dowolna

Domy z garażem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 212 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 212 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyganowska

Choszczówka,Warszawa

4 810 000 zł450 m² 10 688,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Nowoczesny dom z dużym tarasem Warszawa, choszczówka Powierzchnia domu: 450 m (użytkowa 295 m)działka: 1 170 mrodzaj zabudowy: wolnostojącyliczba pokoi: 8 (w tym 3 sypialnie + pokój gościnny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boznańskiej

Wola,Warszawa

2 220 000 zł130 m² 17 078,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:99 m²

Mamy przyjemność zaprezentować naszą nową inwestycję premium Residence, położoną w prestiżowej części warszawskiej Woli. To już 19. realizacja klasy premium na mapie naszych realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boznańskiej

Wola,Warszawa

2 550 000 zł147 m² 17 330,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

20 000 zł360 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na biuro, prywatną klinikę, szkołę powierzchnia 360 m , 4 poziomy, 14 pokoi, 4 kuchnie, 4 łazienki, 3 wc, parking na 6-8 samochodów. Na wynajem nowy, przestronny dom o powierzchni 360.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

4 160 000 zł257 m² 16 187,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż Dom 3-kondygnacyjny (lokal mieszkalny) + garaż na 3 samochody na kondygnacji podziemnej. 162.54 m2 pow. użytkowej / ok 257 m2 pow. całkowitej * 7 pokoi, 3 łazienki, toaleta, garderoba, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

5 900 000 zł270 m² 21 851,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy wyjątkowy dom w Wilanowie o łącznej powierzchni 270 m , położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Warszawie na Błoniach Wilanowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Kabaty,Warszawa

2 800 000 zł190 m² 14 744,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Dom w zabudowie szeregowej przy ul. Jaworowej to idealna propozycja dla osób, które marzą o życiu w ciszy i otoczeniu zieleni, a jednocześnie chcą mieć pełny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zasadowa

Wawer,Warszawa

2 548 000 zł180 m² 14 155,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bez podatku pcc - oszczędzasz nawet kilkanaście tysięcy złotych! Wyobraź sobie, że zamiast miesięcy pełnych kurzu, remontów i stresujących decyzji o każdym detalu po prostu odbierasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przewodowa

Wawer,Warszawa

1 848 000 zł200 m² 9 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Miedzeszynie , ogrodzony, o powierzchni 220 m2, na ładnie zagospodarowanej działce 800 m2.Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej.W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Syrokomli

Targówek,Warszawa

1 990 000 zł326 m² 7 661,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:259 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej przy ulicy Syrokomli. Lokalizacja - kameralna uliczka - zieleń ogrodów dodaje uroku miejscu, doskonała lokalizacja, odległość do stacji Metro Bródno 1,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piknikowa

Tomaszew,Warszawa

1 040 000 zł100 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Segment 100m2 na zielonej, rezydencjalnej Białołęce z czego 70 m2 urządzone i dopracowane szczegółowo w każdym calu. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Syta

Zawady,Warszawa

8 300 zł230 m² 36,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:208 m²

Avenue Estate prezentuje klimatyczny środkowy segment z kameralnym ogrodem usytuowany w prestiżowej części Wilanowa- zawadach. Atuty - Znakomita lokalizacja - bezpośrednie sąsiedztwo Rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa Polana

Wawer,Warszawa

2 350 000 zł163 m² 14 407,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom Premium w zabudowie bliźniaczej | 163 m2 | Garaż | Tarasy | Ogród narożny | Wawer - Wille Miejskie Na sprzedaż nowoczesny, elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 163,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sępia

Marysin Wawerski,Warszawa

3 250 000 zł320 m² 10 156,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:790 m²

Przedwojenna willa Z charakterem I potencjałem! Dodatkowy budynek na posesji | Willa z lat 30-tych | Możliwość wykończenia pod klucz | Dowolna aranżacja | Miejsca parkingowe: 2-3 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Giermków

Rembertów,Warszawa

2 799 000 zł398 m² 7 032,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:584 m²

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Myślisz o miejscu gdzie możesz mieszkać?myślisz o miejscu gdzie może mieszkać Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bodo

Wawer,Warszawa

8 000 zł191 m² 41,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ładny budynek z 2004 r na prostokątnej, zadbanej działce. Dom składa się z dużego salonu z kominkiem, pokoju/gabinetu, jadalni połączonej z widną, przestronną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stwosza

Mokotów,Warszawa

10 000 zł255 m² 39,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

| bliźniak po remoncie, o powierzchni całkowitej 255 m2 do wynajęcia na cele biurowe, ew. mieszkalne / dom jest nieumeblowany/. Do dyspozycji Najemcy cztery kondygnacje. Poziom - 1 : garaż 19m2, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

2 990 000 zł325 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecam Państwu ofertę dużego domu wolnostojącego w Wilanowie w rejonie ulicy Sytej - zaprojektowanego przez architekta specjalizującego się w tworzeniu nowoczesnych, komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyrzecze

Białołęka,Warszawa

1 599 000 zł190 m² 8 401,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Dom na sprzedaż - ul. Przyrzecze, warszawa Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 190 m , położony na działce 783 m . Budynek z 2015 roku, obecnie wykorzystywany jako siedziba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

1 660 800 zł173 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:346 m²

Sprzedaż bezpośrednia od pierwszego właściciela - więcej zdjęć na portalu Morizon. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z działką 346m2 na warszawskiej Białołęce, w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiedeńska

Wilanów,Warszawa

2 595 000 zł135 m² 19 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

English version below! Przedstawiamy Państwu elegancki dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż. Dom usytuowany jest u zbiegu ulic Wiedeńskiej i Pałacowej. Bardzo elegancki i zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Bródno,Warszawa

