dowolna

Domy z kominkiem Warszawa - Lista ofert sprzedaży i najmu

414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

2 750 000 zł225 m² 12 339,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

NA sprzedaż skrajny segment / wilanów zawady / po remoncie Marzysz o komfortowym domu w zielonej części Wilanowa, blisko terenów rekreacyjnych i z szybkim dojazdem do miasta? Ten świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 590 000 zł300 m² 8 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z przestronnym ogrodem na Wilanowie lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ul. Bruzdowej na warszawskim Wilanowie, w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orszady

Wilanów,Warszawa

6 500 000 zł302 m² 21 523,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesny dom 7 pokoi, 302 m , Wilanów smart home, ogród Na sprzedaż nowoczesny, inteligentny dom o powierzchni 302 m zlokalizowany w otulinie Miasteczka Wilanów, tuż przy wale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szałasa

Białołęka,Warszawa

1 970 000 zł350 m² 5 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z kominkiem i ogrodem 350 m Galeria Północna 600m Prezentujemy przestronny, 6-pokojowy dom o powierzchni 350 metrów kwadratowych, zlokalizowany przy ulicy Kazimierza Szałasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Arkadyjska

Bemowo,Warszawa

4 500 zł110 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Domowy azyl w mieście - parter z ogródkiem i kominkiem, 110 m2 Do wynajęcia parter domu o powierzchni 110 m2 , urządzony w stylu retro z niepowtarzalnym klimatem. Przytulny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

4 090 000 zł316 m² 12 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:923 m²

Dom Wolnostojący 316 m2 || działka 923 m2 || garaż na 2 auta || 6 metrowe okna || Las Kabacki Absolutnie nietuzinkowy, wolnostojący dom położony przy samym Lesie kabackim. Spokojna okolica oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Goszczyńskiego

Górny Mokotów,Warszawa

9 200 000 zł400 m² 23 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

[english version below] Wyjątkowa nieruchomość z historią modernistyczna willa z lat 30., zlokalizowana na uroczej uliczce w sercu Górnego Mokotowa, jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Promocja! Ostatnie domy w ofercie. Nowa niższa cena. Ruskowy Bród - Białołęka Nie przegap okazji! Nowa, niższa cena na ostatnie wolne domy w kameralnym osiedlu położonym przy ul. Ruskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 690 000 zł200 m² 8 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:456 m²

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w sobotę 17/01/2026 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie Dom z lat 70-tych XX wieku z urokliwym ogrodem i zadaszonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Anin,Warszawa

2 650 000 zł270 m² 9 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:851 m²

Dom w jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej wzniesiony w 1966 roku po remoncie generalnym kilka lat temu. Na parerze przestronny salon z kominkiem i wyjściem na balkon, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 419 999 zł92 m² 15 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Oferuję do sprzedaży niebywale klimatyczny, dwupoziomowy apartament z ogródkiem i garażem w bryle, zlokalizowany na bliskim Wawrze w Warszawie. Mieszkanie w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

2 590 000 zł300 m² 8 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Avenue Estate przedstawia funkcjonalnie zaprojektowany dom w Wilanowie! Atuty - Komfortowy rozkład pomieszczeń - Materiały wykończeniowe wysokiej jakości - Pięknie utrzymana działka Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borowiecka

Radość,Warszawa

1 865 000 zł211 m² 8 838,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

**english version below** Z przyjemnością prezentujemy przestronny, funkcjonalny, gotowy do zamieszkania 3 kondygnacyjny skrajny segment w Radości (wawer) o całkowitej powierzchni 211,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parcelacyjna

Białołęka,Warszawa

1 995 000 zł192 m² 10 390,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 178 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży niezwykle atrakcyjną nieruchomość: wspaniały dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 232 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Włochy,Warszawa

2 250 000 zł367 m² 6 128,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:282 m²

Na sprzedaż przytulny segment z 1995r. o powierzchni całkowitej 367,14 mkw, powierzchni użytkowej 294,48 mkw, powierzchnia działki 282 mkw. Otoczenie: nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Zawady,Warszawa

19 000 zł350 m² 54,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny dom W cichej okolicy rezerwatu parku wilanowskiego Wysoki standard wykończenia | Nieumeblowany | Duży, zadbany ogród | Garaż na 2 auta ***** rozkład I standard: piwnica: * Garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Solipska

Włochy,Warszawa

2 299 000 zł173 m² 13 289 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Funkcjonalny segment zatopiony w koronach drzew! Mam do zaoferowania segment na warszawskich Włochach, 3 kondygnacyjny, posiadający 5 pokoi i osobną kuchnię, 2 łazienki i toaletę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Warszawa

Tarchomin,Warszawa

1 899 000 zł183 m² 10 365,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Gotowy do zamieszkania, bezczynszowy dom z garażem i ogrodem - Tarchomin, białołęka 164,6 m komfortu - 3 sypialnie, kominek, ogrzewanie podłogowe, garaż - blisko Galerii Północnej! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielany,Warszawa

3 460 000 zł220 m² 15 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

ostatni dom wolnostojący przestrzeń, prywatność i prestiż Powierzchnia użytkowa: 220 m Działka: 572 m rozkład: parter: salon z aneksem kuchennym aż 53 m Garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kobylańska

