dowolna

Domy z cegły Warszawa - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Arsenalska

Rembertów,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 m²

Stylowy dom wolnostojący na ogrodzonej posesji, położony wśród zieleni. Rozkład: -parter- salon z kominkiem, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, taras z wyjściem do ogrodu; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Liliowa

Wawer,Warszawa

1 950 000 zł189 m² 10 338,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:293 m²

Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym, zamkniętym osiedlu Warszawa Wawer. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

2 250 000 zł250 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:177 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na pograniczu Żoliborza i Bielan, w prestiżowej i zielonej okolicy Marymontu. Nieruchomość znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sobczaka

Bemowo,Warszawa

3 000 000 zł214 m² 14 018,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:907 m²

Na sprzedaż: dom z budynkiem gospodarczym - Warszawa, bemowo, ul. Sobczaka 2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej perspektywicznych części Warszawy - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miączyńska

Wyględów,Warszawa

2 900 000 zł420 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:230 m²

Duży dom w zabudowie Bliźniaczej - Do Remontu - Górny Mokotów, wyględów - metro wierzbno / racławicka W skład nieruchomości wchodzi: 9 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki, 3 tarasy + Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Arsenalska

Rembertów,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

4 200 000 zł501 m² 8 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Do sprzedania dwa domy znajdujące się na jednej działce o powierzchni 2341m2. Pierwszy dom 341m2 składa się z dwóch poziomów. Parter to: - salon z osobną widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Południowa

Wawer,Warszawa

9 000 zł144 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:94 m²

Słoneczny i ustawny dom o pow. 144 m2 na działce o pow. 94 m2 na nowym, spokojnym, ogrodzonym osiedlu z 2025 r. w warszawskim Wawrze w okolicy ul. Skalnicowej i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Badylarska

Opacz Wielka,Warszawa

2 100 000 zł290 m² 7 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:790 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej i zielonej okolicy na obrzeżach Warszawy. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

7 000 zł83 m² 84,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Taras + 2 miejsca parkingowe - 82 m - brak czynszu - Mokotów ul. Aleja Wilanowska 329, warszawa Szukasz komfortowej przestrzeni dla rodziny lub pracy zdalnej w spokojnej okolicy, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

2 350 000 zł250 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:453 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o pow. 250 m w prestiżowej dzielnicy Warszawy w Wilanowie w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wawer,Warszawa

1 350 000 zł144 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:94 m²

Piękny, słoneczny i ustawny dom o pow. 144 m2 na działce o pow. 94 m2 na nowym, spokojnym, ogrodzonym osiedlu z 2025 r. w warszawskim Wawrze w okolicy ul. Skalnicowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 130 000 zł137 m² 8 248,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wawer - Falenica. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstającego osiedla składającego się z 12 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej (w tym 6 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wawer,Warszawa

1 680 000 zł124 m² 13 548,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny, słoneczny i ustawny dom o pow. 124 m2 (+ poddasze) z działką ok. 200 m2 na spokojnym, ogrodzonym osiedlu z 2002 r. w warszawskim Wawrze w okolicy ul. Bronowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zabielska

Wawer,Warszawa

1 158 000 zł142 m² 8 158,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:34 m²

Pięciopokojowy, słoneczny i rozkładowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 141,93m 2 ( w tym 50,15 m2 poddasza od wys. 1,9 m) z ogródkiem o pow. od 34 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Kosynierów

Anin,Warszawa

4 399 000 zł684 m² 6 432,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:974 m²

Mam przyjemność zaprezentować unikatową rezydencję położoną w zielonej części Wawra - na tzw. Wawerskich Błotach, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przylaszczkowa

Falenica,Warszawa

2 780 000 zł280 m² 9 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:990 m²

Funkcjonalny i przestronny dom wolnostojący, o powierzchni całkowitej 280 m w Falenicy, dzielnica Wawer, warszawa. W ostatnim czasie Wawer jest najczęściej wybierany przez nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Waligóry

Białołęka,Warszawa

1 810 000 zł195 m² 9 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% prowizji Podstawowe informacje Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 195 m2 oddany do użytku w 2025 roku, położony przy jednej z kameralnych i cichych uliczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 308 000 zł133 m² 9 842,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment środkowy oferuje przemyślaną i funkcjonalną przestrzeń o powierzchni użytkowej 95,45 m, która została zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

1 649 000 zł173 m² 9 515,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż funkcjonalna połowa bliźniaka położona przy ul. Pochocińskiej na warszawskiej Białołęce. Dom o powierzchni 173,3 m ( w tym garaż 15m2, usytuowany na działce 400 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

2 450 000 zł210 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:785 m²

Zadbany I gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów Dom jednorodzinny przy kameralnej ulicy wśród niskiej zabudowy. Budynek z pełną dokumentacją techniczną bez obciążeń w kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

