dowolna

Domy z garażem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 210 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Rembertów

Rembertów,Warszawa

1 199 000 zł210 m² 5 709,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:610 m²

Dom murowany, jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony o powierzchni 209,10m2, z 1938 roku. Obecnie, po przebudowie wykonanej przez właścicieli, składający się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 599 000 zł220 m² 7 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Stylowy bliźniak Wawer Las 4 sypialnie z możliwością kolejnej na poddaszu. Nieruchomość znajduje się w bocznej uliczce oddalona od zgiełku i hałasu, otoczona zabudową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ursynów

Ursynów,Warszawa

3 300 000 zł561 m² 5 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:457 m²

Bajkowa willa wykończona z najdroższych materiałów. Koszt wybudowania i wykończenia nieruchomości wyniósł prawie 7 milionów złotych. A nowy Właściciel może otrzymać to wszystko za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

3 500 000 zł260 m² 13 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Ciekawy dom jednorodzinny położony w dzielnicy Wilanów na Kępie Zawadowskiej w spokojnym, zielonym otoczeniu. Pięknie zagospodarowany duży ogród, z okazałymi drzewami, kwitnącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tumska

Włochy,Warszawa

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż cała kamienica która 2 lokale dwupokojowe posiada 5 kawalerek budynek stoi na działce o wielkości ok. (500 m2) , kameralnie położona w okolicy głownie domki jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marokańska

Saska Kępa,Warszawa

11 000 zł250 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na Saskiej Kępie na cel mieszkalny lub biurowy. Jest 6 pokoi, garaż + 2 miejsca parkingowe. Parter: salon z kominkiem, wyjściem na taras 11m i do ogrodu, widna kuchnia otwarta na jadalnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

segment na małym osiedlu, duży ogródek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

2 700 000 zł263 m² 10 266,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom o pow. 263m2 usytuowany na pięknej, porośniętej starodrzewem działce o pow. 1500m2 w Aninie. To wyjątkowa okolica z doskonałą komunikacją i infrastrukturą - świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

1 590 000 zł155 m² 10 258,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z 2006 r na Białołęce wykończonego w bardzo dobrym standardzie. Cisza i spokój nawet przy otwartych oknach! Dom dostępny od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

10 000 zł248 m² 40,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy na wynajem budynek biurowy z możliwością wykorzystywania na działalność usługowo-handlową, o łącznej powierzchni użytkowej 250 m2. Budynek doskonale utrzymany, odświeżony po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

3 200 000 zł300 m² 10 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom wolnostojący położony w wyjątkowym miejscu Sadyby, w zielonej, spokojnej okolicy w sąsiedztwie Fortu Czerniaków. Składa się z 3 kondygnacji: widnego podpiwniczenia, parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korfantego

Bemowo,Warszawa

13 020 zł434 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na Bemowie na biuro w okolicach ul. Korfanego. Do wynajęcia od I 2023r ale można już oglądać. Jest 12 pokoi. Parter 2pok: open space 66m, pok ok.17m, DUŻA widna kuchnia 16m, holl, wc 4m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kmicica

Służew,Warszawa

3 500 000 zł400 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:705 m²

Dom w pobliżu metra Służew, z pięknym, zadbanym ogrodem. Parter: 2 pokoje ok 20,5m + 19,5m (pomiędzy pokojami są szerokie drzwi), można zrobić duży salon, wyjście na taras, osobno duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

21 500 zł380 m² 56,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący o powierzchni 380 m2 z imponującym i zadbanym ogrodem, który będzie idealnym miejscem do wypoczynku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczęśliwicka

Szczęśliwice,Warszawa

6 500 zł245 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na Szczęśliwicach, w pobliżu Blue City. Do wynajęcia na cel mieszkalny. Odświeżony. Do wynajęcia od zaraz. Jest 5 pokoi, na parterze jest kuchnia, jeden duży pokój i łazienka;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 500 000 zł412 m² 8 495,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom 412 m2 z zielonym tarasem na dachu, mokotów. Dom położony w znakomitej lokalizacji Mokotowa, niedaleko stacji metra Wilanowska. Powierzchnia całkowita budynku 412 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ochota

Ochota,Warszawa

18 000 zł350 m² 51,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wynajmę dom Warszawa Mokotów ( Królikarnia) Dom wolnostojący o powierzchni 350m, 5 sypialni, 3 łazienki, 3 garderoby oraz pokój służbowy z łazienką, pralnię, 3 pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

18 000 zł500 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

(english version below) Luksusowy, przestronny i nowoczesny dom na zamkniętym osiedlu w cichej i zielonej części Mokotowa. Dom położony jest na zamkniętej i chronionej ulicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

8 500 zł240 m² 35,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecam do wynajęcia na cele mieszkalne dom na Starej Saskiej Kępie. Urok i klimat miejsca niepowtarzalny. Na parterze do dyspozycji Najemcy dwa pokoje, wc, łazienka z wanną, hol - z holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursus

Ursus,Warszawa

3 150 000 zł407 m² 7 739,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Wolnostojący, piętrowy, wybudowany w 2000r, usytuowany w cichej okolicy Gołąbki Ursus, na działce o Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica ogródek doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stara Miłosna,Warszawa

979 000 zł196 m² 4 994,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Spokój, cisza i kameralność - najważniejsze cechy określające segment domu zlokalizowany w jednym z przytulniejszych miejsc w Warszawie - Gościniec Stara Miłosna. Dom jest idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Altowa

