dowolna

Domy z garażem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 210 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Dąbrowiecka

Praga-Południe,Warszawa

49 650 zł896 m² 55,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 558 m²

Budynek zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej części Saskiej Kępy. Dąbrowiecka to typowa ulica ambasad i rezydencji. Atutem nieruchomości, oprócz wyjątkowej ekspozycji jest doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

4 590 000 zł220 m² 20 911,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:404 m²

Foreign-Buyer Friendly - No Land Permit Needed! Wyjątkowy dom z ogrodem, widokiem na las, klimatyzacją w każdym pomieszczeniu i dostępem do basenu. Ta nieruchomość to coś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

2 741 582 zł111 m² 24 777,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer | Bez podatku pcc Na sprzedaż piękny z uwagi na usytuowanie i ogród 5 pokojowy dom dwulokalowy w inwestycji Royal Garden Wilanów. Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

1 599 000 zł170 m² 9 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 146,68 m z poddaszem o pow.77 m oraz działką o powierzchni 400 m położony w Wawrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Libijska

Praga-Południe,Warszawa

9 500 zł200 m² 47,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Prestiżowa lokalizacja; saska kępa I dom: 4 pokoje, w tym salon 45 M2 I oddzielna kuchnia na kameralnym osiedlu. 2 tarasy, 3 łazienki, 3 garderoby, garaż! najem okazjonalny! Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Izerska

Radość,Warszawa

3 128 000 zł368 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Szukasz domu dla dla rodziny dwupokoleniowej? Mamy to! Dwa osobne wejścia, dwa osobne tarasy i dwa niezależne i piękne ogrody. Dwie osobne, niezależne przestrzenie do życia: 163 m2 + 204,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Mokotów,Warszawa

9 100 000 zł271 m² 33 579,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:348 m²

Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom-bliźniak o pow. użytkowej 271 m2, z ogrodem i 3 tarasami, znajdujący się na osiedlu Marina Mokotów. Budynek wybudowany w 2006 roku, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sezam

Marysin Wawerski,Warszawa

2 399 000 zł390 m² 6 151,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:720 m²

Dom z Duszą w Warszawie | 330 m przestrzeni | 720 m działki | Marysin Wawerski Szukasz miejsca, gdzie budzi Cię śpiew ptaków, a do centrum Warszawy dojeżdżasz w 20 minut?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Praga-Południe,Warszawa

5 800 000 zł580 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Saskiej Kępie - idealna dla inwestora lub dużej rodziny Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny, funkcjonalny dom w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czeremchowa

Białołęka,Warszawa

1 050 000 zł208 m² 5 057,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka o powierzchni całkowitej 207,6 m2, powierzchnia użytkowa 157 m2, na działce o powierzchni 460 m2 znajdujący się na Białołęce przy ul. Czeremchowa. > stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

1 599 000 zł170 m² 9 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Kabaty,Warszawa

12 000 zł300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:889 m²

: krótko: na wynajem wolnostojący dom o powierzchni 300 m , położony na działce 889 m , w cichej i zielonej części Kabat. Funkcjonalna przestrzeń, idealna do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 649 900 zł135 m² 12 221,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój wymarzony dom z widokiem na panoramę Warszawy Kup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez pośredników! Nowoczesne osiedle w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

3 650 000 zł280 m² 13 013 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Ruczaj. Rodzaj domu: wolnostojący. Budynek jest rodzaju: willa. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Mokotów,Warszawa

21 000 zł270 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:320 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu reprezentacyjny dom na wynajem w prestiżowej części Mokotowa, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Idealny na potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Indyjska

Saska Kępa,Warszawa

7 500 zł88 m² 85,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom Do wynajęcia segment na Saskiej Kepie, ul. Indyjska. Na dwóch poziomach o łącznej powierzchni 88 m znajdują się: na parterze - salon z wyjściem na ogród i kuchnia Na piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Aksamitki

Wilanów,Warszawa

5 750 000 zł315 m² 18 254 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Aksamitki. Rodzaj domu: wolnostojący. Budynek jest rodzaju: willa. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Genewska

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł120 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom na Saskiej Kępie idealny przytulny dom. Zamieszkaj lub prowadź firmę w sercu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy na Saskiej Kępie, przy cichej i pełnej zieleni ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Stara Miłosna,Warszawa

2 000 000 zł220 m² 9 111,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Wyjątkowa lokalizacja w sercu Starej Miłosnej. Odkryj urok mieszkania na granicy miasta i natury! Dom położony jest w Stara Miłosna na obrzeżach Mazowieckiego Parki Krajobrazowego. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 099 000 zł204 m² 10 289,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Limitowana promocja na jeden nowy dom - 2 099 000 pln oszczędność na prowizji agencji I braku konieczności zapłaty pcc. Limitowana promocja - cena 2 099 000 pln brutto zasadzone 100 pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nizinna

