dowolna

Szeregówki Warszawa - Lista ogłoszeń domów w zabudowie szeregowej

316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

316 ogłoszeń

2 490 000 zł268 m² 9 291,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w prestiżowej i zielonej części Ursynowa. Ten przestronny, liczący 268 m skrajny segment z dużym 117m2 ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł283 m² 7 067,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:283 m²

Dom z duszą w sercu Wawra | 330 m przestrzeni | rodzinny klimat | ogród | garaż Są domy, które mają jedynie metraż. I są miejsca, które mają historię, atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł244,70 m² 89,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:396 m²

|| las kabacki || basen I sauna tylko dla mieszkańców osiedla || klimatyzacja W każdym pomieszczeniu Komfortowy, nowoczesny dom na zamkniętym osiedlu Wille Powsin przy samym wejściu do Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł316 m² 11 993,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:524 m²

Dom z klimatem przy Wyścigach - przestrzeń, zieleń i funkcjonalność! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni całkowitej 391.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 599 999 zł422 m² 6 161,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Zapraszam na Dzień Otwarty w środę 20.05 pomiędzy 16.30-18.30 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Przestronny segment w spokojnej, zielonej części Bemowa obok lotniska Bemowo przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 975 000 zł272 m² 10 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Lokalizacja - sadyba! Ładny skrajny segment ( kaskadowe posadowienie domów). Ostatni "duży" remont - dach, okna - 2005r. Podłogi - klepka dębowa Piwnica: parter: kuchnia, pokój dzienny , wc; piętro:3.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 000 zł220 m² 9 313,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż przestronny segment położony w zielonej, spokojnej części Warszawa Ursynów, w okolicach ul. Puławskiej. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 725 632 zł211,81 m² 12 868,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Terra verde wilanów I dom nr 6 | wilanów - zawady Dom nr 6 to wyjątkowa propozycja w ramach prestiżowej inwestycji Terra Verde Wilanów, zlokalizowanej przy ul. Glebowej. Budynek ten, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł76 m² 11 184 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Sprzedam atrakcyjny lokal 75,96m2 z ogródkiem, 2 miejsca postojowe w Wawrze osiedle- borków w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Chodzieska Lokal bez czynszowy o łącznej powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł120 m² 13 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

W wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł120 m² 10 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Wiosenna przecena! Oferta ograniczona czasowo tylko do 30 maja! Skorzystaj z wyjątkowej obniżki i zamieszkaj w zielonym Wawrze w nowej, super cenie! Nowoczesny, energooszczędny dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł330,50 m² 9 379,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Mokotów - Siekierki w okolicach ulicy Bartyckiej. Proponowany do zakupu segment położony jest na spokojnym i ogrodzonym osiedlu domów jednorodzinnych w niedużej odległości od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 170 000 zł170 m² 12 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny skrajny segment, położony na warszawskim Tarchominie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 170 m znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 919 000 zł177,40 m² 16 454,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Kluczowe cechy: dom idealnie cichy, słoneczny, trójstronny, taras z zejściem do ogrodu, balkon, do remontu, ładny układ, całkowicie podpiwniczony, dobre sąsiedztwo, kilka minut spacerem do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 466 520 zł134,12 m² 10 934,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowoczesny dom szeregowy 134 m z ogrodem i poddaszem | Międzylesie, kameralne osiedle english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje na sprzedaż rodzinny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł134,04 m² 13 055,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowy segment skrajny w kameralnym ( 8 budynków) osiedlu przy Wale Zawadowskim. Funkcjonalnie zaprojektowany budynek oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewnią kmfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 690 000 zł175,83 m² 15 298,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Nowoczesne segmenty. Panoramiczne okna, 5 pokoi, wysokie pomieszczenia, aluminiowe okna, ogrody na dachach. Tutaj proponujemy segment 10a wielkość 172,05m2 powierzchni użytkowej działka 298,49 m2 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł131 m² 13 664,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego segmentu o powierzchni 131 m , położonego na kameralnym i nowoczesnym osiedlu przy ul. Masłowieckiej 18, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł282 m² 9 893,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:386 m²

