dowolna

Szeregówki Warszawa - Lista ogłoszeń domów w zabudowie szeregowej

316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

1 099 000 zł95 m² 11 605,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia pracownika agencji, wyjątkowe mieszkanie na pięknym, nowym osiedlu w zacisznej części Bemowa przy zielonym Forcie Chrzanów. Lokal znajduje się na poddaszowym, wysokim 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krasickiego

Stary Mokotów,Warszawa

11 900 zł200 m² 59,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:126 m²

Dom w zabudowie szeregowej o pow 200m2 zlokalizowany w najbardziej zielonej części Mokotowa w pobliżu Królikarni, parku Dreszera oraz Skweru ak Granat. Bezpieczna i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ochota

Ochota,Warszawa

10 500 zł280 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Segment środkowy położony na zamkniętym osiedlu, strzeżonym. Dom jest odświerzony. Rozkład - piwnica: pomieszczenie rekreacyjne, pralnia i pomieszczenie na saunę, parter: garaż, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

9 499 zł150 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość : Trzypoziomowy dom 150m2 składa się z : Parter : * Salon, * Oddzielna kuchnia, * Pokój, * Drugi pokój, * Taras z bardzo dużym ogrodem, i piętro : * Pokój, * Drugi pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Las,Warszawa

1 550 000 zł225 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kto: agencja Partner House kontakt: wiadomość prywatna lub kontakt telefoniczny co: szeregowiec gdzie: warszawa, wawer, las za ile: 1 550 000 od kiedy: od zaraz Świetnie ulokowana nieruchomość dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modelowa

Ursynów,Warszawa

10 000 zł270 m² 37,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia segment 360 m2, 4 sypialnie, ok. 100m2 na każdym poziomie. Piwnica: garaż na 2 samochody, sauna, łazienka, pokój funkcyjny np. do przyjęć z kominkiem (ewentualnie sypialnia, relaks po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słupska

Ursus,Warszawa

1 370 000 zł167 m² 8 210,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż wykończone pod klucz pięciopokojowe mieszkanie W kameralnej, szeregowej zabudowie Z 140 metrowym ogrodem! Zakup od dewelopera, dzięki temu zyskujesz 5 lat gwarancji oraz brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

5 499 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Idealny Na biuro / Drobną działalność - 120 m2, z ogródkiem - Metro słodowiec - Bielany Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej - segment o pow. 120 m2, z ogródkiem (100 m2) - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

950 000 zł92 m² 10 326,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na prezentacje segmentu przy ul. Poprawnej. Powierzchnia 92m2 ogródek i 3 miejsca postojowe. Parter: salon z kuchnia, łazienka i pomieszczenie gospodarcze Piętro: sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

13 600 zł200 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Przestronny, słoneczny dom z ogrodem w cichej, kameralnej uliczce na Mokotowie Idealny dom dla rodziny z dziećmi. Usytuowany w cichej i bezpiecznej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Wesoła,Warszawa

7 900 zł280 m² 28,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:261 m²

Do wynajęcia dom - szeregowiec o pow. całkowitej 280m2 w sercu Starej Miłosnej, z bezpośrednim wyjściem na cichy ogródek (261m2). Wynajem okazjonalny. Stan do zamieszkania. Opłaty wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 149 000 zł168 m² 6 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle domów szeregowych położone w zielonej części warszawskiej Białołęki. Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz kontakt z naturą. Jednocześnie bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

979 000 zł128 m² 7 648,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom 128m2 odbiór w wakacje tego roku. Do dyspozycji własny ogródek 200m2. Kominek, który spowoduje, ze poczujesz się bardzo przytulnie w swoim mieszkaniu. Pompa ciepła, dzięki której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielany,Warszawa

1 203 460 zł127 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc Nowoczesne osiedle tuż przy stacji metra M1 Młociny. Głównym atutem inwestycji jest doskonałe położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

1 559 000 zł224 m² 6 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Dom W zabudowie szeregowej 224M2, 5 pokoi, białołęka, ul. Książkowa Na sprzedaż: segment w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boernerowo,Warszawa

11 000 zł434 m² 25,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Poszukujący nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej ok. 430 m 2 w rejonie osiedla Boernerowo i Centrum Handlowego Bemowo. Przeznaczenie na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Henryka II Pobożnego

Gołąbki,Warszawa

1 999 000 zł253 m² 7 901,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Marzysz o własnym domu z pięknym ogrodem i dużym tarasem? Chciałbyś/abyś codziennie rano pić kawę na tarasie, a latem stąpać gołymi stopami po zielonej trawie? Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Białołęka

