dowolna

Domy z cegły Warszawa - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Sadyba,Warszawa

1 899 900 zł180 m² 10 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się w cichej okolicy starej Sadyby. W pobliżu Jeziorko Czerniakowskie, tereny rekreacyjne, szkola podstawowa i przedszkole. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Warszawa ursynów grabówek Segment mieszkalny środkowy. Powierzchnia mieszkalna 260 m2 na trzech poziomach (w konwencji co pół piętra) oraz piwnice i garaż (28 m2). Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

839 000 zł96 m² 8 739 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Segment w kameralnym, spokojnym osiedlu składającym się z 5 domów - w każdym 4 segmenty. Przed domem dwa miejsca postojowe. Na terenie osiedla plac zabaw dla dzieci. Niedaleko Puszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

4 400 zł220 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Segment środkowy w pobliżu parku "znicza" do wynajęcia na cele biurowe. Piwnice: sala rekreacyjna 30m2, pokój 10m2, wc, kotłownia, pralnia. Parter:salon z kominkiem 36m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chudoby

Białołęka,Warszawa

799 000 zł180 m² 4 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Nowoczesny I super energooszczędny dom (1/2 bliżniaka) O powierzchni 180 m2 bardzo ładny, dobrze rozplanowany I doświetlony. Lokalizacja na zamkniętym i zagospodarowanym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 290 000 zł262 m² 4 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment środkowy o pow. użytkowej 215m2 z cegły, podpiwniczony z poddaszem podwyższonym na warszawskim Bemowie. Na parterze salon, otwarta kuchnia i przedpokój, całość ok. 80m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Połczyńska

Bemowo,Warszawa

2 100 zł225 m² 9,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

dom wolnostojący, podpiwniczony,działka ogrodzona

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatów Polskich

Wawer,Warszawa

1 080 000 zł143 m² 7 552,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam bezpośrednio funkcjonalny i wygodny dom (połowa bliźniaka), bardzo solidnie wykończony, oddany do użytkowania w styczniu 2010 r, praktycznie niezamieszkały. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Włochy,Warszawa

469 000 zł150 m² 3 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nieruchomość na siedzibę firmy.Budynek w ostrej granicy z sąsiadem Piwnica 50M2 może pełnić rolę magazynu. Lokalizacja w dobrym punkcie - skrzyżowanie Al. Krakowskiej i Drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

9 500 zł378 m² 25,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:378 m²

Dom w zabudowie szeregowej ( segment narożny) na działce o powierzchni 378 m2. Piwnica: sauna; prysznic; wc; zimna piwnica; pralnia; duży pokój; garaż; kotłownia. Parter : Kuchnia; łazienka;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 240 000 zł175 m² 7 085,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący , ogrzewanie podłogowe kana, elewacja według uznania do wykończenia. Łazienka na piętrze ma dwa wejścia, jedno bezpośrednio do sypialni. Okna plastikowe Termoplast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom wolnostojący na Starym Ursusie. Dom składa się z sześciu pokoi, dwóch kuchni, dwóch łazienek, garażu na dwa samochody, kotłowni i piwnicy. Wszystkie media. Działka zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Agatowa

Targówek,Warszawa

1 730 000 zł350 m² 4 942 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:600 m²

W domu jest 14 pokoi: -I piętro - pokój "klubowy"; urządzony a'la barek + dodatkowo pomieszczenie gospodarcze z piecami, suszarnia -1/2 piętra - salon główny, dzienny. Z niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kiedacza

Ursynów,Warszawa

7 500 zł300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super lokalizacja! atrakcyjna cena! segment 300 m2 wysoki standard Po remoncie! Ursynów - Skarpa Ursynowska, metro Imielin. W pobliżu ul. Nowoursynowska, sggw, miasteczko Wilanów, dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowoursynowska

Mokotów,Warszawa

8 000 zł145 m² 55,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Do wynajęcia segment z garażem o pow. całkowitej 142m2 w doskonałej lokalizacji- na Mokotowie przy ul. Nowoursynowskiej; 300m od stacji Metro Służew; 1 przystanek od kampusu uczelni sggw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Malczewskiego

Mokotów,Warszawa

27 000 zł370 m² 72,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia - zabytkowa (pod nadzorem konserwatora zabytków), luksusowa willa na Mokotowie. Dom jest pełen dobrych wibracji, dwie z prestiżowych agencji reklamowych, które wynajmowały ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ligonia

Bemowo,Warszawa

1 960 000 zł500 m² 3 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:475 m²

Do sprzedaży segment na Bemowie przy ul. Ligonia. ->powierzchnia całkowita domu 500 m2, powierzchnia użytkowa 350 m2. Posadowiony na działce 475 m2. -> Nieruchomość składa się z: - podpiwniczenie 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

8 000 zł394 m² 20,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ponad 390m2. Częściowo umeblowany. Parter: duży salon, otwarta kuchnia, gabinet, wc, komunikacja. Z salonu wyjście na taras i do ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

870 000 zł200 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:416 m²

* * * pół bliźniaka W powsinie * * * kupujący nie płaci prowizji* * * Z pośrednikiem bezpieczniej* * *ściany zewnętrzne i wewnętrzne wykonane są z cegły ceramicznej. Stropy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Orszady