9 000 zł170 m² 52,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:172 m²

Połówka bliźniaka blisko stacji Metro Trocka. Na parterze pokój dzienny, kuchnia, jadalnia, wc. Na piętrze trzy sypialnie, łazienka i duuuża garderoba. Pani domu będzie zachwycona :))) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Stegny,Warszawa

15 000 zł220 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:150 m²

Prezentuje do wynajęcia bardzo ładny i częściowo umeblowany segment po generalnym remoncie na Mokotowie. Wykończony w wysokim standardzie. W skład nieruchomości wchodzi m.in.Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

15 900 000 zł759 m² 20 948,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:666 m²

Ponadczasowa rezydencja na Mokotowie przestrzeń łącząca nowoczesną architekturę, perfekcyjnie dopracowane wnętrza i wyjątkową lokalizację wśród zieleni. 758 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mokotów,Warszawa

14 000 zł280 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom, 6 pokoi, 280 m , Mokotów, sauna, garaż, ogród Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni prawie 300 m , położony na działce 370 m na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasickiego

Mokotów,Warszawa

7 990 000 zł249 m² 32 088,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:281 m²

Ulica Krasickiego - jedna z piękniejszych ulic w Warszawie - szeroka i zielona. Przedstawicielstwa dyplomatyczne, firmy zagraniczne, szkoły językowe i wiele prestiżowych instytucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

7 600 000 zł323 m² 23 529,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Luksusowa rezydencja na Wawrze oaza nowoczesnego komfortu i elegancji Zapraszamy do odkrycia tej niepowtarzalnej nieruchomości nowoczesnej i luksusowej rezydencji w sercu prestiżowego Wawra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagielska

Ursynów,Warszawa

2 200 000 zł198 m² 11 167,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:379 m²

197,6 m | działka 379 m | dom gotowy do zamieszkania Jeśli szukasz domu, który łączy w sobie ciszę, zieleń i bezpieczeństwo a jednocześnie chcesz mieć Warszawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

16 000 zł220 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Segment środkowy na wynajem zlokalizowany na Żoliborzu Oficerskim przy malowniczej ul. Śmiałej. Prestiżowa lokalizacja Starego Żoliborza, wysoki standard domu, możliwość wprowadzenia się od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

2 600 000 zł190 m² 13 684,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Segment środkowy pow. zabudowy 60m w czterech kondygnacjach. Z lat 60tych. Pow.całkowita domu 190 m. Pow.dział. 246 m. w tym około 100 m w użytkowaniu wieczysty. Piwnica: garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Warszawa

Zerzeń,Warszawa

2 400 000 zł244 m² 9 848 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Rezerwacja do 20.10.2025r Dom wolnostojący o powierzchni 243,70m2 typu dworek na działce 750m2 z zagospodarowanym ogrodem pełnym zieleni zapewniający prywatność i spokój. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Waflowa

Powsinek,Warszawa

4 970 000 zł293 m² 16 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 008 m²

Luksusowa willa o powierzchni 293 m2 położona w cichej, zielonej okolicy będąca częścią kameralnej inwestycji w podwarszawskim Powsinie, będącym częścią Wilanowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

4 250 000 zł227 m² 18 722,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prezentowana nieruchomość to skrajny segment szeregowy, który zachwyca lokalizacją, przestrzenią i ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Położony praktycznie nad samym Jeziorkiem Czerniakowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Włochy,Warszawa

1 690 000 zł212 m² 7 971,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:481 m²

Prezentujemy dom na sprzedaż z zielonym ogrodem tuż przy Placu Wolności na ul. Dymnej. Dom jest w dobrym stanie technicznym, wnętrza oraz elewacja wymagają remontu, ale są suche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

12 500 000 zł400 m² 31 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:853 m²

Nowoczesny dom blisko parku arkadia Nowoczesny | Energooszczędny | Funkcjonalny | Basen | Cicha okolica | Nieopodal park Królikarnia i Arkadia ***** rozkład pomieszczeń: funkcjonalny rozkład jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

16 000 zł230 m² 69,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zawady | 230 m2 | 3 sypialnie | 2 łazienki | garaż na 2 samochody | piękny ogród Do wynajęcia piękny dom z 3 sypialniami, po gruntownym remoncie w 2022 roku, w pełni umeblowany. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koniczynowa

Zacisze,Warszawa

2 499 000 zł170 m² 14 679,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego i komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 170,24 m , usytuowanego na działce o powierzchni 347.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

4 950 000 zł352 m² 14 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:596 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego domu podzielonego na 3 lokale z garażami na 2/3 samochody. Możliwość połączenia lokali i stworzenie jednego dużego domu. Historia domu: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skrzetuskiego

Mokotów,Warszawa

20 000 zł360 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

English version below homeone prezentuje tą wyjątkową przedwojenną wille wykończoną w wysokim standardzie o powierzchni 360m2 na Warszawskim Mokotowie. Ta piękna, klasyczna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiślanego Nurtu

Falenica,Warszawa

2 299 000 zł225 m² 10 217,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:382 m²

Prezentuję bardzo ładny, elegancki i funkcjonalny skrajny segment w świetnej lokalizacji. Wawer - pogranicze Falenicy, radości i Nowej Wsi, ul. Wiślanego Nurtu - cicha, zadbana ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 580 000 zł167 m² 9 472,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Nowoczesny segment środkowy z ogrodem na zamkniętym osiedlu idealne miejsce dla Twojej rodziny! Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w spokojnej.