Białołęka,Warszawa

5 500 zł77 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia piękny nowocześnie zaaranżowany dom (77m2). Świeżo po wykończeniu, w dużej części umeblowany. Dwupoziomowy, ogród 250m2, dwa miejsca postojowe. Salon z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Mokotów

Mokotów,Warszawa

9 000 zł210 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferuję do wynajęcia dom 210m na działce 250m na Mokotowie za 9000 pln. Segment skrajny w bardzo dobrym stanie do wynajmu tylko na prowadzenie działalności gospodarczej - np.biuro, gabinet itp.oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

2 590 000 zł240 m² 10 791,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:96 m²

Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w jednej z najbardziej cenionych części prawobrzeżnej Warszawy, saskiej Kępie, ul. Saska Urokliwa i kameralna zabudowa, zapewniająca komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wola

Wola,Warszawa

758 400 zł130 m² 5 835,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:346 m²

Oferta dotyczy domów w zabudowie szeregowej Gaja etap VI na Osiedlu Villa Campina. Oferujemy domy prefabrykowane, wznoszone są z gotowych, fabrycznie wyprodukowanych elementów. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 249 000 zł173 m² 7 219,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE POTRZEBY. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 049 000 zł127 m² 8 259,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom 127m2 Ogródek 200m2 Pompa ciepła Ogrzewanie podłogowe Panoramiczne okna Kominek Szybki termin odbioru Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poleczki

Ursynów,Warszawa

1 950 000 zł370 m² 5 270,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Duży, zadbany Segment w cichej, dobrze skomunikowanej okolicy. Około 10 minut do autostrady S79. Bardzo blisko też do przystanku autobusowego, 2/3 minuty piechotą. W okolicy jest sporo drzew, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment 160m2 + 190m2 ogródka + 2 miejsca postojowe - gotowy Przestronny, elegancki segment położony na Białołęce Nowodworach. Do dyspozycji na parterze mamy: - salon - 30m2 - kuchnia z jadalnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 279 000 zł173 m² 7 393,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 399 000 zł173 m² 8 086,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Rezerwacja! sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 199 000 zł167 m² 7 179,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 980 000 zł254 m² 11 732,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:206 m²

Avenue Estate prezentuje dom w zabudowie szeregowej położony w wyjątkowej lokalizacji pomiędzy Wilanowem, mokotowem a Ursynowem, w zielonej strefie przed Miasteczkiem Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Regulska

Ursus,Warszawa

889 000 zł115 m² 7 730,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Bez prowizji, bez pcc, stan deweloperski Nieruchomość znajduje się około 750 m od granicy Warszawy, administracyjnie: piastów ul Żeromskiego Cena dotyczy lokalu środkowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Białołęka

Białołęka,Warszawa

7 500 zł145 m² 51,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowo wybudowany dom (145m2) na osiedlu Bluszczowe Wille (białołęka). Bardzo cicha okolice, sąsiedztwo puszczy Słupeckiej. Idealny dla rodziny ceniącej sobie spokój i czyste powietrze. Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wapienna

Sadul,Warszawa

1 280 000 zł150 m² 8 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Westate Praga ma przyjemność przedstawić atrakcyjną, rodzinną nieruchomość znajdującą się na cieszącym się dużym uznaniem warszawskim Wawrze. Szeregowiec zlokalizowany jest przy ul. Wapiennej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skromna

Włochy,Warszawa

1 700 000 zł168 m² 10 119 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera: zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją: port Skromna to kameralne osiedle zlokalizowane przy ul. Skromnej w Warszawie (dzielnica Włochy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Groty,Warszawa

6 900 zł171 m² 40,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia do wynajęcia przestronny dom w zabudowie szeregowej w Warszawie dzielnicy Bemowo. Wymarzony dom dla osób, które pragną mieszkać z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Miłobędzka

Wyględów,Warszawa

10 000 zł210 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zachęcam do zaznajomienia się ze spacerem 360 bo obiekcie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia podpiwniczonego domu w zabudowie szeregowej z ogrodem. Nieruchomość na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 249 000 zł173 m² 7 219,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Artemidy

Bemowo,Warszawa

2 980 000 zł318 m² 9 371,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:328 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu skrajny segment zlokalizowany na Bemowie, przy ulicy Artemidy. Jest to urocze, ciche osiedle położone między ulicami Powstańców Śląskich, radiową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Artemidy

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł285 m² 11 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:328 m²

liczba kuchni: 2 dodatkowe media: woda miejska + własne ujęcie wody w ogródku. Tradycyjny dom z cegły zbudowany własnymi rękami i dla własnych potrzeb. Budynek stoi w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 399 000 zł173 m² 8 086,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 279 000 zł173 m² 7 393,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 049 000 zł127 m² 8 259,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5