dowolna

Domy z cegły Warszawa - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

577 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

577 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom wykończony w wysokim standarcie.Podłog:i marmur, mozaika dębowa pałacowa.Kuchnia angielska, sprzęt AGD,łazienki glazura włoska, hiszpańska,biały montaż. Dwa duże ok.20- m. tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

5 500 000 zł500 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Sprzedam bezpośrednio lub wynajmę piękny, nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny w Warszawie. Zaprojektowany i wykonany według indywidualnego projektu. Budynek posiada rozbudowaną formę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Radarowa

Włochy,Warszawa

7 020 zł300 m² 23,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom do wynajecia na cele biurowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Centurii

Wawer,Warszawa

715 000 zł100 m² 7 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:406 m²

Falenica -dom - bliźniak .Oferta niniejsza dotyczy domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m2. Na metraż składają sie : Parter - salon 26m2 , łazienka 4 m2 , kuchnia 10 m2 oraz 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 100 000 zł300 m² 13 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:700 m²

Uwaga: nowa cena 4 100 000 zł oraz możliwość negocjacji Do sprzedania piękny dom w historycznej części Mokotowa. Niepowtarzalny charakter, cicha, zielona ,willowa dzielnica, tuż obok park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł180 m² 22,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Szczegóły oferty: dodatkowe: liczba pokoi: 4; meble: są; liczba toalet: 2; liczba kondygnacji: 2; liczba sypialni: 3; pow. działki (m2): 730 m2; pow. salonu (m2): 38 m2; rok budowy: 2007; liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alzacka

Saska Kępa,Warszawa

6 000 zł180 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Działka około 600 metrów z miejscem do parkowania na 10 samochodów. Dom ogrzewany gazem. Dwa garaże! Szkic budynku oraz pomieszczeń dostępny pod adresem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

2 700 zł81 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom 81m,salon z kominkiem 25m połączony z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym.Na piętrze dwa pokoje.Możliwość ogrzewania kominkiem.Parter jest całkowicie umeblowany,w pokojach jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zodiakalna

Włochy,Warszawa

4 800 zł300 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z duszą. Trzy kondygnaje + podpiwniczenie.Parter: salon 40 m2 z kominkiem, kuchnia 19 m2 z jadalnią, AGD, wiatrołap, duży przedpokój z garderobą dla gości, elegancka łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Orłów Piastowskich

Gołąbki,Warszawa

4 000 zł167 m² 23,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom jednorodzinny (2005 r.), osiedle Ursus Gołąbki, cisza i spokój. Blisko autobus, przystanek kolei Mazowieckich, skm, wjazd na węzeł autostrady A2 w odległości 3 km. Na mieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fortuny

Jelonki,Warszawa

1 500 000 zł280 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Parter domu przystosowany pod wynajem na biuro lub gabinet lekarski z osobnym wejściem z ulicy, bramą i furtką. Z tyłu domu budynek murowany - 68 m 2, obecnie wynajmowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 590 000 zł276 m² 5 760,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:505 m²

Wyjątkowa oferta! Komfortowy dom w Warszawie okolica Anina blisko pkp Wawer usytuowany w cichym, elitarnym miejscu. Ten urządzony z dużą dbałością o detale dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

2 150 000 zł277 m² 7 761,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania budynek mieszkalny w Warszawie. W budynku znajdują się dwa lokale, każdy o pow. 78,94 m 4, strych, garaż i piwnice. Działka gruntu o pow. 301,09 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zdrojowa

Mokotów,Warszawa

4 900 zł229 m² 21,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Okazja dla rodziny! miasto-ogród sadyba, wygodny, umeblowany dom, wolny I-XII.2011 r. Okolica: dobre drogi i pozostała infrastruktura miejska, zaplecze handlowe, rozrywkowe i usługowe, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sobocka

Bielany,Warszawa

2 360 000 zł220 m² 10 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:202 m²

Wyjątkowo atrakcyjna nieruchomość położona przy ul. Sobockiej. Doskonały dojazd z każdej strony (z Wybrzeża Gdyńskiego, armii Krajowej, marymonckiej). Blisko metro, arkadia, lasek Bielański,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

2 490 000 zł480 m² 5 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:816 m²

Dom wolnostojący w tradycyjnej technologii (cegła,styropian).Powierzchnia około 480m2 na działce 804m2.Cicha okolica, brak uciążliwości środowiskowych,zagospodarowany ogród.Dobre,szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Międzylesie

Międzylesie,Warszawa

700 000 zł60 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Sprzedam działkę 550 m z domem mieszkalnym 60 m . Działka jest położona w Międzylesiu w bocznej cichej ulicy w otoczeniu zieleni. W niedalekiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żubrowa

Młociny,Warszawa

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

nowy dom W stanie developerskim Z mediami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zuga

Bielany,Warszawa

4 864 000 zł320 m² 15 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:548 m²

piękny dom i ogród 540m2, piwnica użytkowa 60m2, parte 92m2, i piętro 92m2, piękne poddasze 60m2, garaż + miejsca parkingowe, iocha okolica, 300 m do stacji metra Warszawa Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

1 600 000 zł450 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:405 m²

Jest to przestronny dom jednorodzinny na zamkniętym, kameralnym osiedlu , Brama wjazdowa na pilota , przy furtce wejściowej na osiedle, wideofon. Na osiedlu cicho i bezpiecznie , dużo bujnej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

510 000 zł266 m² 1 917,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:273 m²