Ochota,Warszawa

4 500 000 zł400 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szukając nowego domu dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji. Wygodniej się mieszka, gdy mamy upragniony spokój i ciszę, a jednocześnie wszelkie usługi i komunikacje w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Saska Kępa,Warszawa

2 980 000 zł290 m² 10 275,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Segment znajduje się w przedwojennej willi położonej przy kameralnej ulicy na Saskiej Kępie. Na trzech poziomach znajdziemy 6 pokoi, 3 łazienki, kuchnię z jadalnią, taras, 2 balkony, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopna

Międzylesie,Warszawa

795 000 zł108 m² 7 339,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

2 pokoje - pracownia - garaż - ogród w dwu-lokalowym domu, na styku Międzylesia i Anina. Wyjątkowa nieruchomość - jasna, cicha i otoczona półdzikim, zadbanym ogrodem, zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sadyba

Sadyba,Warszawa

3 490 000 zł360 m² 9 694 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Segment na sprzedaż, aktualnie przystosowany pod działalność biurową. Pow. 330m/360m, cena 3.490.000zł, 10 pok, rok budowy 1992r. Budynek jest aktualnie przystosowany na biuro, są wykładziny. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niedźwiedzia

Służew,Warszawa

2 100 000 zł180 m² 11 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Dom na Służewiu, w ok. ul. Niedźwiedziej. W pobliżu jest galeria land. Świetna lokalizacja. Blisko do metra służew. Jest ogródek. Wyjątkowa duża ilość miejsc do parkowania. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

16 000 zł320 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Narożny segment z zadbanym ogródkiem o powierzchni 320 m2. Układ nieruchomości: piwnica: - pokój / biuro - pokój kąpielowy z sauną - pomieszczenie gospodarcze - garaż na dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Powsin,Warszawa

5 500 000 zł400 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Nowoczesny, reprezentacyjny dom wolnostojący w stanie deweloperskim położony w cichej części Wilanowa niedaleko ul. Rosy. Duże panoramiczne okna i przestronne wnętrza sprawiają że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wyględów

Wyględów,Warszawa

3 800 000 zł420 m² 9 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bliźniak o pow. 420 m2 - 9 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki, 3 tarasy + Balkon, garaż, ogródek - Mokotów, wyględów - metro wierzbno Oferujemy na sprzedaż świetnie zlokalizowany dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

1 399 000 zł161 m² 8 676,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:328 m²

Wynagrodzenie agencji W całości pokrywa strona sprzedająca Serdecznie zapraszam na prezentację bardzo zadbanego i funkcjonalnego domu znajdującego się na osiedlu domów "viking" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Służew

Służew,Warszawa

4 200 000 zł410 m² 10 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom w pobliżu metra służew. Dom dostosowany do celów biurowych. Jest 9 pokoi. Parter: pok 50m, 20m, 2x11m, wc, kuchnia, hall. Ip 4pok: 53m, 19m, 17m, 11m, jest balkon, łazienka z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

1 599 000 zł132 m² 9 189,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Dom Bliźniak | Z garażem | Dobra Komunikacja | Warszawa Wawer| Do sprzedaży dom bliźniak, zlokalizowany na zielonym Wawrze w otoczeniu budynków jednorodzinnych. Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Kmicica

Służew,Warszawa

7 500 zł200 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Część domu do wynajęcia na cel biurowy. Wolny do zaraz. Piętro I i piętro II o pow. 200m. W piwnicy jest garaż. Piętro I o pow. 100m, są: 3 pokoje, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

10 500 zł155 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w ok. ul. Wołoskiej i Etiudy Rewolucyjnej. Do wynajęcia od zaraz, na biuro. Dom został odnowiony. Są zrobione gładzie. Parter: pokój ok. 25m z wyjściem na taras i do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 950 000 zł380 m² 7 763 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:255 m²

Bardzo atrakcyjny dom na kameralnym osiedlu w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Doskonały na cele inwestycyjne lub do zamieszkania. Skrajny segment z ładnie zagospodarowaną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

32 000 zł900 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na Szczęśliwicach. Trzeba dostosować do swoich celów. Będą wakacje czynszowe. Do wynajęcia dom na hostel, przedszkole, biuro. Na parterze są 3pokoje: 51m, 25m, 10m, kuchnia, holl 13m. Ip 4 pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

11 000 zł220 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:422 m²

Proponuję do wynajęcia wolnostojący budynek o powierzchni 220 m2 zlokalizowanym na Żoliborzu. Dom znajduje się na działce o powierzchni około 422 m2 oraz posiada zewnętrzny garaż. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

1 250 000 zł204 m² 6 127,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Oferujemy na sprzedaż dom - zlokalizowany w spokojnej części Rembertowa. Jeśli poszukujesz komfortowej, gotowej do zamieszkania nieruchomości z dużą działką - może się okazać, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na Saskiej Kępie, do wynajęcia na cel biurowy, w ok. ul. Ateńskiej. Parter: pokój ok. 20m, wyjście na taras i do ogródka, pomieszczenie na recepcję. Ipiętro: 3 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

799 000 zł149 m² 5 353,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż segment w stanie deweloperskim na kameralnym i pięknym osiedlu na ulicy Sylwestra Zycha w Ząbkach. Inwestycja z 6 segmentów będzie gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Natolin

Natolin,Warszawa

7 000 zł230 m² 30,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Polecam do wynajęcia segment środkowy na zamkniętym osiedlu, wszystkie media miejskie. Do dyspozycji Najemcy z salonu, 4 sypialni, 2 łazienki, wc, kuchnia, garaż. Dom jest częściowo umeblowany.