Ursynów,Warszawa

3 900 zł160 m² 24,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom położony wśród terenów zielonych na granicy Ursynowa i Wilanowa w pobliżu Miasteczka Wilanów. Dom po kapitalnym remoncie zakończonym w roku 2012. Na dolnej kondygnacji jest hol (8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zwoleńska

Wawer,Warszawa

979 000 zł133 m² 7 360,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Fantastyczne miejsce dla rodziny. 1/2 bliźniaka o pow.133m2 na strzeżonym osiedlu w Międzylesiu. Dom wybudowany w 2008 roku nowocześnie urządzony posiada pełną dokumentację techniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gontarska

Rembertów,Warszawa

1 500 000 zł306 m² 4 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Warszawa Dzielnica Rembertów ul. Gontarska 16 ( Przy ul. Chełmżyńskiej) Do Sprzedania Przepiękny Dom 306m2 na działce 900m2. Dom budowany na potrzeby własne. Dojazd ulicą o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

4 500 zł268 m² 16,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:492 m²

Warszawa ursynów Klimatyczny, 4-kondygnacyjny dom (267,5 m2), cisza, spokój, idealnie usytuowany wobec stron świata. Wybudowany w technologii tradycyjnej, w roku 1992, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 550 000 zł268 m² 5 805,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:492 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 600 000 zł250 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:830 m²

Sprzedaż bądź zamiana na mieszkanie w dzielnicy Bemowo, bielany za dopłatą Bardzo ładny dom jednorodzinny położony w świetnym punkcie Białołęki - Brzeziny. Na pierwszym poziomie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czereśniowa

Włochy,Warszawa

990 000 zł130 m² 7 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Swietna lokalizacja, łatwy dojazd do centrum,spokojna ,bezpieczna ulica. Dom ma duzy potencjal dla rozbudowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

5 600 000 zł700 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:720 m²

Kameralny budynek biurowo-mieszkalny na jednej ze spokojnych uliczek Sadyby. Budynek w stanie surowym zamkniętym. Miejsca garażowe pod budynkiem. Ciche-spokojne miejsce. Blisko do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

2 100 000 zł161 m² 13 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Skrajny segment z pięknym ogrodem, położony przy cichej osiedlowej uliczce domów jednorodzinnych. Blisko komunikacja miejska, sklepy, szkoły itp. Wnętrza domu gustownie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Białołęka,Warszawa

900 000 zł270 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:674 m²

Zadbany i ładny dom, położony na pięknej zadbanej działce Niedaleko do przystanku autobusu 176 oraz stacji pkp Płudy. W okolicy zabudowa wolnostojąca. W pobliżu szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rembertów

Rembertów,Warszawa

1 150 000 zł210 m² 5 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

! dom położony na atrakcyjnej działce porośniętej starodrzewiem dębu przy jednej z najpiękniejszych ulic Rembertowa. Pomieszczenia: parter: salon 30,5m2, kuchnia 14m2, pokoje 16, 13 i 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

25 000 zł480 m² 52,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:944 m²

Wolnostojąca, modernistyczna willa z okresu międzywojennego, projektu Juliusza Nagórskiego. Generalnie odremontowana w latach 2005-2010. Przez swoją prestiżową lokalizację na popularnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Bielany,Warszawa

5 000 000 zł700 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:360 m²

W pobliżu Lasku Bielańskiego piękny dom wykończony nowocześnie materiałami wysokiej jakości.Świetna lokalizacja i równie dobra komunikacja. Dom który może być domem rodzinnym jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bruzdowa

Powsin,Warszawa

15 900 zł400 m² 39,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom położony w cichej okolicy na granicy Wilanowa i Powsina, w otoczeniu innych nowych domów. Komunikacja - autobus, łatwy i szybki dojazd do Wilanowa, powsina, konstancina. Tylko 5-10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Karwińska

Mokotów,Warszawa

2 000 000 zł220 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:164 m²

Środkowy segment w cichym i zielonym miescu Mokotowa-Wyględowa. W sąsiedztwie ambasady i domy jednorodzinne. Uliczka jednokierunkowa z niewielkim ruchem samochodów. Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Retmańska

Falenica,Warszawa

3 600 zł220 m² 16,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom urządzony komfortowo i bezpiecznie dla rodziny z dziećmi. Przepiękna i zdrowa okolica (klimat uzdrowiskowy), położenie przy lesie sosnowym, jednocześnie dobry dojazd i blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Orszady

Ursynów,Warszawa

3 900 zł160 m² 24,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marokańska

Praga-Południe,Warszawa

2 100 000 zł161 m² 13 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Długopolska

Włochy,Warszawa

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w dzielnicy Włochy - wolno stojący z dodatkową możliwością wynajęcia dwóch garaży w cenie 500 zł każdy. Salon 30m2 oraz 3 pokoje (25,25,17). Kuchnia 20m2. Dwie Łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 980 000 zł700 m² 2 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kontakt: kamil Bartczuk tel:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Wesoła,Warszawa

680 000 zł170 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

* * * Stan deweloperski* * * Półowka bliźniaka w atrakcyjnej okolicy domków jednorodzinnych, kilka minut pieszo od autobusów i Traktu Brzeskiego kontakt * * * Dariusz Musiałkowski * Niniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korfantego

Bemowo Lotnisko,Warszawa

1 599 000 zł360 m² 4 441,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:690 m²

z powodu wyjazdu za granice sprzedam dom w super stanie i w wysokim standarcie wykończenia do zamieszkania natychmiastowego