Segment bliźniaka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bruszewska

Brzeziny,Warszawa

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Lokalizacja Dom znajduje się na Białołęce przy ulicy Bruszewskiej, 100m od mostu nad kanałem Zegrzyńskim przy skrzyżowaniu ulicy Płochocińskiej z Białołęcką. Teren, na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Nad Wilanówką

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł320 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do wynaęcia dom usytuowany na tyłach parku wilanowskiego (ulica Nad Wilanówką), znajduje się w cichym zakątku zamkniętego osiedla. Jest to przyjazna i spokojna okolica zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Żołny

Ursynów,Warszawa

20 000 zł750 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wynajmę dom w pyrach o powierzchni 750m2 na cele mieszkalne lub biurowe. więcej zdjęć i informacji na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zdrojowa

Sadyba,Warszawa

5 400 zł229 m² 23,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Umeblowany, wygodny, dom na terenie Miasta-Ogrodu Sadyba, wolny: I-XII.2011 r. Opis domu: środkowy segment z ładnym przedogródkiem i podjazdem na 4 samochody oraz wjazdem do garażu; z tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żyzna

Zacisze,Warszawa

780 000 zł220 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Sprzedam dom jednorodzinny wybudowany w 2009 roku. Dom znajduje się na Warszawskim Zaciszu. Stan surowy zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biskupia

Gocławek,Warszawa

1 890 000 zł360 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedania dom- bliźniak na Gocławiu z 1996 roku o pow. 360 m2 na działce 420 m2 w zabudowie osiedla domów bliźniaczych , przy zacisznej asfaltowej uliczce- biskupia po przeciwnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Olecka

Falenica,Warszawa

1 470 000 zł200 m² 7 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Do sprzedaży super dom z klimatem, czeka na amatora piękna.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna

Wesoła,Warszawa

1 780 000 zł400 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:615 m²

Sprzedaż dotyczy całości czyli dwóch oddzielnych domów, każdy ok. 200 metrów. Dom-bliźniak idealny dla dużej rodziny. Dom wykończony, gotowy do zamieszkania. Możliwość podzielenia nieruchomosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bailly

Bemowo,Warszawa

8 000 zł280 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Garaż na dwa samochody, widne podpiwniczenie: sala do ćwiczeń ,sauna , basen do wykończenia ,pomieszczenia gospodarcze, pralnia, toaleta. Parter : salon otwarty z kominkiem 40 m2 ,podłoga marmurowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

18 300 zł470 m² 38,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:610 m²

Reprezentacyjny 2-piętrowy dom po kompleksowym remoncie. Znakomita lokalizacja na starym Mokotowie (pod skocznią) w pobliżu metra (blisko willi gen. Jaruzelskiego i siedziby ambasadora usa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Mokotów,Warszawa

2 900 000 zł140 m² 20 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom w dzielnicy willowej do remontu. Spokojna okolica. Dobre miejsce na budynek pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gościniec

Wesoła,Warszawa

1 300 000 zł280 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:355 m²

Super okazja- wspaniała lokalizacja przy jeziorze I terenach zielonych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

1 100 000 zł254 m² 4 330,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:532 m²

Nowy Dom z ładną działką w środku małego osiedla mieszkaniowego. Całość ogrodzona. Dom z oknami na pólnocny-wschód i południowy-zachód. Pomieszczenia widne dobrze oświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielany

Bielany,Warszawa

3 150 000 zł215 m² 14 651,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:308 m²

Przedmiotem oferty jest połowa zabytkowego domu z niezależnym wejściem oraz ogrodem w spokojnej i malowniczej części Starych Bielan. Nieruchomość składa się z: - całej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Żegiestowska

Mokotów,Warszawa

6 000 zł220 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment w cichej i spokojnej okolicy z ładnym ogródkiem. Parter: salon , jadalnia kuchnia , wc. Piętro: trzy sypialnie , łazienka , wc. piętro drugie: duży pokój , łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żyzna

Zacisze,Warszawa

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w Warszawie ( Zacisze). Dom jest zbudowany bardzo solidnie, istnieje mozliwosc wykończenia do stanu deweloperskiego. Bardzo dobra lokalizacja: jest cicho a wszedze blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Twórcza

Białołęka,Warszawa

875 000 zł149 m² 5 872,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na parterze: salon(z kominkiem) z aneksem kuchennym, łazienka (prysznic), wiatrołap, korytarz, garaż i pralnia/kotłownia. Na piętrze: duża sypialnia z garderobą i balkonem, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biskupia

Gocławek,Warszawa

1 990 000 zł360 m² 5 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom bliżniak - w zabudowie osiedla domów bliżniaczych , przy zcisznej uliczce Gocławka. Doskonała komunikacja : blisko do pętli tramwajowej, do komunikacji autobusowej przy ul.Płowiecka/Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Centurii

Wawer,Warszawa

800 000 zł96 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom 96m2 w Falenicy, wybudowany w latach 70tych, położony w cichym miejscu z dogodnym dojazdem do Warszawy ( 2 autobusy), w całości podpiwniczony, 4pok., duży balkon, salon 35m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Wesoła,Warszawa

890 561 zł210 m² 4 240,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:439 m²

Sprzedam nowy dom warszawa wesoła, jednorodzinny 177 m2 możliwość powiększenia o poddasze, działka 439 m2, zbudowany z najlepszych materiałów, słoneczny, energooszczędny, bardzo ładna.