Stara Miłosna,Warszawa

1 900 000 zł225 m² 8 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Stara Miłosna, ul. Nizinna Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 225 m, położony na kameralnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Zerzeń,Warszawa

9 900 zł222 m² 44,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:343 m²

Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to nowoczesny segment o powierzchni 221,55 metrów kwadratowych z zagospodarowanym ogrodem o powierzchni 343 metrów kwadratowych atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 950 000 zł297 m² 13 299,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 682 m²

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować unikatową rezydencję zlokalizowaną na granicy z Puszczą Kampinoską, zlokalizowana jest w podwarszawskim Lesznie, powiat warszawski zachodni. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Międzylesie,Warszawa

1 300 000 zł149 m² 8 724,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przedstawiamy wyjątkowy dom o powierzchni 109 m , który doskonale łączy nowoczesność i funkcjonalność. Idealnie zaprojektowany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wesoła,Warszawa

1 430 000 zł295 m² 4 847,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:657 m²

Dom z potencjałem w Warszawie Wesołej idealny dla rodziny, dwóch rodzin lub inwestora! Dom w zabudowie bliźniaczej, z potencjałem w Warszawie Wesołej idealny dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasnowolska

Grabów,Warszawa

2 769 000 zł224 m² 12 353,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Komfortowe wille wśród zieleni na Zielonym Ursynowie Osiedle Krasnowolska 2 to położone wśród zieleni kameralne i zamknięte osiedle 8 willi jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Arsenalska

Rembertów,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Stylowy dom wolnostojący na ogrodzonej posesji, położony wśród zieleni. Rozkład: -parter- salon z kominkiem, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, taras z wyjściem do ogrodu; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Międzylesie,Warszawa

1 300 000 zł149 m² 8 724,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

1 690 000 zł144 m² 11 736,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Oferta sprzedaży domu położonego w Warszawie, w dzielnicy Białołęka - Brzeziny, w okolicy ulicy Białołęckiej (nie bezpośrednio przy niej). Jest to dom typu bliźniak, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł300 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

4 poziomowy bliźniak o powierzchni 300 m2 dotychczas pełnił funkcję biurowo mieszkalną. Poziom -1 oraz parter przystosowane zostały na cele biurowe, pozostałe kondygnacje zostały zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Strumykowa

Nowodwory,Warszawa

6 900 zł265 m² 26,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

| do wynajęcia wygodny segment skrajny z kameralnym ogrodem usytuowany na Nowodworach, tuż obok pętli tramwajowej. Budynek parterowy z mieszkalnym poddaszem i zagospodarowanym strychem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 515 025 zł101 m² 15 000,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zielone tereny Mazowieckiego Parku Krajobrazowego inwestycja Nowoczesne osiedle z prywatnym parkiem. Domy oddane już do użytku Teren ogrodzony, szeroka wewnętrzna droga osiedlowa i duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

37 000 zł300 m² 123,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Unikatowy dom wolnostojący, zlokalizowany w cichej, zielonej części Wilanowa, niedaleko Skarpy Ursynowskiej. Nieruchomość Dom o powierzchni 300 m2 składa się z dwóch kondygnacji. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czapli

Ursynów,Warszawa

9 000 zł250 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

______english description below______ Avenue Estate prezentuje dom świeżo po remoncie, z ogródkiem i garażem na strzeżonym osiedlu na Ursynowie, w bardzo bliskiej odległości do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kabaty,Warszawa

2 590 000 zł290 m² 8 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Oferta limitowana, nowa niższa cena ograniczona czasowo tylko do 14.09.2025r. Warszawa | Ursynów Dąbrówka I dom 290m2 + 70m2 strych + podgrzewany basen | sprzedaż | działka 873 m2 | 2 590 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 500 000 zł320 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:425 m²

Dom szeregowy na granicy Mokotowa, ursynowa i Wilanowa - Skarpa Ursynowska Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Natolin,Warszawa

2 600 000 zł169 m² 15 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Ursynów Natolin, na granicy z Kabatami. Znakomita lokalizacja, nieopodal Lasu Kabackiego, w sąsiedztwie stacji Metra Natolin oraz Parku Cichociemnych, na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fitelberga

Mokotów,Warszawa

3 100 000 zł242 m² 12 809,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:158 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu do zakupu dom, segment narożny na Mokotowie, o powierzchni 242 m2, który idealnie pasuje jako nieruchomość dla dużej rodziny lub nadaje się pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

3 349 000 zł385 m² 8 698,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu na Ursynowie o powierzchni całkowitej 385 m (270 m powierzchni użytkowej). Dom przeszedł odświeżenie w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Białołęka,Warszawa

1 750 000 zł259 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Dom wielofunkcyjny! Dla dwóch rodzin lub z miejscem na działalność. Duża działka - Metro Bródno 8 min Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

19 000 zł330 m² 57,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia przestronny dom z ogrodem o powierzchni 330 mkw położony w ekskluzywnej części Starego Wilanowa. Dom składa się z dwóchkondygnacji na których znajdują się.