10 900 zł250 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy segment z prywatnym ogrodem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy przy ul. Saskiej, w kameralnym otoczeniu niskiej zabudowy i zielonych uliczek Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Nowe Włochy,Warszawa

3 100 000 zł300 m² 10 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie polecam Do sprzedaży 1/2 bliźniaka w stanie do zamieszkania o powierzchni ok. 300 m2. Lokalizacja- na pograniczu Nowe Włochy / Ursus (1km do Factory). Dobrze skomunikowana (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

2 280 000 zł240 m² 9 484,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Wygodny, duży, starannie rozplanowany i funkcjonalny dom położony przy ul. Jeziorowej (zerzeń, wawer). To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort i wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Służew,Warszawa

3 990 000 zł362 m² 11 009,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:283 m²

Nieruchomość Na sprzedaż wyjątkowy dom, położony przy stacji metra, w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa - w miejscu, które doskonale łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Papierowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł240 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta Premium, wawer - Las, bliźniak, duża działka, wysoki standard budowy. ul. Papierowa blisko Gocławia, na działce tylko jeden budynek, to nie jest osiedle! Zakup od Dewelopera - brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Algierska

Praga-Południe,Warszawa

3 670 000 zł176 m² 20 852,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio przestronny dom z ogrodem. Dom ma bardzo dobrą lokalizację. Jest tu zacisznie i spokojnie, wokół niska zabudowa i dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażancia

Ursynów,Warszawa

2 590 000 zł290 m² 8 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Do sprzedaży dom z ogrodem i basenem w willowej części Ursynowa w sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Idealna nieruchomość dla wszystkich ceniących sobie klasyczny wystrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł280 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:330 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny. Rok budowy 1972 , cegła remont kapitalny z ociepleniem 2010 r. . Możliwość rozbudowy. Wszystkie media , gaz miejski , własny parking .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zabielska

Miedzeszyn,Warszawa

1 195 000 zł145 m² 8 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domy zlokalizowanego an bliskim Wawrze (region Las) Domy od lokalnego dewelopera z dobrą historią, wysoka jakość, ładny design. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

1 799 000 zł150 m² 11 993,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Pragnę przedstawić Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Opacz-Kolonia przy granicy z dzielnicą Ursus, przy ul. Ryżowej. Dom z lat 80-tych o powierzchni użytkowej około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 420 000 zł101 m² 14 059,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Poranna kawa we własnym ogrodzie w ciszy i spokoju. To możliwe na wyciągnięcie ręki. Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zabielska

Miedzeszyn,Warszawa

1 195 000 zł145 m² 8 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Radość,Warszawa

10 999 000 zł860 m² 12 789,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Serdecznie zapraszamy do zakupu wspaniałej Rezydencji wraz z ogromnym i zadbanym terenem zielonym. Duży dom składa się z trzech kondygnacji. Kryty dachówką ceramiczną. Piwnica (bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Choszczówka,Warszawa

2 290 000 zł397 m² 5 774,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Choszczówka, doskonała lokalizacja, w otoczeniu dużo zieleni, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna o podobnym charakterze, działka 1131m2 w pełni zagospodarowana, podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Humańska

Sielce,Warszawa

53 900 zł489 m² 110,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:326 m²

Nieruchomość po generalnym remoncie. Położona jest na Starym Mokotowie w rejonie Sielce w odległości 2 km od centrum miasta. Lokalizacja gwarantuje kameralną atmosferę. Najbliższe otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Janczarów

Wilanów,Warszawa

17 000 zł330 m² 51,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajmu 1-piętrowy dom typu bliźniak, podpiwniczony z garażem i ogrodem, położony na Wilanowie Królewskim w cichej i bezpiecznej okolicy (w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

25 000 zł320 m² 78,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Stary Wilanów / 320 m2 / Działka 1400 m2 / własny parking Nowoczesny, wygodny i przestrzenny dom z dużym ogrodem i prywatnym parkingiem. Dziesięć pokoi w tym recepcja z holem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Służew,Warszawa

15 000 zł270 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom 270 mkw na biuro / blisko metro wilanowska w doskonałym punkcie komunikacyjnym; piwnica: 2 garaże, kotłownia, pralnia, 2 pokoje: 12 i 10 mkw, 2 pomieszczenia gospodarcze, parter: hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Saska Kępa,Warszawa

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Saska Kępa | Dom na wynajem | 160 m Do wynajęcia wyjątkowy, zadbany dom położony w sercu Saskiej Kępy - jednej z najbardziej malowniczych i prestiżowych dzielnic Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Włochy,Warszawa

670 000 zł40 m² 16 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:308 m²

Przytulny dom o powierzchni 40 m znajduje się we Włochach. Jest to budynek wolnostojący, gotowy do zamieszkania. Na parterze znajdują się dwa pokoje. Działka ma powierzchnię 308 m .