Segment skrajny, 5 sypialni, 3 łazienki, garaż na 2 samochody i ładny ogródek w Centrum Zawad - walking distance do Pl. Vogla Dom z 2008 roku znajduje się na zamkniętym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł92,62 m² 14 251,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** W otoczeniu natury i jednocześnie wciąż blisko wszystkich niezbędnych udogodnień miejskich, powstaje nasza inwestycja. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł175 m² 46,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Komfortowy dom dla rodziny z ogrodkiem ciche Bielany (radiowo) Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny segment, położony w spokojnej, zielonej części Bielan (radiowo), przy kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł220 m² 81,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Crystal house S.A. Luksusowe nieruchomości saska kępa Prezentujemy do wynajmu komfortowy dom na Saskiej Kepie oś. Marokańska opis domu: = Prezentujemy 220m dom w zabudowie szeregowej z 4/5.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł414,29 m² 8 448,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:278 m²

Do sprzedania budynek mieszkalny z 1995 roku w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 414,29m2 posadowiony na działce o powierzchni 278m2. położonej na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł310 m² 8 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferta dla wymagającego klienta! Jeśli szukacie Państwo dużego domu dla siebie i rodziny oddalonego od zgiełku miasta a jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem do Centrum to.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł450 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na wynajem wyjątkowy dom o nowoczesnym stylu, położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy Wilanów, przy ul. Królowej Marysieńki. Nieruchomość idealna dla rodzin ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 650 000 zł263,53 m² 10 055,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Wyjątkowa inwestycja w Warszawie: regionalna Manor - Twój Nowy Dom Czeka! Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania w Warszawie, które łączy komfort, nowoczesność i prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł175 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom 5 pokoi, mokotów Wierzbno, po generalnym remoncie, ogród, taras, garaż Do wynajęcia niezwykle atrakcyjny segment położony w sercu górnego Mokotowa w zielonej i kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 243 107 zł89,76 m² 13 849,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:123 m²

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 89,76 m , zlokalizowane w jednej z dynamicznie rozwijających się części Warszawy - na Białołęce, przy ul. Kazimierza Pułaskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł147 m² 16 258,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Nowoczesny, przestronny, rodzinny dom z tarasem w zielonej części Wawra [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 zł482 m² 38,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom biurowy na wynajem Dolny Mokotów, otulina Parku Sieleckiego Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 482 m , położona na prestiżowym, strzeżonym osiedlu przy ul. Sobieskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł216 m² 27 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w sercu Żoliborza Dziennikarskiego jednej z najbardziej prestiżowych i kameralnych części Warszawy. To miejsce o niepowtarzalnym charakterze, gdzie niska,.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł280 m² 26 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

Idealny segment środkowy położony w atrakcyjnym miejscu Żoliborza Urzędniczego, w bliskiej odległości metra, sklepów, parku. Dom po generalnym remoncie, ocieplony. Dom składa się: piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł120 m² 10 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szukasz nowoczesnego domu dla rodziny, który łączy komfort życia, energooszczędność i świetną lokalizację w zielonej części Warszawy? Ta oferta na Wawrze spełnia wszystkie te.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł138 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:83 m²

Nova Klukowska wyjątkowy nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Dom położony w spokojnej, zielonej okolicy, który spełni Twoje oczekiwania dotyczące życia w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł120 m² 10 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowych i energooszczędnych domów szeregowych o powierzchni 120 m , zaprojektowanych z myślą o rodzinach.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł264 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:317 m²

Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, przestronny dom, usytuowany w prestiżowej dzielnicy Wilanów-Zawady. Ten narożny segment o powierzchni 240 m , rozłożony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 385 000 zł155 m² 8 935,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bez prowizji agencji Białołęka Dworska - okolice gospodarstwa Rysiny, 1,9 km do stacji kolejowej Płudy > segment środkowy już oddany do użytkowania > bezczynszowy > pow. domu 155 m2 > 4 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł248 m² 9 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:248 m²

Powierzchnia użytkowa domu wynosi 248 m , a całkowita około 370 m . Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 248 m . Dom znajduje się zaledwie kilometr od metra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł106 m² 15 943,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bez prowizji od kupującego i bez podatku pcc 2% (rynek pierwotny) Na sprzedaż nowy wykończony i gotowy do wprowadzenia skrajny segment o powierzchni 106 m2 wybudowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł149,56 m² 9 354,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Dzień Otwarty 17.05.2026r. godz. 13:00 - 16:00. Domy pokazowe. Gotowy do zakupu dom z garażem w bryle budynku z ekspozycją salonu i ogrodu na południe. Możliwe - drugie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 000 zł132,89 m² 9 842,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment środkowy oferuje przemyślaną i funkcjonalną przestrzeń o powierzchni użytkowej 95,45 m, która została zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia. Całkowita.