Wilanów,Warszawa

3 900 000 zł204 m² 19 117,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy, nowoczesny oraz funkcjonalny dom na warszawskiej Augustówce. Dom jest wykończony z najwyższej jakości materiałów, stworzony z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Anin,Warszawa

35 000 zł1 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 551 m²

Do wynajęcia 13-pokojowy, 1-piętrowy dom wolnostojący 1000m2 na działce 2551m2, wawer, anin. Dom z ogrodem w spokojnej okolicy, idealny na cele mieszkaniowe, również na potrzeby firmy. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przewodowa

Miedzeszyn,Warszawa

3 600 000 zł295 m² 12 203,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowy dom w zielonej części Warszawy - Miedzeszyn, duża działka Piękny, wolnostojący dom położony w otulinie sosen i mchu, na dużej działce o powierzchni 2000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

14 500 zł430 m² 33,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegółowy rozkład pomieszczeń: parter: mamy tutaj 50 metrowy salon z kominkiem i wyjściem na taras, na podniesieniu znajduje się jadalnia, kuchnia, gabinet, toaleta oraz wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Boernerowo,Warszawa

2 900 000 zł310 m² 9 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferta dla wymagającego klienta! Jeśli szukacie Państwo dużego domu dla siebie i rodziny oddalonego od zgiełku miasta a jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem do Centrum to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Warszawa

Tarchomin,Warszawa

1 899 000 zł183 m² 10 365,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażancia

Ursynów,Warszawa

2 590 000 zł290 m² 8 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:873 m²

Willa została zbudowana w 2005 roku, jej bryła nawiązuje do tradycji dworku szlacheckiego. Budynek o powierzchni całkowitej 290m2 zatopiony jest w zieleni ogrodu stylu angielskiego. Już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Bródno,Warszawa

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż klimatyczny i funkcjonalny dom w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się przy ul. Róży Wiatrów, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

4 300 000 zł345 m² 12 463,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Modernistyczny dom, położony na pięknej działce 2000m2 wśród lasu i śpiewu ptaków w rezydencyjnej części Radości, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. To Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrody Przyjaciół

Białołęka,Warszawa

1 040 000 zł100 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaż segmentu, mieszczącego się w Warszawie w dzielnicy Białołęka. Jest to nowo powstałe osiedle Ogrody Przyjaciół, ukończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

1 750 000 zł167 m² 10 479 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Wał Miedzeszyński / dom 167 m2 / 5 pokoi/ taras/ garaż/ działka 256 m2 Atrakcyjny segment z bardzo ładnie zaaranżowanym ogrodem i solidnym tarasem ze świerka syberyjskiego. Na ogrodzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wilanów,Warszawa

14 000 zł378 m² 36,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Eurovilla prezentuje na wynajem w Wilanowie w pobliżu Miasteczka Wilanów. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 378,5 m2 wybudowany jest w technologii tradycyjnej. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzelców

Bemowo,Warszawa

22 000 zł330 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wyjątkowa, bardzo prywatna nieruchomość | otoczona zielenią | na warszawskim bemowie Garaż na dwa auta | Piękny ogród | Prawie 5m wysokości w salonie | Designerskie i ustawne wnętrze |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Jakuba

Wilanów,Warszawa

15 000 zł420 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Willa 420M2, 5 sypialni, przestronne wnętrza, ogród, doskonała lokalizacja, wilanów dane techniczne: budynek czterokondygnacyjny o powierzchni 420m2 na działce 450m2. Rozmieszczenie pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcepanowa

Wilanów,Warszawa

3 190 000 zł182 m² 17 527,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Avenue estate prezentuje nowoczesny segment premium przy ul. Marcepanowej przestrzeń, komfort i prestiż tuż obok Miasteczka Wilanów Wyjątkowa nieruchomość stworzona dla wymagających rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Zapłocie

Wilanów,Warszawa

13 300 zł350 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:487 m²

Wynajem | 350 m2 | dom bliźniak | 13 300 zł | wilanów Przedmiotem wynajmu jest połówka domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 350 m2 z zadbanym ogródkiem. Link do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Stegny,Warszawa

2 347 000 zł297 m² 7 902,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:186 m²

Do kupienia 6-pokojowy dom w zabudowie szeregowej 297 m2 z 1990 r., na działce 186 m2, Mokotów Stegny. Do ewentualnego odświeżenia, umeblowany, super dla rodziny. Dom to: = parter: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Janczarów

Wilanów,Warszawa

17 000 zł330 m² 51,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia duży dom w dzielnicy Wilanów, na ulicy Janczarów. Rozkład Dom składa się z 3 poziomów: piwnicy, parteru oraz 1 piętra. W piwnicy duża przestrzeń, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

40 000 zł300 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom usytuowany w atrakcyjnej części Wilanowa. Zaprojektowany z naciskiem na funkcjonalność i elegancję, przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mesyńska

Sadyba,Warszawa

2 890 000 zł280 m² 10 321,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny segment o powierzchni ok. 280 m użytkowej, położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Mokotowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²