dowolna

Domy z garażem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 210 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kremowa

Wilanów,Warszawa

1 590 000 zł127 m² 12 519,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

English version below: szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować jako jedyni do sprzedaży połowę bliźniaka o powierzchni 127m2, z budynkiem gospodarczym o powierzchni 58m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Europejska

Wilanów,Warszawa

4 700 000 zł300 m² 15 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Eurovilla prezentuje niezwykle przytulny, klimatyczny dom wolnostojący na sprzedaż, o powierzchni 300m2 położony w Wilanowie Powsinku - 300m2, 6 pokoi, 4 łazienki, wygodny garaż na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 690 000 zł200 m² 8 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Avenue Estate prezentuje dom z przestronnym ogrodem. Nieruchomość położona jest w cichej okolicy, dobrze skomunikowanej z wszystkimi dzielnicami Warszawy. **** Metro Chrzanów 4 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chorzowska

Wawer,Warszawa

1 350 000 zł248 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:695 m²

Odkryj potencjał tej wyjątkowej nieruchomości, idealnej dla kreatywnych dusz szukających miejsca do życia i pracy. Właśnie ten przestronny dom z lat 80-tych, choć wymagający remontu, kryje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

1 199 000 zł182 m² 6 587,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Bez prowizji od kupującego oraz bez podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednia. Ostatni dostępny dom. - inwestycja jest zakończona i istnieje możliwość natychmiastowego zakupu nieruchomości. - każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 700 000 zł250 m² 18 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ekskluzywny i nowoczesny dom w Wilanowie z unikalnym dostępem do malowniczego Jeziora i wspaniałym widokiem na zieleń. Uwaga: w domu obecnie mieszka korporacyjny Najemca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jagielska

Ursynów,Warszawa

2 500 000 zł535 m² 4 672,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:865 m²

Sprzedam bezpośrednio komfortowy, umeblowany, przytulny, bardzo zadbany i ładny dom rodzinny z ogródkiem gotowy do zamieszkania bez jakichkolwiek nakładów i remontów - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

2 320 000 zł209 m² 11 088,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Obsługujemy inwestycje jak wyłączny agent sprzedaży. Inwestycja składająca się z trzech domów o nowoczesnej bryle, która charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

5 500 000 zł228 m² 24 085,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz dom najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalna, elegancka rezydencja w luksusowym osiedlu położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

7 800 000 zł330 m² 23 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:622 m²

Unikatowa nieruchomość. Prestiżowa lokalizacja. Najlepsza część starej Saskiej Kępy. Przedwojenny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 330 m2 na działce 622m2 zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Farbiarska

Pyry,Warszawa

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej na Ursynowie! Atuty: - kominek tradycyjny w salonie. - cisza i spokój przy otwartych oknach. - zagospodarowany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 490 000 zł253 m² 13 794,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:657 m²

Nowoczesny bliźniak typu stodoła, bezpiecznie ulokowany w samym środku kameralnego osiedla City Zen Residence na Wilanowskich Zawadach, duży zagospodarowany ogród z automatycznym nawadnianiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przewodowa

Wawer,Warszawa

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, ogrodzony, o powierzchni 220 m2, na ładnie zagospodarowanej działce 800 m2.Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej.W pobliżu przedszkola , szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Badylarska

Opacz Wielka,Warszawa

2 290 000 zł290 m² 7 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:790 m²

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż luksusowy dom wolnostojący, usytuowany na obrzeżach Warszawy, w spokojnej okolicy, jednocześnie doskonale skomunikowanej dzięki bliskości dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

4 600 000 zł164 m² 28 048,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Wyjątkowy i niespotykany dom z lat 1928-1932 z pięknym tarasem położony na Starym Mokotowie w zabytkowej Koloni "szare Domy". Ten modernistyczny, zabytkowy dom z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiślanych Pól

Wawer,Warszawa

1 250 000 zł206 m² 6 072,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą bliźniaka na Warszawskim Wawrze Wawer jest jedną z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. W Falenicy znajduje się wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Strzygłowska

Wawer,Warszawa

12 000 zł248 m² 48,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

Tylko U nas Na wynajem komfortowy, reprezentacyjny, świetnie położony wolnostojący dom na Wawrze przy ulicy Strzygłowskiej na zamkniętym, kameralnym osiedlu. Świetna lokalizacja z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

6 250 000 zł404 m² 15 470,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:404 m²

Wyjątkowy dom na starym mokotowie Dom znajduje się w pobliżu skrzyżowania ul. Wołoskiej i ul. Madalińskiego, w prestiżowej lokalizacji na Starym Mokotowie. Otoczony jest drzewami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

2 299 000 zł227 m² 10 127,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:206 m²

Z przyjemnością przedstawiamy do sprzedaży segment zlokalizowany na osiedlu segmentów przy ul. Sytej, trzykondygnacyjny o powierzchni 227 m i działce 206 m . Zbudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Falenica,Warszawa

3 750 000 zł326 m² 11 503,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż wykończony dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 326m2, położony na ogrodzonej, w pełni zagospodarowanej działce 638m2. Wyjątkowa nieruchomość w bardzo eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Zawady,Warszawa

