica Łęgowa l Jezioro I Cisza To miejsce, które z pewnością oczaruje każdego, kto marzy o własnej oazie spokoju w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Marokańska

Saska Kępa,Warszawa

13 000 zł170 m² 76,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Dom, 5 pokoi, 170 m , Saska Kępa ogród, taras i kameralne osiedle Do wynajęcia wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 170 m , położony na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów Królewski,Warszawa

8 450 000 zł501 m² 16 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:645 m²

Wyjątkowy dom, w najlepszej lokalizacji do życia jednorodzinnego w Warszawie, wilanowie Królewskim. Nieruchomość przeznaczona dla wymagającego klienta, ceniącego jednocześnie przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

14 000 zł280 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Parametry nieruchomości Oferujemy przestronny i komfortowy dom zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiej Sadyby. Rozkład pomieszczeń: parter: przestronny hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Marokańska

Saska Kępa,Warszawa

13 000 zł170 m² 76,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny, dobrze skomunikowany dom na saskiej kępie 3 sypialnie | Umeblowany | Cicha i spokojna okolica | Przestronne wnętrza | Garaż | Kominek | Dodatkowe miejsca postojowe | Dostępne od zaraz *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Europejska

Wilanów,Warszawa

12 000 zł350 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:480 m²

Pl/en Z przyjemnością prezentujemy, przestronny bliźniak w Wilanowie Dom jest świeżo wyremontowany, gotowy do wprowadzenia. Do nieruchomości przynależy zadbany ogród który w sezonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapłocie

Powsin,Warszawa

2 300 000 zł237 m² 9 689,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:299 m²

Osiedle Patio w Powsinie to doskonała lokalizacja dla ceniących sobie spokój oraz szybki dostęp do Wilanowa, ursynowa oraz Konstancina. Doskonale skomunikowane, położone w sąsiedztwie Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Leonidasa

Włochy,Warszawa

210 000 zł52 m² 4 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam do sprzedaży piękną, 400 - metrową działkę z domem całorocznym. Działka rod na terenie rod Forty-Leonidasa ul.Leonidasa 6, przy aleji Krakowskiej. Bardzo funkcjonalny, nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

14 500 zł430 m² 33,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

For rent | 430 m2 | detached house | 14 500 zł | wilanów | rumiana The object of the lease is a detached house of 430 m2 with a well-groomed garden. On the ground floor there is a living room.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Falenica,Warszawa

1 699 000 zł150 m² 11 326,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Gotowy do wprowadzenia Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w Falenicy. Budynek z 2016 roku wybudowany z cegły ceramicznej i pokryty dachówką. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

3 250 000 zł300 m² 10 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż atrakcyjny skrajny segment o powierzchni 300m2, w spokojnej i cichej enklawie strzeżonego osiedla. Lokalizacja Urokliwa okolica Skarpy Ursynowskiej. Świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

3 800 000 zł395 m² 9 627,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dom zlokalizowany w jednej z wyjątkowych części Wilanowa przy ul. Rumianej. Urokliwa, cicha uliczka i kameralna zabudowa, zapewniająca komfort mieszkańcom. Dom Posadowiony na narożnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

2 650 000 zł170 m² 15 588,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż przytulny dom w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym, zielony osiedlu na pograniczu Kabat i Natolina, nieopodal Lasu Kabackiego, w bliskiej odległości do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jazgarzewska

Sielce,Warszawa

20 000 zł300 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:280 m²

Przestronny dom o powierzchni 300 m2, położony w cichej, bezpiecznej okolicy na Mokotowie, na prestiżowym strzeżonym osiedlu. Jest umeblowany, wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Ursynów,Warszawa

7 900 zł230 m² 34,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia segment na zamkniętym, kameralnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej z lat 90-tych na Ursynowie blisko stacji Metro Natolin i Południowej Obwodnicy Warszawy. Osiedle ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pińska

Targówek,Warszawa

2 395 000 zł151 m² 15 819 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta sprzedaży domu (skrajnego segmentu) położonego w Warszawie, w dzielnicy Targówek przy ulicy Pińskiej. Powierzchnia całkowita domu wynosi 151,4 m2 z możliwością rozbudowy do 190.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Warszawa

Zerzeń,Warszawa

2 400 000 zł244 m² 9 848 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 243m2 typu dworek na działce 750m2 z zagospodarowanym ogrodem pełnym zieleni zapewniający prywatność i spokój. Nieruchomość znajduje się na bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

12 000 zł210 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

For English - please scroll down. Kameralny bliźniak w Starym Wilanowie nieopodal Pałacu. W sąsiedztwie ładne domy, kilka minut spacerem do parku w Wilanowie, w pobliżu klub fitness,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Żoliborz,Warszawa

22 000 zł400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronna willa z dużym ogrodem w prestiżowej części Starego Żoliborza idealna na siedzibę firmy Dom jest po remoncie, odmalowany, zrewitalizowane łazienki, nowa wykładzina na podłogach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 900 000 zł258 m² 11 240,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wymarzony dom w centrum warszawskich Zawad. Stworzony z myślą o wymagającym kliencie, ceniącym sobie wysoki standard wykończenia i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Owoców Leśnych

Brzeziny,Warszawa

1 499 000 zł135 m² 11 103,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedam bezpośrednio segment wykończony w standardzie premium o powierzchni 135m2 (parter i piętro 93m2, strych 42m2). Dom znajduje się na kameralnym osiedlu Białołęki-Brzeziny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

3 300 000 zł210 m² 15 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Przedstawiamy kameralny, przestronny i nowoczesny dom dla dużej rodziny w Wawrze. Gabinet / Biuro z oddzielnym wejściem, pokój z ukrytym przejściem, siłownia i dom w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wawer,Warszawa

17 000 zł500 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Unikatowa rezydencja W aninie warszawa - stary anin zupełnie inny niż wszystkie, wyjątkowy pod każdym względem lokalizacja - warszawa - stary anin przy mazowieckim parku krajoobrazowym - 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Techniczna

Aleksandrów,Warszawa

4 290 000 zł280 m² 15 321,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Zapraszamy do odkrycia unikatowej rezydencji. Ten wyjątkowy dom, sim w stylu skandynawskim, to synonim wyrafinowanego designu i komfortu, otoczony zielenią na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Powsin,Warszawa

2 400 000 zł240 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 240m2 zlokalizowany na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w Powsinie. Lokalizacja Doskonała lokalizacja na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

2 900 000 zł330 m² 8 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dla rodziny bądź na firmę dom wolnostojący, podpiwniczony na Bielanach - marymont kaskada D om o pow. całkowitej 355m2 (w tym: powierzchnia mieszkalna 217m2, piwnice - 108m2) na działce 401 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Celulozy

Miedzeszyn,Warszawa

6 500 zł145 m² 44,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145 m , położony na zamkniętym, spokojnym osiedlu przy ul. Celulozy w Warszawie. Dom jest w pełni umeblowany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

For English - please scroll down. Jeśli szukasz wygodnego domu z dużym ogrodem dla swojej rodziny - ta propozycja jest dla Ciebie. Przedstawiamy dom w zabudowie bliźniaczej (połączony tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Arkuszowa

Młociny,Warszawa

13 000 zł160 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Przestronny dom z ogrodem na kameralnym osiedlu na Bielanach. Lokalizacja: dom w zabudowie szeregowej (narożny segment) położony w cichej okolicy Bielan. Wokół niska zabudowa szeregowa.