3 599 000 zł344 m² 10 462,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wspaniały energooszczędny dom, wyposażony we wszystko! Położony na tyle blisko wjazdu na obwodnicę S2, że oferuje wygodne połączenie z centrum Warszawy i jej atrakcjami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

11 000 zł370 m² 29,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu wolnostojącego w spokojnej okolicy, w pobliżu lotniska na Ursynowie. Nieruchomość Budynek wolnostojący o powierzchni 370m2 (300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorki

Ursynów,Warszawa

2 200 000 zł370 m² 5 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w spokojnej okolicy, w pobliżu lotniska na Ursynowie. Nieruchomość Budynek wolnostojący o powierzchni 370m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

9 500 zł307 m² 30,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiam ofertę wynajmu domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej położonego w otulinie Rezerwatu Przyrody Las Kabacki. Teren osiedla domów jednorodzinnych, za bramą na pilota. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

2 290 000 zł206 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:210 m²

Komfortowy dom dla rodziny na białołęce 6 przestronnych pokoi (5 sypialni) ogródek I garaż Na sprzedaż dom szeregowy z 2008 roku o powierzchni użytkowej 156,30 m posiadający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Falenica,Warszawa

1 249 000 zł156 m² 7 992,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

W ofercie posiadamy 2 lokale na sprzedaż! Ceny domów wynoszą od 1 249 000 złotych do 1 374 000 złotych brutto. Ceny nie powiększa pcc, ponieważ wystawiana jest faktura vat. Lokal nr 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dostatnia

Zawady,Warszawa

13 900 zł355 m² 39,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować piękny rodzinny dom na wynajem w Wilanowie Zawadach. Okolica: bardzo blisko Plac Vogla: sklepy, restauracje, punkty usługowe, przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przyczółkowa

Powsinek,Warszawa

1 850 000 zł250 m² 7 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferta sprzedaży domu typu bliźniak, usytuowanego w dzielnicy Wilanów-Powsin, w okolicy skrzyżowania ulicy Przyczółkowej i Łukasza Drewny. Powierzchnia całkowita domu wynosi 250 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojskowa

Targówek,Warszawa

1 889 640 zł360 m² 5 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:410 m²

Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Ta przestronna, 3-piętrowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 360m (696m pow. całkowitej) oferuje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cypryjska

Mokotów,Warszawa

3 285 000 zł372 m² 8 830,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy przestronny dom o powierzchni 372 m2 , zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Mokotów. Nieruchomość idealna dla dużej rodziny lub jako przestrzeń biurowa. Głównymi atutami są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mokotów,Warszawa

18 000 zł338 m² 53,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Eurovilla ma przyjemność zaprezentować ten niezwykle przytulny, nowo wybudowany dom wolnostojący na wynajem w prestiżowej dzielnicy Wilanów. Nieruchomość ta posiada 5 przestronnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

1 965 000 zł140 m² 14 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Uroczy segment - ursynów budynek: nieruchomość o powierzchni 140m2 z 1984 roku w zabudowie szeregowej. Rozkład pomieszczeń: parter - kameralny pokój z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Eurovilla prezentuje na wynajem funkcjonalny, narożny segment o powierzchni 300m2 z ogrodem na zamkniętym i chronionym osiedlu. Gotowy do wprowadzenia od zaraz. Lokalizacja Skarpa Ursynowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

1 950 000 zł241 m² 8 091,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:502 m²

Inwestycyjny dom przy metrze Z gotowym projektem rozbudowy na 4 mieszkania. Obecnie wynajmowany fundacji za 11 tyś + opłaty. Dla kogo i o inwestycji. Nieruchomość skierowana jest dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

16 000 zł358 m² 44,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Dane techniczne: dom z 1985 roku (w 2000roku generalny remont) o powierzchni całkowitej ok. 358m2, na działce o powierzchni około 1119m2 położony w Radości. Dom do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 499 000 zł135 m² 11 103,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój wymarzony dom z widokiem na panoramę Warszawy! Kup bezpośrednio od dewelopera rynek pierwotny w ofercie specjalnej Zapraszamy do nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bajaderki

Imielin,Warszawa

22 000 zł252 m² 87,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:348 m²

**english version below*** Propozycja dla najbardziej wymagających klientów, ceniących jakość i design. Nowy dom, nowe meble Ursynów I Osiedle Zielony Nugat I Inwestycja zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Idzikowskiego

Stegny,Warszawa

15 000 zł360 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa przedwojenna willa o powierzchni 360m2 położona na Warszawskim Mokotowie. Wysokie sufity, duże okna, przestronne pomieszczenia i mnóstwo światła dziennego to najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wejnerta

Mokotów,Warszawa

15 000 zł220 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Piękny dom na wynajem W uroczej części mokotowa! Budynek: zadbany, przestronny dom w klasycznym stylu, idealny dla osób ceniących komfort i funkcjonalność. Budynek otoczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

6 700 000 zł400 m² 16 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę domu wolnostojącego w Wilanowie. Nieruchomość Dom o powierzchni użytkowej 307 m usytuowany jest na narożnej działce o powierzchni 1075.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

2 800 000 zł358 m² 7 821,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij